Ruch Czystych Serc

Zapraszamy na letnie rekolekcje RCS młodzież, która chce żyć wg błogosławieństwa „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”!

Terminy:

I turnus: 3-10 sierpnia 2020, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl)

II turnus: 11-18 sierpnia 2020, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl)

Dojazd do Gródka komunikacją zbiorową: z Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Szczegółowe połączenia znaleźć można na stronie http://www.e-podroznik.pl

Koszt udziału w wybranym turnusie: 800 zł od osoby (w cenę wliczone są noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie; dojazd jest we własnym zakresie). Obowiązuje wpłacenie zaliczki 150 zł od osoby na konto podane w mailu zwrotnym. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie podlega zwrotowi!

W programie rekolekcji: – codzienna Msza Święta – adoracja wspólnotowa oraz nocna indywidualna dla chętnych – ciekawe konferencje głoszone przez znakomitych prelegentów, z zakresu duchowości, relacji chłopak-dziewczyna, czystości, pracy nad sobą, zagrożeń duchowych i inne… – dzielenie w małych grupach – możliwość spowiedzi czy rozmowy z kapłanem, siostrą zakonną, zaproszonymi gośćmi i animatorami świeckimi – spacery w niewysokie góry, rekreacja sportowa, integracja oraz czas wolny, by wspólnie pobyć razem, porozmawiać… – możliwość nabywania wartościowych pozycji książkowych, płyt, audiobooków i koszulek w sklepiku RCS.

Co zabrać: – Pismo Święte – różaniec – notatnik – sportowe buty i strój, krem z filtrem UV oraz nakrycie głowy chroniące przed słońcem – instrument muzyczny, jeśli na czymś grasz (stworzymy zespół muzyczny pod kierunkiem p. Zbyszka Małkowicza z zespołu Lumen:) – nie trzeba brać śpiwora

Rekolekcje są przeznaczone dla młodzieży w wieku 16-35 lat (wiek w momencie rekolekcji). Osoby niepełnoletnie uczestniczą w rekolekcjach za zgodą rodziców i pod opieką osoby pełnoletniej – uczestnika rekolekcji RCS; zapisują się razem z opiekunem.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy: na oba turnusy LISTY jest ZAMKNIĘTE. Pozostałych chętnych zapraszamy na rekolekcje adwentowe w grudniu oraz na letnie w przyszłym roku.

INFORMACJA w związku z COVID-19: w związku z wieloma pytaniami dotyczącymi rekolekcji w obecnej sytuacji epidemiologicznej, informujemy, że na chwilę obecną rekolekcje odbędą się, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.