Ruch Czystych Serc

Pragniemy podzielić się wielką radością! Pan Bóg odpowiedział na potrzebę stworzenia Rekolekcyjnego Centrum Duchowości i Formacji Ruchu Czystych Serc i wskazał nam idealne miejsce do tego przedsięwzięcia. Dzięki ofiarom Darczyńców i wsparciu Księży Chrystusowców udało się zakupić po bardzo korzystnej cenie teren wraz ze stojącym już tam budynkiem.

Ośrodek położony jest blisko Poznania (a więc blisko redakcji „Miłujcie się!” i sporej części kadry głoszącej rekolekcje), w Puszczy Zielonce. Nabyliśmy ziemię z dawnym budynkiem koszarowym, który najpierw będzie potrzebował odpowiedniej rekonstrukcji, a później rozbudowy. Trwają już prace bardzo życzliwych nam architektów, polegające na przygotowaniu do remontu domu.

Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę, za każdy dar serca! Trwamy w codziennej modlitwie za Dobrodziejów i o tę modlitwę również prosimy! Każdego tygodnia odprawiamy też Mszę św. w intencjach Darczyńców.

Razem z Jezusem możemy zrobić bardzo wiele! Jesteśmy przekonani, że Rekolekcyjne Centrum Duchowości i Formacji Ruchu Czystych Serc to inwestycja w Niebo. Jezus obiecał, że cokolwiek Mu ofiarujemy, „stokroć wynagrodzi już tu na ziemi”. Nasz Bóg – Ojciec bardzo cieszy się i jest ogromnie wdzięczny, kiedy pomagamy Mu ratować Jego dzieci.

Z wdzięcznością, z serca wszystkim Wam błogosławimy!
ks. Mieczysław Piotrowski TChr
ks. Jerzy Molewski TChr
z młodzieżą z Ruchu Czystych Serc

OFIARA NA DOM REKOLEKCYJNY RCS
66 1240 1750 1111 0010 3052 5581
TOWARZYSTWO CHRYSTUSOWE
UL. PANNY MARII 4, 61-120 POZNAŃ

UWAGA! Na powyższe konto prosimy wpłacać wyłącznie ofiary na cel domu rekolekcyjnego. Do prenumeraty „Miłujcie się!” wyznaczony jest inny numer konta bankowego.