Ruch Czystych Serc

[AKTUALIZACJA: Odbędą się w nowym terminie!!].

Zapraszamy na ogólnopolskie rekolekcje Ruchu Czystych Serc, które poprowadzi Ksiądz dr Marek Dziewiecki – „Pokochać samego siebie – droga do Boga i drugiego człowieka”

Gdzie jest granica rozsądnej miłości do samego siebie, a egoizmem?

Czy możemy kochać Boga, nie kochając samych siebie?

Na te pytania chcemy znaleźć odpowiedzi.

Jeśli jesteś osobą, która chce odkryć własną wartość i czerpać radość z kochania siebie, chcesz czerpać radość z życia, chcesz zacząć tworzyć zdrowe relacje z innymi osobami i czerpać radość z bycia z drugim człowiekiem bez potrzeby dominowania, to te rekolekcje są dla Ciebie!

Ks. Marek Dziewiecki, to Doktor psychologii, wykładowca, rekolekcjonista, dyrektor telefonu zaufania Diecezji Radomskiej, specjalista w dziedzinie profilaktyki i terapii uzależnień, autor ponad 60 książek i audiobooków z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. Doktorat z nauk o wychowaniu uzyskał na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie w 1988.

Miejsce: Ośrodek rekolekcyjny Popowo-Letnisko, ul. Aleja Centralna 6, 07-203 Popowo-Letnisko, Somianka

 Data: 14-16.05.2021 r. (Zapisy ruszają 12 kwietnia!)

Startujemy o 18.00 w piątek, kończymy w niedzielę o 16.00.

Koszt rekolekcji:

250 zł (100 zł zaliczki przy zapisie na wskazany adres mailowy, w odpowiedzi na maila prześlemy numer konta bankowego)

Osoby, które chciałby się zapisać na rekolekcje prosimy o e-maila na adres:

rcsrekolekcje@gmail.com

Prosimy w treści e-maila o przesłanie danych osobowych wraz z peselem i adresem zamieszkania.

Prosimy o zapisy osób w wieku od 16 do 37 lat.

Uwaga! W razie wprowadzenia obostrzeń związanych z pandemią, jeśli rekolekcje będziemy musieli odwołać, kwota zaliczki zostanie zwrócona na konto.

Ośrodek im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko (56 km od Warszawy). Popowo leży w pobliżu Serocka, miasta nad Zalewem Zegrzyńskim, mającego uwarunkowania turystyczno-wypoczynkowe, nieskażone środowisko naturalne obfitujące w oazy fauny i flory, jak również dobrej klasy zabytki. To wszystko sprzyja odpoczynkowi, „wyhamowaniu”, wyciszeniu się i skutecznie „ładuje” pozytywną energią na kolejne dni. Leśne dróżki, szum drzew i śpiew ptaków zabiera Nas w zupełnie inny świat, pozostawiając daleko za sobą zgiełk miasta i pędzący nieubłaganie czas. Panująca tu atmosfera doskonale współgra z otaczająca naturalną przyrodą, a prywatność pobytu zapewnia poczucie komfortu na najwyższym poziomie.