Ruch Czystych Serc

Radosne spotkanie, fantastyczna atmosfera, ciekawe konferencje, adoracja, Msza Święta oraz wspaniała zabawa  w grodzie Kopernika – Krainie Piernika i to w końcówce karnawału. Niemożliwe? A jednak, Ruch Czystych Serc Toruń serdecznie zaprasza do udziału w I Toruńskim Regionalnym Dniu Skupienia, który odbędzie już niedługo w Toruniu. Zaproszenie kierujemy w sposób szczególnych do RCSów  znajdujących się blisko Torunia:  Bydgoszczy, Poznania, Gdańska, Łodzi, Warszawy. Jednak jeśli jesteś z innej części Polski i lubisz długie podróże, wiedz, że jesteś również bardzo mile widziany. Zjednoczmy się tego dnia jako wspólnota, bo „Gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Moje imię, tam ja jestem pośród nich” (Mt 18, 20).

Termin: 22.02.2020 r.
Godz.: 10:00
Miejsce: kościół akademicki pw. św. Ducha w Toruniu, ul. Piekary 24

Dzień Skupienia skierowany jest dla osób w wieku od 16 do 35 roku życia.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 15 zł od osoby.

Serdecznie zachęcamy do zapraszania znajomych! Zakończmy ten karnawał w atmosferze spotkania, radości i zabawy, aby w spokoju wejść w okres Wielkiego Postu.

Zapisy: Prosimy wypełnić poniższy formularz, w ciągu 2-3 dni prześlemy maila zwrotnego ze szczegółowymi informacjami oraz numerem konta do wpłaty. Ilość miejsc ograniczona! Zapisów można dokonywać do dnia 14 lutego! Po tym dniu nie będzie możliwości dokonania jakichkolwiek zapisów.