Ruch Czystych Serc

Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych, by umocnić więź z Jezusem, między sobą i z dziećmi!

Terminy:
I turnus: 2-9 sierpnia 2021, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl)
II turnus: 10-17 sierpnia 2021, Gródek n. Dunajcem (Centrum formacyjno-rekolekcyjne Arka http://www.cfr-arka.pl)
Dojazd komunikacją zbiorową: z Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Szczegółowe połączenia znaleźć można na stronie http://www.e-podroznik.pl

Koszt udziału w wybranym turnusie: 1720 zł od małżeństwa (w cenę wliczone są noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie; dojazd jest we własnym zakresie).
Obowiązuje wpłacenie zaliczki 320 zł od małżeństwa na konto podane w mailu zwrotnym. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie podlega zwrotowi!

Dodatkowo, jeśli rodzice chcą zabrać ze sobą dzieci*:
60 zł – pobyt dziecka 0 – 2 lata bez zapewnionej opieki opiekunek (rodzice mają dziecko przy sobie w trakcie zajęć); rodzice zapewniają dziecku wyżywienie oraz miejsce noclegowe, np. łóżeczko turystyczne lub dziecko śpi z rodzicami.
550 zł – pobyt dziecka 1 – 2 lata bez zapewnionej opieki opiekunek (rodzice mają dziecko przy sobie w trakcie zajęć); zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – połówka porcji.
780 zł – pobyt dziecka 3 – 14 lat z zapewnioną opieką opiekunek na czas zajęć rodziców; zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – połówka porcji.
860 zł – pobyt dziecka 6 – 14 lat z zapewnioną opieką opiekunek na czas zajęć rodziców; zapewnione miejsce noclegowe i wyżywienie – pełna porcja (jak dla dorosłego).

* Nie ma możliwości wyboru innej opcji niż powyższe.
** Dzieciom 0-2 lata nie mamy możliwości zapewnić odpowiedniej opieki dostosowanej do ich wieku (zapewnienie odpowiedniej ilości opiekunek). Przyjeżdżając z tak małym dzieckiem rodzice zapewniają mu opiekę sami.
Młodzież od 16 roku życia zapraszamy na rekolekcje RCS dla młodzieży.

W programie rekolekcji:
– codzienna Msza Święta
– adoracja wspólnotowa oraz nocna indywidualna dla chętnych
– ciekawe konferencje głoszone przez znakomitych prelegentów, o tematyce budowania relacji małżeńskich, pokonywaniu trudności w małżeństwie, przekazywaniu wiary dzieciom, duchowości, zagrożeniach duchowych oraz świadectwa małżeństw itp.
– grupy dzielenia
– możliwość spowiedzi czy rozmowy małżonków z kapłanem, siostrą zakonną, prelegentami
– czas wolny, by pobyć razem w gronie rodziny i rekolekcyjnych znajomych
– możliwość nabywania wartościowych pozycji książkowych, płyt, audiobooków w sklepiku RCS.

Co zabrać:
– Pismo Święte – różaniec – notatnik – nie trzeba brać śpiwora – dla dzieci prosimy zabrać ulubione zabawki oraz przybory biurowe do wykorzystania na zajęciach z opiekunkami (kartki, kredki, pisaki, plastelinę itp.), podpisaną butelkę z piciem, nakrycie głowy.

Przyjmujemy małżeństwa sakramentalne.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Wolne miejsca na chwilę obecną:
I turnus: (lista ZAMKNIĘTA, brak możliwości dalszych zapisów; lista rezerwowa jest przepełniona)
II turnus: (lista ZAMKNIĘTA, brak możliwości dalszych zapisów; lista rezerwowa jest przepełniona)

Zapisy: zamknięte

INFORMACJA w związku z COVID-19: mamy nadzieję, że rekolekcje pomimo pandemii będą mogły się odbyć (z zachowaniem wymogów sanitarnych). Ilość uczestników będzie mniejsza niż to zazwyczaj bywało. Jeśli w związku z ograniczeniami, będzie trzeba ją jeszcze zmniejszyć, pierwszeństwo na liście będą miały osoby, które jadą na rekolekcje po raz pierwszy. Osoby zapisane prosimy regularnie zaglądać na maila, by nie przegapić ważnych informacji. W razie konieczności odwołania rekolekcji wszystkie wpłacone kwoty zostaną zwrócone.