Ruch Czystych Serc

Zapraszamy młodych ludzi, którzy chcą żyć wg błogosławieństwa „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą” na letnie rekolekcje RCS! …aby był to czas umocnienia w wierze, duchowej przemiany, bliskiego spotkania z najlepszym Przyjacielem – Jezusem! oraz radosnego przebywania wśród innych młodych ludzi wyznających bliskie nam wartości!

Terminy:
I turnus: 31 lipca – 7 sierpnia 2017
II turnus: 8 – 15 sierpnia 2017

Miejsce: Gródek nad Dunajcem, ARKA – Centrum Formacyjno – Rekolekcyjne diecezji tarnowskiej (www.cfr-arka.pl)
Dojazd komunikacją zbiorową: z Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Szczegółowe połączenia znaleźć można na stronie http://www.e-podroznik.pl

Koszt: 660 zł. od osoby (w cenę wliczone jest wszystko (nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie) oprócz dojazdu – dojazd na własną rękę)
Obowiązuje wpłacenie zaliczki 160 zł. od osoby na konto podane w mailu zwrotnym. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie jest zwracana!

W programie rekolekcji:
– codzienna Msza Święta
– adoracja wspólnotowa oraz nocna indywidualna dla chętnych
– ciekawe konferencje głoszone przez znakomitych prelegentów, z zakresu duchowości, zagrożeń duchowych, relacji chłopak-dziewczyna, czystości, pracy nad sobą i inne…
– praca w małych grupach dzielenia
– możliwość spowiedzi czy rozmowy z kapłanem, siostrą zakonną, animatorami świeckimi
– spacery w niewysokie góry, rekreacja sportowa oraz czas wolny na poznawanie nowych osób
– możliwość nabywania wartościowych pozycji książkowych, płyt, audiobooków, koszulek w sklepiku RCS.

Co zabrać:
– Pismo Święte
– różaniec
– notatnik
– buty odpowiednie na wyjścia w niewysokie góry (adidasy, trekkingi) oraz nakrycie głowy chroniące przed słońcem
– nie trzeba brać śpiwora
Rekolekcje są przeznaczone dla młodzieży w wieku 16-33 lata (osoby niepełnoletnie jadą za zgodą rodziców i pod opieką osoby pełnoletniej – uczestnika rekolekcji; zapisują się razem z opiekunem).

Zapisz się na rekolekcje:

W mailu rezerwującym miejsce prosimy o podanie danych: imię, nazwisko, mail, telefon, pesel oraz który turnus (Osoby z zagranicy nieposiadające peselu podają datę urodzenia). W ciągu 3 dni roboczych prześlemy maila zwrotnego ze szczegółowymi informacjami, formularzem do wypełnienia i nr konta do wpłaty zaliczki. W ciągu 2 tygodni należy odesłać nam wypełniony formularz i wpłacić zaliczkę. Po ich otrzymaniu prześlemy potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Na chwilę obecną: na oba turnusy zapisy zakończone (listy rezerwowe są także przepełnione). Pozostałych chętnych zapraszamy za rok.