Ruch Czystych Serc

Jesteśmy wspólnotą i chcemy się wspomagać wzajemną modlitwą.

Każdego dnia modlimy się w tych intencjach modlitwą różańcową i koronką do Bożego Miłosierdzia, a w każdy piątek w redakcji „Miłujcie się!” sprawowana jest za Was Eucharystia. Prosimy Was o to, byście modlili się we wszystkich intencjach wrzuconych do naszej skrzynki.

W tym miejscu możesz także napisać własną intencję, którą powierzasz naszej modlitwie.

 

IntencjeNapisz intencję

 • Proszę o pomoc i ochronę dla chrześcijan na świecie, a szczególnie tych prześladowanych, aby wytrwali w wierze i otrzymali obronę jakiej potrzebują. Aby skończyły się prześladowania, aby zapanował pokój a zło zostało pokonane według woli Boga. Aby uwiężeni chrześcijanie odzyskali wolność i chwaili Pana, a Europa nie została poddana islamowi. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Pawła, aby pozostał wierny powziętym zobowiązaniom.

 • Proszę o uzdrowienie mojego syna z choroby alkoholowej aby cieszył się wolnością i pokojem.Boże oderwij go od zła którym tak Ciebie i siebie rani oraz ulecz jego poranione serce.

 • Proszę Pana Boga o odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana.

 • Prosimy o cud uzdrowienia z wady serca naszej 7 miesiecznej córeczki Wiktorii, którą czeka operacja. Rodzice, Kasia i Michał

 • Proszę o modlitwę w intencji znalezienia godnej pracy i odnalezienia właściwej drogi zawodowej.

 • Szczęść Boże,

  -Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji uzdrowienia mojej relacji z Moniką i zrozumienia przez nią, że swoim egoizmem, nienawiścią i zawiścią rani innych ludzi, o jej nawrócenie i znalezienie oparcia w Bogu.
  – O rychłą zmianę pracy (na rozwojową, z godnym wynagrodzeniem i dobrą atmosferą międzyludzką) zanim Monika zdąży doprowadzić do mojego zwolnienia.
  – o znalezienie dobrego męża.
  Boże w Tobie pokładam całą swoją nadzieję, zmiłuj się nade mną.
  Marta

 • Proszę o modlitwę, żebyśmy mieli robotę, za godne pieniądze, które pomogą nam uwolnić się z niewoli długów

 • o łaskę czystości dla mnie. Bardzo cierpię, bo nie umiem zachować łaski uświęcającej. Dużym utrudnieniem jest w tym choroba psychiczna. Proszę za siebie, zamówiłem Mszę Św. Proszę o modlitwę wstawienniczą.

 • Matko Boża Szkaplerzna proszę Cię o cud życia. Ożyw serce mojego dziecka w moim łonie.

 • W intencji dziękczynno-błagalnej za syna
  Tomasza i jego narzeczoną Natalię…bowiem od ponad pół roku są razem pod moim dachem na utrzymaniu…nie pracują…poza kościołem…pozbawieni łaski Bożej. Poza tym niepokoi mnie nieodpowiedzialność syna, bowiem w barku dzisiaj odkryłam wyhodowaną marihuanę. Całą dobę palą się dwie żarówki plus wiatraczek t.j. 80W. Dzisiaj nocuje u swojego ojca Romana z którym jestem od 10 lat w separacji. O świcie jadą na ryby. Jego tata wie o wyczynach syna, ale przemilczał mój telefon do niego. Jestem wmieszana w to zło, bowiem pomagam im finansowo przetrwać te najtrudniejsze chwile w ich młodym i niedoświadczonym jeszcze życiu.Jestem trochę zniechęcona, bo chyba już Dobry Bóg nie wysłuchuje moich modlitw!? Co mam czynić, aby odzyskać łaskę u Boga? Wdzięczna i zatroskana mama Danuta z Torunia.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa z Łukaszem. Boże Najdroższy przez wstawiennictwo ukochanej Maryi Matki i Św. Józefa proszę Cię odnów nasze małżeństwo, napraw wszystkie wyrządzone krzywdy i to, co było w nim niezgodne z Twoim zamysłem. Umocnij nas w miłości do Ciebie i do siebie nawzajem. Dziękuję Ci Boże za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie każdego dnia i za tą, po ludzku, bardzo ciężką sytuację również, nauczyła mnie ona wiele pokory i niesamowicie zbliżyła do Ciebie.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Antosia wcześniaczka mojej koleżanki. Stan jest bardzo poważny. Potrzeba cudu! Z góry dziękuje i dołączam swoją modlitwę oraz z serca błogosławię 🙂

 • Proszę o modlitwę w mojej intencji, gdyż 2 dni temu wróciłem po pięciu miesiącach abstynencji do nałogu. Nie jestem w stanie sobie sam poradzić.

 • Bardzo proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla duszy i ciała dla Mamy, która jest w bardzo delikatnym stanie. Jest bardzo ciężko i brakuje już sił. Proszę też o potrzebne łaski dla naszej rodziny.

 • O ustatkowanie się – o zesłanie ducha miłości. O wygranie spraw sadowych w których mnie oczerniaj osoby.

 • Prosze o wytrwalosc w czystosci,sily rozum bozy,o dobra zone.O uzdrowienie mnie.

 • Proszę o pomoc modlitewną dla Elżbiety,o powrót do zdrowia po operacji kolana,o łaskę wytrwania i siły w opiece nad schorowanym,zniedołężniałym ojcem, o wyzwolenie z nałogu dla jej brata-alkoholika i wsparcie Ducha Świętego dla jej syna-Jakuba

 • Bardzo proszę o modlitwę by mój były chłopak odezwał się do mnie żebyśmy znów zaczęli ze sobą rozmawiać. Bardzo brakuje mi jego obecności w jego życiu. Wiem co zrobiłam źle i bardzo bardzo chciałabym to naprawić. Bardzo proszę o modlitwę dla mnie o to żebyśmy znów byli razem. Bardzo mi na tym zależy. Bez niego moje życie nie jest już takie samo jak wtedy kiedy z nim byłam. Bardzo proszę o modlitwę by znów się do mnie odezwał.

Napisz intencję

Twój adres email, nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *