Ruch Czystych Serc

„ITE AD JOSEPH”!
RCS Kielce i Busko-Zdrój zaprasza!

Kiedy? 9 maja 2021 r. (niedziela)

Gdzie? Kościół pw Świętego Brata Alberta w Busku-Zdroju.

17.00 – Uwielbienie „Ite ad Joseph” – Zespół LUMEN i Ruch Czystych Serc

18:30 – Nabożeństwo Majowe – w aranżacji muzycznej Zespołu LUMEN

19:00 – Msza Święta, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Jerzy Molewski TChr.

Dlaczego ze Świętym Józefem? Prośmy, aby Święty Józef wypraszał nam dar czystego serca i prowadził po drogach pięknej miłości!

W parafii pw. Św. Brata Alberta w Busku Zdroju, będzie to czas Peregrynacji Obrazu Świętego Józefa, którą zainicjował ks. bp Jan Piotrowski 1 maja 2021 r. błogosławiąc obrazy św. Józefa w kieleckim Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodziny.

Peregrynacja Obrazu Opiekuna Rodziny odbywa się w całej diecezji kieleckiej, pod hasłem: „Święty Józefie, po drogach życia nas prowadź”.

Pan Zbigniew Małkowicz wraz Zespołem LUMEN (którzy poprowadzą nas w rytmie uwielbienia dzieląc się owocami swojej twórczości oraz pracy) i Ruch Czystych Serc diecezji kieleckiej (który ma swoją wspólnotę międzyparafialną w Kielcach jak też w Busku Zdroju) zapraszają: „Ite ad Joseph” – Idźmy do Świętego Józefa!

Z powodu przepisów sanitarnych zapraszamy również do łączności duchowej i do uczestnictwa we wspólnej modlitwie za pośrednictwem transmisji on-line, która będzie udostępniona na fb wspólnoty RCS Kielce oraz na stronie rcs.org.pl/kielce

Ks. Dariusz Węgrzyn
Moderator diecezjalny Ruchu Czystych Serc