Ruch Czystych Serc

Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych, by umocnić więź z Jezusem i między sobą!

Terminy:

I turnus: 3-10 sierpnia 2020, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl)

II turnus: 11-18 sierpnia 2020, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl) Dojazd komunikacją zbiorową: z Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Szczegółowe połączenia znaleźć można na stronie http://www.e-podroznik.pl

Koszt udziału w wybranym turnusie: 1600 zł od małżeństwa (w cenę wliczone są noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie; dojazd jest we własnym zakresie). Obowiązuje wpłacenie zaliczki 300 zł od małżeństwa na konto podane w mailu zwrotnym. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie podlega zwrotowi!

Dodatkowo, jeśli rodzice chcą zabrać ze sobą dzieci*:

60 zł – pobyt dziecka 0 – 2 lata bez zapewnionej opieki opiekunek (rodzice mają dziecko przy sobie w trakcie zajęć lub przyjeżdżają z własną opiekunką**); rodzice zapewniają dziecku wyżywienie oraz miejsce noclegowe, np. łóżeczko turystyczne lub dziecko śpi z rodzicami.

490 zł – pobyt dziecka 1 – 2 lata bez zapewnionej opieki opiekunek (rodzice mają dziecko przy sobie w trakcie zajęć lub przyjeżdżają z własną opiekunką**); zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – połówka porcji.

720 zł – pobyt dziecka 3 – 14 lat z zapewnioną opieką opiekunek na czas zajęć rodziców; zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – połówka porcji.

800 zł – pobyt dziecka ok. 6 – 14 lat z zapewnioną opieką opiekunek na czas zajęć rodziców; zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – pełna porcja (jak dla dorosłego).

* Nie ma możliwości wyboru innej opcji niż powyższe.

** Dzieciom 0-2 lata nie mamy możliwości zapewnić odpowiedniej opieki dostosowanej do ich wieku (zapewnienie odpowiedniej ilości opiekunek). Przyjeżdżając z tak małym dzieckiem rodzice zapewniają mu opiekę sami lub przyjeżdżają z własną opiekunką. Koszt pobytu własnej opiekunki wynosi 800 zł, jak pełnoletniego uczestnika (obowiązuje 150 zł zaliczki).

Młodzież od 16 roku życia zapraszamy na rekolekcje RCS dla młodzieży.

W programie rekolekcji:

– codzienna Msza Święta

– adoracja wspólnotowa oraz nocna indywidualna dla chętnych

– ciekawe konferencje głoszone przez znakomitych prelegentów, o tematyce budowania relacji małżeńskich, pokonywaniu trudności w małżeństwie, przekazywaniu wiary dzieciom, duchowości, zagrożeniach duchowych oraz świadectwa małżeństw itp.

– grupy dzielenia – możliwość spowiedzi czy rozmowy małżonków z kapłanem, siostrą zakonną, prelegentami

– czas wolny, by pobyć razem w gronie rodziny i rekolekcyjnych znajomych

– możliwość nabywania wartościowych pozycji książkowych, płyt, audiobooków w sklepiku RCS.

Co zabrać:

– Pismo Święte

– różaniec

– notatnik

– nie trzeba brać śpiwora

– dla dzieci prosimy zabrać ulubione zabawki oraz przybory biurowe do wykorzystania na zajęciach z opiekunkami (kartki, kredki, pisaki, plastelinę itp.), podpisaną butelkę z piciem, nakrycie głowy.

Przyjmujemy małżeństwa sakramentalne. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Wolne miejsca na chwilę obecną: I turnus: LISTA ZAMKNIĘTA  (prosimy nie zapisywać się!) II turnus: LISTA REZERWOWA

Zapisy: przez poniższy formularz (osoby z zagranicy nieposiadające peselu podają datę urodzenia). Jeśli przyjeżdżają Państwo z dziećmi, prosimy w dodatkowych informacjach podać imiona i pesele dzieci oraz opcję cenową, którą Państwo wybierają dla każdego dziecka, informacja o ewentualnej własnej opiekunce. Nie ma możliwości zmiany opcji cenowej dla dzieci tuż przed i w trakcie trwania rekolekcji (najpóźniej tydzień przed rekolekcjami). W ciągu 3 dni roboczych prześlemy maila zwrotnego ze szczegółowymi informacjami i nr konta do wpłaty zaliczki. W ciągu 2 tygodni od otrzymania maila zwrotnego należy wpłacić zaliczkę.

INFORMACJA w związku z COVID-19: w związku z wieloma pytaniami dotyczącymi rekolekcji w obecnej sytuacji epidemiologicznej, informujemy, że mamy nadzieję, że sytuacja do sierpnia na tyle się uspokoi, że rekolekcje będą mogły się bezpiecznie odbyć z zachowaniem wszelkich obowiązujących wówczas przepisów. Módlmy się o to. Jednak w razie konieczności ich odwołania, będziemy o tym informować i zwrócimy zaliczki.