Ruch Czystych Serc

Jesteśmy wspólnotą i chcemy się wspomagać wzajemną modlitwą.

Każdego dnia modlimy się w tych intencjach modlitwą różańcową i koronką do Bożego Miłosierdzia, a w każdy piątek w redakcji “Miłujcie się!” sprawowana jest za Was Eucharystia. Prosimy Was o to, byście modlili się we wszystkich intencjach wrzuconych do naszej skrzynki.

W tym miejscu możesz także napisać własną intencję, którą powierzasz naszej modlitwie.

 

IntencjeNapisz intencję

 • Proszę o uwolnienie od zła,przekleństwa,nałogów,niewiary,licznych poważnych chorób,rozpaczy;życie sakramentalne dla Martyny i jej bliskich. Proszę o miłość,życzliwość,wzajemne zrozumienie, pomoc,zaufanie ,dialog,empatię, modlitwę w rodzinie.Prosze we wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 80000 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • W zbliżającą się pierwszą sobotę miesiąca pździernika wynagradzajmy Niepokalanemu sercu Matki Bożej

 • Don’t tear me down for all I need
  Make my heart a better place
  Give me something I can believe
  Don’t tear me down
  You’ve opened the door now, don’t let it close

  I’m here on the edge again
  I wish I could let it go
  I know that I’m only one step away
  from turning it around

  I tried many times but nothing was real
  Make it fade away, don’t break me down
  I want to believe that this is for real
  Save me from my fear
  Don’t tear me down

 • Proszę za moją siostrzyczką aby miała jak najszczęśliwsze życie, pełne ciepła i radości; bezpieczeństwa i troski…

 • Prosze O łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym stworze Szczęśliwy dom i rodzine. Aby moje oczy i serce go rozpoznały. Bym umiała się otworzyć na ta znajomość. Prosze bym jeszcze mogła się zrealizować jako dobra żona i matka.

 • Boże Ojcze proszę o zdrowie, opiekę od zła i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Aleksandra, Piotra, Kazimierza, Ireny, Anny, Julii, Anety, Jana, Justyny, Dariusza,, Janusza, Zofii i Lidii. Amen

 • Proszę o modlitwę za moich duchowych przyjaciół.
  Proszę o modlitwę w intencji dobrej spowiedzi, o łaskę wybaczenia i przyjęcie przebaczenia.
  Dziękuję za łaskę odpuszczenia w wielu aspektach życia a szczególnie w poszukiwaniu super duchowości – wdrapywania się na siłę do nieba. Dziękuję za świadomość, że jeśli jest czyste serce Bóg po prostu przychodzi a każda zwyczajna modlitwa jest mistyczna.
  z Panem Bogiem

 • Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o nawrócenie grzeszników jak i uwrażliwienie ich sumień

 • Proszę o Światło Ducha Świętego,na pełnienie Bożą mocą i miłością,pracę nad charakterem, postęp w dobrym i pogłębienie życia duchowego i ochronę przed wszelkim złem dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję,Jezu,za wszystkie laski.

 • prosze o db wybor promotora , laske obrony , laske pracy laske macierzynstwa, pomoz lukaszowi zeby db zone znalazl prace, i udalo sie szczesliwue jego sprawy sadowe zakonczyc

 • You never compromised Complaining everyday about everything inside I’ve let you stay a while Now I am getting bored No substance in your style And you’re not the woman you thought that you are

 • Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosimy Boga Ojca o zdrowie, dary Ducha Świętego, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Martyny, Julii, Michała, Ireny, Ewy, Jana, Julii, Anny, Joanny, Teresy, Janusza, Anety, Kasi, Kamila, Marty, Karoliny, Gosi oraz rodzin: Aleksandra, Piotra i Kazimierza.  

 • Za moją rodzinę o zgodę, jedność, dary Ducha św. O przemianę serca mego męża i łaski dla dzieci.

 • Proszę o poprawę relacji córki z ojcem ;o mądrość,odpowiedzialność, dobroć,uczciwość,uwolnienie od wszelkiego zła, uzdrowienie, ochronę przed złem, Złym i jego zasadzkami w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję.

 • PROSZĘ O MODLITWĘ ZA UWOLNIENIE MOJEGO MĘŻA I OD ALKOHOLIZMU I OD WSZELKIEGO ZNIEWOLENIA, O JEGO PRZEMIANĘ I NAWRÓCENIE. O URATOWANIE NASZEGO MALZENSTWA

 • Szcześć Boże!
  Proszę o modlitwę o akceptację zrozumienie serdeczność i życzliwość dla zakochanych par z dużą różnicą wieku by im nie dokuczano tylko wspierano aby czysta i niewinna miłość w cieple, spokoju i bezpieczeństwie kwitła jeśli jest prawdziwa a nie była boleśnie tłamszona i niszczona wraz z życiem ludzkim.
  Dziękuję = katolik

 • O łaske zdrowia dla naszej dwu letniej Córeczki żeby juz nie chorowala o całkowite uzdrowienie jej serduszka o to żeby przybierala na wadze i o dalsza opieke Bożą

 • Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Pana Jezusa dla rodzin: Aleksandra, Jana, Kazimierza i Piotra oraz dla Joanny, Ewy, Ireny, Teresy i Anety o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, dary Ducha Świętego, opiekę od zła a przede wszystkim błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen

 • Proszę o łaski przemiany życia dla mnie i mojego chłopaka. O większą pokorę, łagodność, nie uleganie lękom i złym wizjom. Bóg zapłać za modlitwę!

 • Święta Mateńko wszytskich Nas ,Ojcze Przedwieczny uratujcie mojego Syna Artura . Zabierz go Jezu z powrotem na swoją drogę , Ty byłeś jego drogą ,prawdą i życiem . Niech Duch Św. odnowi się w Nim ,niech poprawi maturę ,rozpocznie i skończy studia .Pomóżcie mi uratować moje dziecko .Blagam.Proszę i dziękuję za modlitwę . Bóg zapłać !

 • O odrodzenie małżeństwa sakramentalnego Justyny i Konrada, nawrócenie i przemiane serca Konrada, ocalenie rodziny przed rozpadem.

 • Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski.
  Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji jak najszybszego
  znalezienia dla mnie stałej, dobrej i godnej pracy. Od ponad roku, po
  utracie stałego zatrudnienia, zmagam się nieustannie ze zdobyciem
  pewnego źródła utrzymania znajdując jedynie prace tymczasowe lub bez
  żadnego ubezpieczenia (z przerwami na bezrobociu). Moja obecna
  sytuacja życiowa nie pozwala mi na tzw. pracę niepewną, chwilową, tym
  bardziej, że pozostało mi środków finansowych na zaledwie 2-3
  tygodnie. Miałem przyobiecaną pracę od 1-szego września ale … jak to
  bywa z obietnicami…. Moje przygnębienie pogłębia fakt, że wzeszłym
  roku straciłem stałą pracę, mieszkanie, samochód i od tamtej pory…
  Jeszcze raz proszę o przynajmniej westchnienie do Matki Bożej w mojej
  intencji i również odwzajemnię modlitwą za was. Z Panem Bogiem i Maryją

 • Proszę o modlitwę o zamknięcie placówek niebezpiecznych demonicznie mrocznych sekt w Gdyni i w Olsztynie i o pomoc we wszystkich potrzebach dla zniewolonych i opętanych, o egzorcyzmy, uzdrowienie, wyzwolenie i oczyszczenie dla nich.
  – Dziękuję i błogosławię! Sylwia

 • Proszę Boga Ojca wszechmogącego w imię Pana Jezusa aby udzielił w obfitości błogosławieństwa firmie w której pracuje cała nasza rodzina.

 • Proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, opiekę od zła w każdej postaci i błogosławieństwo w życiu oraz w pracy dla : Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Anety, Kamila, Janusza, Anny, Darka, Teresy, Joanny, Moniki, Kasi, Renaty, Justyny, Filipa, Anity, Jana oraz rodzin: Anny, Aleksandra, Piotra i Kazimierza. Amen

 • Panie Jezu,proszę o przemianę serc,uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji,zranien,serc;na pełnienie Bożą mocą i miłością oraz ochronę przed złem, Złym i jego zasadzkami w życiu Martyny i jej bliskich a także we wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, Jezu,za wszystkie laski i opiekę.

 • Proszę o modlitwe o pomoc w potrzebach duchowych, uczuciowych, zdrowotnych i doczesnych dla Zofii o pomoc w powrocie i urządzeniu się w kraju dla Zofii. Boże, prowadz Zofię.

 • Prosze o modlitwe o nawrócenie serca, cnote pokory, czystosci i roztropnosci oraz pomoc w nauce, w pracy, w zyciu osobistym i duchowym dla Julii i Piotra
  dziękuje Sylwia

 • módlmy się o Łaskę wiary dla młodzieży, dla Marii, Łukasza i ich najbliższych, aby mieli odwagę przystąpienia do RCS Krystyna

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 79500 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o zdrowie dla mojego męża, który będąc w głębokiej depresji złożył pozew rozwodowy. Proszę też o dary Ducha Świętego, abym właściwie odpowiedziała na niego. Postaw na mojej drodze dobrych ludzi, którzy pomogą mi przetrwać ten trudny czas, bo jestem zupełnie sama.

 • Gorąco proszę o modlitwę która rozwiązałaby wszystkie moje problemy zawodowe z którymi sam nie mogę sobie poradzić, Panie Boże wysłuchaj mojej prośby, pomóż mi. W tym miejscu również pragnę serdecznie podziękować za otrzymane dotychczas łaski i dobro. Zmienia się moje życie na lepsze lecz potrzebny do tego jesteś mi Ty Panie Boże .

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o miłosierdzie nad grzechami, zdrowie, opiekę od zła i błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Martyny, Michała, Ireny, Teresy oraz rodzin: Piotra, Kazimierza, Aleksandra i Anny. Amen

 • Szczęść Boże,

  Nazywam sie Jola, mieszkam za granicą z mężem i bardzo potrzebuję Waszej modlitewnej pomocy.
  W tamtym roku straciłam dziecko, pracę .Nie mam obecnie spokojnenj , normalnej pracy, bardzo jej potrzebuje i szukam , popadłam w załamanie, lęki, jestem sparaliżowana niemocą i bezsilnością ,nie mogę się uczyć języka, boję się już dosłownie wszystkiego, ludzi, straciłam kompletnie wiarę w siebie i swoje siły. Modlę się codziennie, nowenną pompejańską, modli sie też moja mama, chodzę do spowiedzi , kościoła , czytam Pismo Święte. Robię wszystko co w mojej mocy, mój stan się nie polepsza. Nie mam już sił, nadziei, nic.

  Proszę o taką modlitewną jałmużnę , bardzo cierpię.
  Wasza modlitwa jest moją ostanią nadzieją , nie mam już innego ratunku a przeczytałam , że Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego…I TEGO SIĘ JESZCZE UCHWYCIŁAM.

  Bóg zapłać choćby za westchnienie.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,złych myśli,negatywnych emocji, pychy,egoizmu,okultyzmu, zwątpienia,niewiary, chorób nieuleczalnych, niechęci,kłótni,urazy;uzdrowienie,oczyszczenie serc,pogłębienie wiary,nadziei,miłościi;ochronę przed złem ,Złym i jego zasadzkami w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o dojrzałość ,mądrość,pracowitość,czystość,empatię, hojność,uczynnosc i silna wiare dla córki.Dziekuje Bogu za wszystkie laski. Dziękuję wszystkim za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz
  w intencji daru regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać.

 • W intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia męża Pawła. Jezu ufam Tobie.
  Bóg zapłać.

 • Dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana proszę w imię Pana Jezusa Boga Ojca wszechmogącego o zdrowie, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie. AMEN

 • By ludzie stawali się bardziej ludźmi i przestali tworzyć “kulturę idiotów”, a rozwijali kulturę królestwa Bożego

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Katarzyny, by dobry Bóg uzdrowił ją z choroby psychicznej, dał siły do zerwania toksycznych relacji, o rozeznanie i pogłębianie uczuć wyższych w jej sercu. O poprawę jej relacji ze znajomymi, zwłaszcza z pracy i ze mną, o umiejętność dziękowania, przepraszania, bycia lojalną i asertywną. Proszę również w intencji odpowiedniej pracy dla niej, w której mogłaby się realizować i o możliwość założenia chrześcijańskiej rodziny. Bóg zapłać za modlitwy.

 • prosze o to bym mogla dalej spokojnie pracowac i nie musiec niczego uzupelniac daje z siebie wszystko nie sprawiam problemow bym mogla dalej tak zyc by mnie nikt nie namawial i docinal czy zwolnil …. Matko ratuj …matko pomoz mogła miec zawsze te dwa dni odpoczynku oddechu prosze juz nie daje rady.. naprawde nie dam rady matko ratuj …prosze zebym nie musiala ani teraz ani potem nic zmieniac …Bym znalazla mieszkanie lepsze jak najszybiej bym nie musiala znow chorowac i marznac z Mama zima.. Jesli ktos moze prosze o modlitwe .

 • Szczęść Boże,

  W dniach 27-30 sierpnia 2020 roku w Krasnobrodzie odbędzie się kurs Jan organizowany przez Zamojską Szkołę Ewangelizacji im. bł. Stanisława Kostki Starowieyskiego. Są to rekolekcje o tym jak być uczniem Jezusa. W imieniu ekipy posługującej na tym kursie chcielibyśmy prosić o modlitwę (przed i w trakcie) za ten kurs, o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Boże dla jego uczestników, o jeszcze mocniejsze i głębsze zjednoczenie z Chrystusem tak podczas kursu jak i po nim a dla ekipy prowadzącej (szczególnie głoszących) na czele z dyrektorem kursu ks. Piotrem Spyrą o Boże światło i prowadzenie.

 • Panie Jezu,proszę o przemianę serc,uwolnienie od zła, kłamstwa,kłótni,złych emocji,natręctw,lęków,niewiary,chorób nieuleczalnych;uzdrowienie;laski potrzebne do zbawienia i współpracę z laską Bożą przez Martyne i jej bliskich.Proszę o uleczenie relacji w rodzinie i małżeństwie. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Proszę o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki i we wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.Dziekuje za modlitwę.

 • Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski. Prosimy wstaw się u Najświętszego Serca Jezusowego za Małgorzatę, Piotra, Elżbietę i Emila w intencji uwolnienia od wszelakich przekleństw, o łaskę dobrej spowiedzi generalnej, nawrócenia dla nas i zawierzenia się Maryi, uchronienia (i uniezależnienia) przed ludźmi, którzy nas krzywdzą, uwolnienia z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy.

 • Pani Jasnogórska za Twoją przyczyną i wstawiennictwem bł. Karoliny proszę o czystość duszy i ciała abym mógł wytrwać w dobrych postanowieniach jak również o wytrwałość w odmawianiu nowenny pompejańskiej.

 • O zawarcie sakramentu małżeństwa dla Agaty i Jakuba (jeżeli taka jest wola Boża) i wszystkie potrzebne łaski.

 • Boże Ojcze prosimy o szczęśliwy urlop, zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • dziękuję za już uzyskane łaski i proszę o uleczenie i naprawienie relacji w mojej rodzinie, o nawrócenie męża i uratowanie mojego małżeństwa, mojej rodziny przed rozpadem

 • Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla chorej na nowotwór złośliwy Joanny, która 3 dni po swoim ślubie rozpoczęła chemioteriapię.

 • Proszę o modlitwę za chłopaka który jest umierający i o nawrócenie dla dziewczyny która strasznie die pogubila. Bog zapłać

 • Proszę o przemianę serc,uzdrowienie Martyny i jej bliskich a takze miłość,wzajemna pomoc,dialog ,ciepło i akceptację w rodzinie.Dziekuje za modlitwę.

 • Proszę bardzo o modlitwę o deszcz w Góralicach i okolicach ktory jest bardzo potrzebny już teraz aby pokonac susze. Serdecze Bóg zaplać.

 • Proszę o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Moniką a mną. Proszę o przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O uzdrowienie jej z alkoholizmu. Bóg zapłać

 • prosze o modlitwe za mojego brata o udrowienie wewnetrzne duchowe oraz wyzdrowienie psychiczne i uwolnienie od złego.

 • Proszę o Modlitwę za Marka o powrót do zdrowia i cód aby wygrał walkę z rakiem. Jezu Ty się Tem Zajmij

 • W imię Pana Jezusa Chrystusa proszę Boga Ojca o miłosierdzie nad grzechami, szczęśliwe wakacje, zdrowie i błogosławieństwo dla Nataszy, Martyny, Ireny, Amelii, Jessci, Michała, Teresy i Jana.

 • Proszę o modlitwę w intencji poznania mężczyzny z którym stworze szczęśliwy związek oparty na wzajemnej miłości, zaufaniu i szacunku.

 • Panie Jezu , proszę Cię o łaskę uzdrowienia z białaczki dla mojego ukochanego taty. Jezu, ufam Tobie! Jezu ,Ty się tym zajmij!

 • o boze milosierdzie i boze błogoslawienstwo dla narodu Izraelskiego, o boze miłosierdzie dla ich zmarłych i boze błogosławienstwo dla ich zywych – dziekuje pieknie

 • Pokornie proszę Boga o łaskę nawrócenia dla mojego narzeczonego Kamila oraz o siłę w walce, abyśmy oboje wytrwali w prawdziwej czystości przed ślubem i żyli zgodnie z nauką Jezusa Chrystusa.

 • Panie Jezu,proszę o Dary i Owoce Ducha Świętego ,dobre uczciwe życie,przemianę serc,Boże prowadzenie dla Martyny i jej bliskich, pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki oraz w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.Prosze o dalszą opiekę i Błogosławieństwo.

 • Panie Boże, Św. Michale Archaniele.
  proszę o czas wielkiego szczęścia i spełnienia i o zdrowie dla znanych mi polecanych chorych, np. za uratowanie stopy.
  Dziękuję

  Dorota

  Dziękuję za życie i wiarę:)

 • Proszę o łaskę znalezienia pracy dla niepełnosprawnego męża Stanisława,o łaskę opamiętania i nawrócenia dla Dawida i Bernadety,za chorego na nerwicę natręctw Michała.

 • Za wstawiennictwem bł. Karoliny i Pani Jasnogórskiej proszę dobrego Boga o wytrwanie w postanowieniach abym mógł przezwyciężyć pokusy ciała

 • O łaske zdrowia dla naszej córeczki o całkowite uzdrowienie jej serduszka o to żeby przybierala na wadze i o dalsza opieke Bożą

 • Matko Częstochowska Proszę Pomóż rozwiązać problem z pracą mieszkaniem i materialnie. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie. Bogosławieństwo materialne.O dobrą żonę. O Uzdrowienie Czesława z raka prostaty.O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu, mądrości bożą dla Wandy.

 • Proszę o łaskę wiary dla Wladka,o przemianę jego serca i całej jego rodziny

 • Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Ireny, Anny oraz dla Janusza, Dariusza, Justyny, Anety, Anny, Darka, Joanny i Filipa.  

 • Panie Jezu spraw by zrealizowały się moje plany zawodowe. Pomóż mi w tym trudnym czasie kiedy się zmagam z brakiem środków. Pomóż .Mniej mnie pod swoją obroną, kieruj mną, wybaczaj moje błędy .

 • Proszę o przemianę serca dla Marka, o szczęście, pogłębienie wiary, mądrość, roztropność i uwolnienie go od nałogów.

 • Błagam o wstawiennictwo modlitewne w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji daru dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem.

 • O rozwiązanie węzłów samotności Ali,o poznanie Ali wartościowego,uczciwego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo,światłość i dary Ducha świętego i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni,s.zakonnej Tomiry

 • Proszę o zycie sakramentalne, dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich, doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez nas oraz we wszystkich intencjach Bogu wiadomych Dziękuję.

 • Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego. Bóg zapłać

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 78000 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi Panny proszę o szczęśliwe wakacje, bezpieczną podróż, zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla naszej rodziny. Amen

 • Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski. Proszę w staw się u Najświętszego Serca Jezusowego za Gosię i Emila w intencji uwolnienia od wszelakich przekleństw (również międzypokoleniowych), o łaskę miłej Panu Bogu spowiedzi generalnej, nawrócenia dla nas i zawierzenia się Maryi według Św. Ludwika de Montfort , uchronienia (i uniezależnienia) przed ludźmi, którzy nas krzywdzą, uwolnienia z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy. W naszej sytuacji życiowej potrzeba oceanu modlitwy i pokuty…

 • O uwolnienie Konrada od dzialania zlych duchów, uzdrowienie jego duszy, przemiane serca i powrot do Jezusa i Maryi.

 • Proszę o uzdrowienie mojej relacji z Bogiem, że sobą i z ludźmi, za Kamila, Justynę, Adama

 • Proszę gorąco o modlitwę w intencji chorej Gabrysi o zdrowie dla niej i Boże błogosławieństwo. Matko Najświętsza Królowo Różańca Świętego miej ją w opiece, blogoslaw, uzdrawiaj.

 • Proszę o modlitwę za mnie i mojego chłopaka. O nawrocienie i czystość serca. Aby on nie szukał złudnych przyjemności i atencji ze strony innych dziewczyn.

 • Dobry Boże,
  prosimy Ciebie o uzdrowienie Gabrieli z raka, o uzdrowienie jej duszy i ciała, o uzdrowienie Tymoteusza ze śpiączki i o umocnienie ich rodziny w tym trudnym czasie i cierpieniu. Bądź uwielbiony Wszechmogący Boże! Amen.

 • Dziękujemy Bogu Ojcu za wszystkie łaski i prosimy w imię Pana Jezusa Chrystusa o przymnożenie wiary, zdrowie, opiekę w pracy i w czasie podróży oraz pragniemy dla całej rodziny obfite błogosławieństwo. Amen

 • o uwolnienie ze zniewoleń

  “Gdybyś mówił językami świata tego,
  nie znał granic,
  Wiedzę jego posiadł pełną,
  nic nie będziesz miał.
  To, co widzisz i co słyszysz, co smakujesz i co liczysz,
  Co posiadasz, to posiada cię.”

 • Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie i ustanie kłopotów.O sens życia.

 • O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

 • Panie Jezu Proszę zmień mój los na lepszy.
  O dobrą pracę stałą w Londynie. O Umiejętności do nauki języków obcych. O bogosławieństwo materialne.O zdrowie, cierpliwości, jasność umysłu, mądrości bożą, rozum boży.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie z pracą mieszkaniem w Londynie.

 • Proszę o modlitwę za mojego chłopaka i relację między nami. O wytrwałość w wierze oraz nie uleganie pokusom zła. Abyśmy więcej się wspólnie modlili i bardziej ufali Panu, a nie własnym przeczuciom. Aby Bóg nam błogosławił i poprowadził zgodnie ze Swoją wolą, szczęśliwie do sakramentu małżeństwa.

 • O cud uzdrowienia osmiomiesiecznej chorej na smiertelna chorobe SMA Hani oraz zebranie odpowiedniej kwoty na leczenie.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej relacji z K. by Duch Święty nieustannie działał w swojej mocy i pomagał nam w budowaniu naszej wspólnej drogi, by mimo trudności i działania złego 48ducha zwycięsko wyjść ze wszystkich prób, którym jesteśmy poddani, bo chcemy nasze slabości umacniać z Chrystusem i z Nim zwyciężać!

 • Bardzo proszę o wsparcie modlitewne:
  – aby wykryte zmiany nie były nowotworem oraz aby wyniki badań były dobre
  – aby udało się zakończyć wszystkie formalności z mieszkaniem oraz aby remont przebiegał bez problemów
  – abyśmy z Danielem zostali zgodnym małżeństwem oraz dobrymi rodzicami dla naszych dzieci
  – aby w pracy wszystko wróciło do normy
  – aby rodzicom zdrowie dopisywało

 • Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski .Prosimy o dalszą Twoją
  opiekę i wstawiennictwo Św. Józefa w intencjach o łaskę zawierzenia się Maryi według Św. Ludwika de Montfort, o uwolnienie od wszelakich przekleństw
  międzypokoleniowych, tych w życiu naszym(Gosi i Emila) i najbliższych
  członków naszych biologicznych rodzin, uchronienia przed ludźmi,
  którzy nas krzywdzą, o uwolnienie z jarzma ogromnych długów i
  związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej,
  dobrej i stałej pracy, uwolnienia od nałogów.

 • Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa i za wstawiennictwem Wszystkich Świętych proszę Boga Ojca o potrzebne łaski Ducha Świętego, zdrowie, opiekę od zła w każdej postaci, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo w całym życiu dla: Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii, Małgorzaty, Anity, Janusza, Anety, Joanny, Marzeny, Jana, Julii oraz rodzin: Anny, Piotra, Aleksandra i Kazimierza.

 • Proszę – w intencjach NMP, – w intencji dusz czyśćcowych, – o łaskę życia w czystości dla siebie, mojej rodziny, Marcina i jego rodziny.

 • Proszę o łaskę powrotu do Kościoła Katolickiego i do Sakramentów św. dla Pauliny, mojej siostrzenicy, która związała się z grupą protestancką

 • Proszę o modlitwę w intencji o siły i wytrwałość, boże prowadzenie, łaski potrzebne oraz w intencji mojego ojca

 • Panie Jezu,proszę we wszystkich intencjach Tobie wiadomych.Dziękuję.

 • 1. O ustanie pandemii koronawirusa.
  2. O ochronę przed koronawirusem.
  3. O uzdrowienie na duszy i ciele.
  4. O stabilność finansową.
  5. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo.
  6. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św.
  7. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw.
  8. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  9. O nawrócenie i opamiętanie ojca.
  10. O pokój na świecie.
  11. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.

 • Prosze za moich chrzestnych, o zdrowie i nawrocenie dla mnie i mojej rodziny.

 • 1. Za ks. Pawła z mojej parafii – int. imieninowa – o błogosławieństwo Boże.
  2. Za chrześniaka Piotra o Boże łaski.
  3. Moja bliska osoba zalana z racji powodzi.
  4. Za zmarłego 28- letniego Arka, który zmarł po ciężkiej chorobie.
  5. Za x, która ma problemy wychowawcze z synem.
  6. Za Annę i jej męża, by nie grzeszyli aktami seksualnymi w małżeństwie z wykorzystaniem antykoncepcji i uchroń Boże Annę przed możliwym świętokradztwem.
  7. Za zmarłego ks. Piotra.

 • Boże proszę Cię o nawrócenie i uratowanie mojego męża Dariusza i wierność przysiędze małżeńskiej.

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 76600 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Bardzo prosze o modlitwe o powrot do zdrowia oraz Boza pomoc i opieke Matki Bozej dla Grzegorza i jego brata oraz matki.
  W intencji uchronienia nas od zla i nienawisci ze strony nieprzyjaciol,strat,szkod oraz epidemii.
  Dziekuje bardzo.

 • Proszę za Michałem, Adamem, Tadeuszem, Kamilem, o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie

 • Boże proszę o zdrowie i siłę potrzebna mi i mojej kruszynie w brzuchu, abyśmy przyszły na świat i wszystko było dobrze, a także o zdrowie dla całej rodziny. Pomóż przetrwać tą trudna sytuację.

 • Boże mój ukochany, jedyny, prawdziwy!
  Nie bądź bez odpowiedzi na nasze modlitwy – o dar potomstwa. Pobłosław nam.

  Dorota & Stanisław

 • Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski .Proszę o dalszą Twoją opiekę. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji zdobycia niezbędnych środków finansowych w okresie zbliżających się wakacji (w lipcu i sierpniu). Bóg zapłać za choćby najmniejsze westchnienie w mojej intencji…

 • Swięty Józefie bardzo proszę pomóż mi spotkać człowieka,który zostanie moim mężem oraz znaleźć pracę.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa dla wszystkich pracujących w naszej firmie o błogosławieństwo w trudnym dla nas czasie. Amen

 • Proszę Boga Ojca przez Najświętsze Serce Pana Jezusa o zdrowie, potrzebne łaski Ducha Świętego, przebaczenie grzechów i obfite błogosławieństwo w całym życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Amelii, Ireny, Janusza, Anety, Renaty, Marzeny, Zuzanny, Joanny, Katarzyny, Ewy, Teresy i Jana.

 • O uwolnienie z sideł szatanskich i Boże błogosławieństwo w intencji Dominika,który jest uzależniony od narkotyków by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.Bog zapłać

 • Proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie aby dobry Bóg sprawił cud i wyrwał z rąk szatana mojego męża oraz ojca mojej trójki dzieci Boże Błagam.

 • prosze sw Jozefie pomoz nie moge dlugo znalezc pracy ani meza,prosze zeby udalo mi sie w tym roku wyjsc za maz za wlasciwego kandydata od Boga daj jasny znak ze to ten i prosze zalatw mi prace zgodna z wola Boza w tym roku amen, zajscie w ciaze, aby udalo sie odzyskac 3 tys jozefowi,i zakonczenie szczesliwie spraw jozef z kazikiem

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego pełnego nawrócenia do Boga oraz zesłania Ducha Świętego do serc najbliższych członków mojej rodziny oraz przemianę serca mojej żony na miłosierne i wyrozumiałe oraz pokój w mojej rodzinie i domu rodzinnym! Jezu ratuj mnie i moją rodzinę! Ja już się poddaję i nie wytrzymuję psychicznie! Jezu, ja już przegrałem tę walkę, proszę Ty się tym zajmij! Amen! Dziękuję! Kocham Cię Jezu! Ratuj mnie! Amen

 • Proszę o dobrego męża dla mnie, oraz o to abym była właściwą osobą dla niego, kochającą, wierną żoną w przyszłości. Abyśmy nasze najpierw narzeczeństwo a później małżeństwo budowali na Chrystusie.
  Z Panem Bogiem.

 • Szczęść Boże,

  Błagam o modlitwę za zdrowie Pawła, który zmaga się ze złośliwym nowotworem. O łaskę zdrowia dla niego i potrzebną siłę w walce z chorobą. O wiarę i nadzieję.
  Niech Dobry Pan ulituje się nam nim.

  Bóg zapłać za wszystkie słowa modlitwy.

 • proszę o modlitwę się za mnie i moją córkę Małgorzatę zostaliśmy odrzuceni i nigdy nie byliśmy kochani przez matkę mojej córki a moją żonę trwa proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa a córka jest w ośrodku a to jest sytuacja beznadziejna i bez wyjścia bo żadna kobieta nie chce być moją żoną i matką mojej córki dlatego proszę o modlitwę abyśmy otrzymali kogoś w darze i byli szczęśliwą pełną rodziną bo cierpimy

 • Bardzo proszę modlitwę w intencji poprawy złej sytuacji w pracy, podwyżkę oraz awans bądź zmianę pracy na lepszą. Niech Pan miłosierny uzdrowi moje życie.

 • Proszę Boga o błogosławieństwo w życiu i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Anety, Zuzanny, Asi, Filipa, Jana oraz dla rodzin: Piotra, Kazimierza, Anny, Aleksandra.

 • o db meza zebym w tym roku wyszla za maz, laske pracy, laske dostania sie w tym roku do szkoly dr i szczesliwe zakonczenie spraw sadowych dla jozefa, o odzyskanie 3 tys od tomasza pomoz

 • O dobre, pobożne i szczęśliwe życie dla Klaudii i Natanielka, o uwolnienie od złych ludzi, zwłaszcza od Mateusza I jego rodziny, o dobrego męża dla Klaudii i tatę dla Natanielka.
  2. o uwolnienie od nałogów dla Roberta i Małgorzaty oraz Arkadiusza.
  3. O nawrócenie dla Wandy, Roberta, Małgorzaty i Klaudii. Amen.

 • Proszę o potrzebne łaski dla Grzegorza, szczególnie o uzdrowienie serca, duszy i ciała z chorób głównie neurologicznych, jeśli jest taka wola Boża. Polecam nasze rodziny, proszę o uwolnienie alkoholizmu dla Jana, Pawła, Waldemara, proszę o uzdrowienie chorych z rodziny i znajomych, proszę za konających i dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o potrzebne łaski dla wszytkich , których spotkaliśmy w życiu.

 • Proszę o modlitwę aby dr Sujkowski, Filip, Jakub, Beata, Gracjan, Szymon, Zuzanna, Jacek, Kamil, Chistos, Dawid, Mikołaj, Kamila, Roman, Piotr i Joanna wraz z rodzinami i ze swym otoczeniem w pracy, w domu, w sąsiedztwie pokochali z całego serca Boga, bliźniego i Kościół Święty.

 • Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O uzdrowienie go z alkoholizmu. Bóg zapłać

 • Panie Jezu,proszę w intencjach Tobie wiadomych.Dziekuje,Panie.Powierzam Tobie całą mija rodzinę,nasze problemy i proszę o opiekę nad nami.

 • PROSZĘ SZCZEGÓLNIE O ŁASKĘ ZDROWIA, O ULECZENIE Z CHOROBY SKÓRY, O DOBRE WYNIKI BADAN, O POKONANIE LĘKÓW,PROSZĘ O ŁASKĘ O KTÓRĄ ORĘDUJE KAŻDEGO DNIA

 • Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła,abym powstał z nałogu,o łaskę zdrowia dla rodziców,aby Justyna została uzdrowiona z nerwicy i depresji,o uzdrowienie mojego kolegi Mariusza z raka,aby wszystkie osoby które od 13 maja zaczęły odmawiać Nowennę Pompejańską dały radę ją domówić,abym zdał kurs na wózki widłowe.

 • Proszę o potrzebne Dary Ducha Świętego dla mojego małżeństwa. Proszę o wierność i wytrwałość przsiędze małżeńskiej. Boże prowadź nas drogą Miłości do Ciebie

 • Aby Dobry Pan dał Filipowi łaskę wiary oraz Chrztu Świętego, oby zechciał wezwać go do siebie po imieniu

 • Proszę o modlitwę za mnie abym pokonała lęki i uwolniła się z nałogu masturbacji.

 • Boże Ojcze przez Serce Pana Jezusa proszę dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Zuzanny, Anety, Julii, Amelii i Jana o zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu. Amen

 • Bardzo proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie mnie z choroby ciała i o uwolnienie z lęków

 • zeby jozef odzyskal 3 tys od tomasza w tym roku, o szczesliwe zakonczenie spraw z kazikiem by nic mu i sadowi nie placil, o db prace i meza w tym roku dla mnie , za dusze czysciowe

 • Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Mikołajem i Natalią, w intencji wzajemnego przebaczenia między Mikołajem i Natalią oraz w intencji ich wytrwania dla siebie w czystości. O dobrego męża dla Natalii.

 • Szczęś Boże
  Proszę o modlitwę za Karola, który przechodzi ciężki okres w życiu

 • Bardzo proszę o modlitwę za mnie – o łaski potrzebne w dobrym i mądrym wychowaniu 3 córeczek, o pogłębienie relacji małżeńskich, o zdrowie, o siły w wypełnianiu obowiązków. Izabela

 • Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia ze skutków okultyzmu (już nawrócona), o uwolnienie z dręczeń diabelskich, o uwolnienie z natrętnych, niechcianych myśli, o spokój wewnętrzny, spokój ducha, o to by moje problemy się dobrze rozwiązały, i żeby w moim życiu wszystko się dobrze ułożyło, żebym znalazła kapłana który bedzie chciał mi pomóc. O to bym mogla się skoncentrować na nauce i na innych czynnościach, i o bardzo dobrze zdaną maturę. Żeby moja rodzina a zwłaszcza rodzice nie zarazili sie koronawirusem.
  Za wszystkie modlitwy Bóg zapłać

 • Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę o nawrócenie, uzdrowienie, opamiętanie i uświęcenie dla Joanny, Teresy i Jacka oraz ich rodzin, otoczenia i potomstwa.  Prosze o pomoc materialną w opiece nad psem i kotem, o ociepleniu domów i zainstalowaniu energii słonecznej dla Romana i jej sąsiadki. Dziękuję i błogosławię!
  Katoliczka

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie i błogosławieństwo w życiu dla Ireny oraz rodzin: Jana, Piotra, Aleksandra, Anny i Kazimierza. Amen

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 75700 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o modlitwę w intencji pobłogosławienia potomstwem małżeństwa Pauli i Sławomira oraz wszystkich małżeństw mierzących się z podobnymi trudnościami.

 • Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki.Jej powrót do Boga. Uwolnienie jej z grzechu cudzołóstwa i uzdrowienie z depresji i innych chorób psychicznych i duchowych. Wycofanie pozwu rozwodowego. Powrót do męża i dzieci i pełne wypełnienie przysięgi małżeńskiej. Bóg zapłać. Szczęść Boże.

 • Proszę o modlitwę abym ufnie czekała na rozwiązanie przez Matkę Przenajświętszą węzła, który jej powierzyłam.
  Niech Święty Anioł zstąpi na Człowieka, którego kocham i z Bożą delikatnością pozwoli mu zrozumieć, że nasza miłość nie umarła i warto o nią zawalczyć.

 • Od jakiegoś czasu, mam bóle w pasie a także w lewym boku i z przodu. Czasami jest też ból lewej nogi i pośladka. Parę dni temu miałem w podbrzuszu ostry ból uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Ból od 1 do 10, był 8-9. Wizyta w szpitalu i przeprowadzone tam badania nic nie wykazały. Obecnie wciąż czuję ból w lewej stronie, nie wiem co robić. Mieszkam w UK, służba zdrowia obecnie prawie nie działa. Błagam i proszę Cię Matko Boska, Jezu Chryste i Boże Ojcze nasz, pomóż mi, by ból i jego przyczyna odeszła, proszę uzdrów mnie i uratuje. Adam

 • O Dary Ducha św

  w 2-gm dniu nowenny przed świętem zesłania
  modlitwa:
  WIATR – 2. dzień Nowenny do Ducha Świętego,
  o. Mariusz Wójtowicz OCD

 • Prosze o modlitwe o zdrowie psychiczne i nawrocenie dla mnie, za Tadeusza, Adama, Edwarda, Waclawy.

 • Boże Ojcze proszę w imię Pana Jezusa o zdrowie, przebaczenie grzechów, potrzebne łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo w każdej sprawie dla rodzin:Jana, Ireny, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Julii, Joanny, Anety, Janusza i Kamila.

 • Intencja. O uwolnienie z nałogu alkoholowego, z natrętnych myśli sexualnych, umocnienie wiary i poprawę relacji małżeńskich prosi z całego serca Miłosz. Z góry Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o szanse naprawy mojego związku, zbudowania go na nowo, o powrót miłości mojego życia.

 • Błagam o modlitwę o zdanie egzaminu dyplomowego na studiach w sobotę . Bardzo się nim stresuje i boję się, że przez stres, nawet źle zaznaczę odpowiedzi

 • Prośba o Modlitwę
  Za Iwonę o łaskę nawrócenia i Bożą światłość aby mogła ujrzeć swoje obecne życie / postępowanie oczami Boga i o powiew Ducha Świętego aby dokonała się w niej przemiana która pozwoli narodzić sie jej na nowo.

 • Proszę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za Mszę Świętą i modlitwę.

 • Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji realizacji bożego powołania, wartościowej, rozwijającej pracy, zgodnej z zainteresowaniami i wykształceniem, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 • Błagam o wstawiennictwo modlitewne w intencji nawiązania ponownego kontaktu między Mikołajem i Natalią, w intencji ich wzajemnego przebaczenia i zachowania czystości. Błagam też o dobrego męża dla Natalii.

 • Maryjo, Mamo moja uproś proszę uzdrowienie duszy i ciała mojego syna, proszę o zagojenie wszystkich ran które są w nim. Proszę o Dary Ducha Św. dla Aleksandra i Twoją opiekę nad nim. Schowaj nas Mamusiu pod swój święty płaszcz. Dziękuje!

 • O pomoc w potrzebach doczesnych, uzdrowienie i oczyszczenie umysłów, ciał i serc, uleczenie i wyzwolenie z seksoholizmu, alkoholizmu, nikotynizmu i narcyzmu dla młodych: Damiana, Christosa, Piotra i Jakuba oraz o boże miłosierdzie dla ich poprzednich dysfunkcyjnych pokoleń aby doszło do przemiany, wyzdrowienia i uwolnienia mocą Krwi Zbawiciela. Amen.

 • Modlę się o ciepło, bezpieczeństwo i miłość – ratuj mnie ukochana Maryjo –
  Sylwia

 • Proszę o modlitwę o odzyskanie radości życia i zdrowia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem. Prosze o łaskę założenia rodziny i macierzyństwo. O umiejętności przetrwania bólu samotności.

 • Za posługę księży egzorcystów i osoby zniewolone:
  Egzorcyzm św Antoniego
  Modlitwa:tam gdzie + robimy znak Krzyża św.
  Oto Krzyż Pana +
  Uchodźcie Jego przeciwnicy +
  Zwyciężył Lew z pokolenia Judy,
  potomek Dawida+
  Alleluja!

  Święty Michale Archaniele,
  wspomagaj nas w walce,
  a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha
  bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył,
  pokornie o to prosimy,
  a Ty Wodzu niebieskich zastępów,
  szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła,
  Amen

 • proszę w intencji o dobrą, godną pracę dla Izy i Basi, o potrzebne dla nich dary i łaski oraz ochronę przed złem.

 • Szczesc Boze. Proszę o modlitwy w intencji dusz czysccowych oraz w intencji ś. p. Marka Sławomira Oszczyka mojego teścia który zmarł pare dni temu aby Bóg przyjal go do siebie. Bóg zapłać.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji,zranien,uwolnienie oraz pogłębienie wiary, nadziei i miłości w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm oraz wiary. Dziękuję, Jezu,za opiekę i wszystkie łaski. Proszę o pomoc w trudnych chwilach.

 • Błagam o modlitwę w intencji nawiązania ponownego kontaktu między Mikołajem i Natalią. O zachowanie czystości dla Mikołaja. O kandydata na męża dla Natalii.

 • Błagam o ratunek i o szybką pomoc w bardzo trudnej dla mnie sytuacji oraz uzdrowienie i ulgę w ciężkiej chorobie i o łaskę dalszego życia. Już brak mi sił, już naprawdę nie wytrzymam tak dłużej… Chyba tylko cud może mnie ocalić…Jezu ufam Tobie Jezu ty się tym zajmij błagam pomóż mi bo nie widzę dla siebie nadziei ani ratunku…Przenajświętsza Panienko wstaw się za mną i ulituj się…

 • Dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii, Julii, Anety i Jana proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Matki Najświętszej i Św. Józefa o zdrowie, miłosierdzie nad grzechami, dary Ducha Świętego, ochronę od zła i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen

 • Błagam o modlitwę za zdrowie mojej Mamy Alicji, i najbliższej mi osoby – Pawła, którzy zmagają się ponownie z chorobą nowotworową. Niech Dobry Pan okaże im swoje bezkresne wsparcie oraz obdarzy ich darem zdrowia.

  Pozdrawiam bardzo ciepło, Ola.

 • O pogodzenie się z mężem Andrzejem o przemiane jego serca i uratowanie mojego małżeństwa. O powrót do domu męża.

 • Duchu Św, pomóż sprawić, by relacje między Mikołajem i Natalią uległy poprawie, by Mikołaj i Natalia odnowili ze sobą kontakt i potrafili żyć w czystości. Gdy wola Boga jest inna pozwól Natalii spotkać kandydata na męża i zakończ jej samotność.

 • “Duchu Święty natchnij mnie;
  Miłości Boża pochłoń mnie;
  Po właściwej drodze prowadź mnie;
  Maryjo, Matko nasza, spójrz na mnie;
  Z Jezusem Błogosław mnie;
  Od wszelkiego zła, od wszelkiego złudzenia;
  Od wszelkiego niebezpieczeństwa zachowaj mnie!”

  modlitwa Mariam Baouardy { Kwiat Galilei s. 115 }

 • Proszę o modlitwę za 3 miesięczną Natalkę, aby miała prawidłowe napięcie mięśniowe, nie odginała główki i ciała do tylu, prawidłowo się rozwija, raczkowała, siedziała, chodziła.

 • O rozeznanie powołania, o dobrą pracę, o dobrą żone, o łaski i charyzmaty Ducha Świętego, o pomoc materialną, o zdrowie, o potrzebne łaski dla wszystkich ludzi, o chrzest dla Michałka,

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji o dar upragnionego zdrowego potomstwa, Bóg zapłać

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od zła, nalogow,okultyzmu, gniewu, nienawisci;uzdrowienie;pomoc Bożą w naprawianiu błędów i grzechów z przeszłości Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm oraz wiary a takze o Dary i Owoce Ducha Świętego dla nas.Prosze za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.Dziekuje wszystkim za modlitwę .

 • Proszę o modlitwę o łaskę dobrej spowiedzi, uzdrowienie zranień oraz życie w cnocie dla Sylwii i jej ukochanego –
  ufająca

 • Proszę o dobrego męża, pokój serca i wytrwałość w tych trudnych czasach, oby Bóg ulitował się na moje błagania i modlitwy oraz o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla naszej całej rodziny.

 • Bardzo proszę o modlitwę o łaskę dobrego męża dla mnie, uleczenie mojej samotności oraz złych mechanizmów postępowania, które oddalają mnie od poznania mojego towarzysza życiowego. O odwagę i Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
  Bóg zapłać

 • Błagam o wsparcie modlitewne – proszę Boga miłosiernego o uzdrowienie jelit i uśmierzenie strasznego bólu w ciele mojego męża Igora, który nie ma możliwości
  skorzystania z pomocy lekarskiej, jest wyczerpany fizycznie i psychicznie.

  Jest kierowcą ciężarówki i jest w długiej trasie międzynarodowej, 6ty dzień bierze środki przeciwbólowe, które pomagają tylko kilka godzin.

 • Proszę o modlitwę w intencjach:
  1. O bezpieczeństwo w moim życiu.
  2. O ochronę przed koronawirusem.
  3. O światło Ducha św. w podejmowaniu decyzji.
  4. O fajną atmosferę w pracy i potrzebne łaski dla koleżanek z pracy.
  5. O miłość i przyjaźń.
  6. Za osoby Bogu wiadome.
  7. W intencjach w moim sercu.

 • Błagam o wstawiennictwo modlitewne w intencji naprawienia relacji między Mikołajem i Natalią, oraz w intencji nawiązania między nimi ponownego kontaktu.

 • Proszę Panie Jezu dla całej rodziny przez Najświętsze Serce Maryi Panny o zdrowie, dary Ducha Świętego, miłosierdzie nad naszymi grzechami i błogosławieństwo w każdej sprawie dla całej Rodziny.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne dla Adama oraz jego nawrócenie oraz naprawienie relacji w jego rodzinie, za moich dziadków i rodziców.

 • Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans, wrócił do domu. Za kochankę, aby zrozumiała, że nie można rozbijać sakramentalnego małżeństwa.

 • O ducha prawdy
  J 18.37
  “Piłat zatem powiedział do Niego: «A więc jesteś królem?» [Odpowiedział Jezus:] «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu”
  J 14.17
  “Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie”.
  J 14.6 “Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.”

 • Proszę o modlitwę w intencji wyleczenia mnie z choroby, która mnie teraz dopadła. O oddalenie lęku, smutku, samotności, natrętnych myśli. Abym umiał w życiu zawsze zgadzać się z wolą Bożą i o to abym odnalazł dobrą żonę. Dziękuję bardzo.

 • Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 75600 traktatów. Bóg zapłać.
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od zła,przekleństwa, chorób nieuleczalnych,złych myśli i emocji,kłamstwa, uzdrowienie oraz Boże prowadzenie i Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich .Dziękuję.

 • Howdy! [url=http://canadianpharmacy.ru.com/]canada pharmacy no prescription antibiotics[/url] buy antibiotics online without a prescription

 • O pojednanie Anny i Rafała (i uleczenie ran Syna w tej całej sytuacji) oraz dalsze wspólne, zgodne życie. DZIĘKUJĘ!

 • Proszę o modlitwę o pokój serca i Światło Ducha Świętego podczas pisania pracy licencjackiej – o pokonanie lenistwa.

 • Proszę o modlitwę w sprawie rozpadu mojego związku, o czystą atmosferę między mną a moim byłym i o to aby nasze drogi kiedyś się mogły ze sobą połączyć.

 • Panie Jezu proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo w życiu dla Ireny oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra i Anny.

 • Przenajświętsza Maryjo pokornie Cię proszę o wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji uzdrowienie dusz moich córek Oliwii i Klaudii i otwarcia ich serc dla Boga.Proszę również Panienko Przenajświętsza o pomoc dla mnie abym miał z czego żyć jeśli upadnie mój sklep.Z Panem Bogiem.

 • Ojcze, zawierzam Ci moje życie, moje zranione serce, które cierpi z powodu straconej miłości i błagam o nadzieję i radość życia. Panie, Ty znasz moje serce i jego pragnienia, Ty wiesz jak szczera jest to miłość i ile wysiłku włożyłam w tą relację, jak długo szukałam miłości w swoim życiu. Boże, proszę wlej w moje serce pokój, daj mi się pogodzić z tą stratą bo brakuje mi już sił by żyć. Ten krzyż samotności, który niosę przez życie jest dla mnie zbyt ciężki. Proszę pomóż mi.

 • W intencji Tarika prosząc naszego Miłosiernego Ojca i Matkę Przenajświętszą o łaskę nawrócenia dla niego, uwolnienia od zła i grzechu, dar przebaczenia i uzdrowienie zranionej duszy, przemianę serca i otwarcia się na miłość oraz modląc się o dobre przygotowanie i przyjęcie przez Tarika sakramentu Chrztu Świętego. Panie Ty nie opuszczasz grzesznika lecz szukasz go z ojcowską miłością. Błagam pomóż Tarikowi poznać twoje miłosierdzie i najpełnij jego serce miłością.

 • Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. By mąż opamiętał sie i nawrócił, by wrócił do rodziny. Proszę też za nasze nienarodzone dzieciątko, o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu.

 • prosze o modlitwę za Michała o cud nawrócenia dla niego o uwolnienie go z więzów łączących ze wszelkim złem które rozbiło małżeństwo o skruszenie jego serca i dary ducha sw o jego powrót do tej ktorej przysiegal milosc i wiernosc i czeka czeka na Cud

 • Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus
  Mąż zostawił mnie i nasza córka 4 letnia na trzy miesiace .WRÓCIŁ DZIEKI Bogu
  Jest nam bardzo ciężko po jego powrocie dojść do porozumienia,ciepła, normalnej rozmowy.

  Dlatego moja intencja brzmi nastepujaco:
  O uratowanie scalenie małżeństwa Karoliny i Łukasza otwarcie ich serc na Chrystusa.
  Przemiany zła w dobro, oziębłości w dar czułości, brak opieki w poczucie bezbezpieczeństwa

  CHRYSTUS Z WAMI
  BOG zapłać za każdą modlit
  Karolina

 • Słodkie wspomnienie Jezusa
  Radością wnętrze napełnia,
  Ale wszelakie wesele
  Obecność Jego przewyższa.
  Nie ma nic w śpiewie milszego
  Bardziej błogiego dla słuchu
  Ani droższego w myśleniu
  Niż Jezus, Syn Najwyższego
  Nadziejo pokutujących,
  Jak łaskaw jesteś proszącym,
  Jak dobry tym, co szukają!
  A czymże wtedy, gdy znajdą!
  Ni język zdoła wysłowić,
  Ni pismo może wyrazić,
  Sam tylko, który doświadczył,
  Wie, co jest miłość Jezusa
  Kiedy przychodzisz, o Jezu
  Obdarz duszę poznaniem,
  Świat wtedy marnym się zdaje,
  A duch goreje miłością.
  Jezus rozkoszą jest serca
  I prawdy źródłem przejrzystym,
  światłem naszego umysłu,
  Od wszelkich pragnień wznioślejszy.
  Chce więcej, kto Cię skosztuje,
  Kto pije, bardziej Cię pragnie;
  Bo pragną tylko Jezusa
  Ci, co Go szczerze kochają!
  Bądź, Jezu, naszą radością,
  Który nam będziesz nagrodą;
  Bądź także chwałą jedyną
  Przez wszystkie wieki na zawsze!

 • mmmBardzo proszę o modlitwę w intencji Weroniki Rurarz o łaskę uzdrowienia dla niej z choroby nowotworowej

 • O pokój serca i łaskę zapomnienia o byłym chłopaku po rozstaniu, a także otworzenia się na nową miłość. O łaskę zjednoczenie się z sercem Jezusa

 • Proszę o modlitwę do Pana za Szymona o uzdrowienie od uzależnień, z którymi zmaga się w tej chwili i o potrzebne łaski!
  Z serca dziękuję!

 • Za sp. Krzysztofa Kononowicza jeśli po ostatnich obchodach 57 urodzin w czasie których podpuszczono go by zjadł ogromne ilości cukru umarł w związku z tym, że choruje na cukrzycę.

 • Proszę o dobre uczciwe życie, pomoc Bożą w naprawianiu błędów i grzechów z przeszłości Martyny i jej bliskich. Proszę o mądrość,dojrzałość,miłość,silna wiarę, wzajemna pomoc,zaufani,życzliwość,dialog ,empatię w rodzinie i małżeństwie.Prosze we wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję. Bogu za wszystkie laski.

 • Proszę o modlitwę za moje dzieci Katarzynę, Tomasza, Michała, Bartosza o nawrócenie o powrót do Jezusa. Jezu ufam Tobie

 • Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca wszechmogącego, aby chronił całą naszą Rodzinę od koronawirusa, odpuścił nam nasze grzechy, pomógł naszej firmie w której pracujemy w tym trudnym okresie i błogosławił w każdej sprawie. Amen    

 • O spokój serca żebym sie nie przejmowała wszystkim nadmiernie , o modlitwę za mnie i mojego męża o pomoc w sprawach zawodowych o rozwiązanie problemów w pracy . Proszę też o modlitwę za mojego syna Kamila który utracił wiarę .

 • Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia relacji z rodzicami o milosc i wzajemne poszanowanie w tej relacji oraz uwolnienie od gniewu i nieprzebaczenia.

 • Proszę o modlitwe w intencji złamania przekleństwa ciążącego nade mną i moim życiem.

 • Panie Jezu, pomóż mi pogodzić się z moim przyjacielem. Nie wiem dlaczego odwrócił się ode mnie. Nie chce mnie widzieć i nie odbiera telefonów. Nie wiem jak się z nim pogodzić.

 • Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili.o łaskę szczerego żalu za popełnione grzechy,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła,abym powstał z nałogu,o łaskę zdrowia dla rodziców,aby stan psychiczny Justyny się poprawił.

 • Proszę o modlitwę za mnie, o rozeznanie powołania, a jeśli już tego dobrze dokonałam to Bożą pomoc w tej sprawie. O odwagę w kroczeniu Bożą ścieżką dla mnie wyznaczoną.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, przekleństwa,chorób nieuleczalnych;Boże prowadzenie i Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich.,odnalezienie drogi do serca córki oraz w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać.

 • o rozeznanie powołania, formacji, kierownika duchowego, głębokie nawrocenie dla mnie i rodziców oraz Macieja.

 • Jezu prosze o oczyszczenie relacji w naszej rodzinie. O porzucenie “bozkow i idoli” i uwolnienie od wszelkich uzaleznien. O silna wiare dla mnie i bliskich.
  O prawdziwe przyjecie Boga jako jedynego Pana.
  Dziekuje za opieke Matko Najswietsza w chwilach najwiekszych burz.

 • Proszę o modlitwę o uwolnienie ze zniewoleń demonicznych i wyzwolenie z sekty dla Anny, Krystiana, Marii, Łukasza, Piotra, Jacka, Jerzego i Swietłany.
  Dziękuję

 • Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia, cnotę roztropności i wstrzemięźliwości oraz pomoc materialną dla Jacka, Jerzego, Jakuba, Marty, Piotra, Joanny, Sylwii, Marioli, Laury, Ireny, Ewy, Krzysztofa, Marty, Dominiki, Grzegorza, Andrzeja, Andrzeja i Romana.
  Dziękuję

 • Boże, Maryjo, św. Józefie…
  Proszę o rozwiązanie tego, czego rozwiązać nie mogę.
  Proszę o tego, czego tak bardzo mi brak
  Proszę o szczęście i spełnienie.
  Proszę w znanych Bogu i Maryi intencjach mi powierzonych, głównie zdrowotnych np. Leszka, Kaśki, Janka, Roberta,
  Proszę o dobro dla tych, którzy mi je dali, np. dla Wojtka, Iwony i dla tych, od których przyszło zło i dla tych, których znam i którzy ich potrzebują.
  Proszę za zwierzęta, z Centaurusa, ze Szczedrzykowic, by ocalały.
  A za Was się pomodlę:)

 • Proszę o modlitwę za Łukasza ktury jest teraz w szpitalu i jest w krytycznym stanie bo matka nie potrafiła go postawić do pionu i niech go bóg uchroni bo jak go zabierali to ona mu nie dała telefonu i nie wiem co się z nim dzieje niech go bóg ratuje i niech da mu wiarę ze warto walczyć bo jest moim przyjacielem i ja nie przeżyję jak coś mu się stanie

 • Bardzo proszę o modlitwę w wytrwaniu w Nowennie Pompejańskiej i dobrych postanowieniach. Bł. Karolino módl się za nami

 • O uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne od zranień, bolesnych przeżyć, uroków, przekleństw i złorzeczeń dla Iwony i Józefa oraz o zdrowie duszy, umysłu i ciała.
  O jedność, cierpliwość, szacunek, miłość, nie wtrącanie się osób trzecich, o uzdrowienie ran i wszystkiego co chore w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

 • W pierwszą sobotę miesiąca kwietnia wynagradzajmy Niepokalanemu sercu Matki Bożej:
  Rozważanie: Tajemnicy radosnej; Zwiastowanie
  Matka Boża do św Brygidy: Mój płaszcz to moja pokora. Gardzą nią ci, którzy kochają wiat. Uważają ją za szaleństwo, bo cóż bardziej godnego wzgardy niż być nazywanym kimś śmiesznym, nie gniewać się i nie odpowiadać na pomówienia? Cóż wydaje się być bardziej żałosne niż rezygnacja ze wszystkiego i doświadczenie braków we wszystkim? Cóż może być trudniejszego dla dzieci tego świata, niż uważanie się za mniejszą i bardziej niegodną od innych? Zaprawdę rozważanie mojej pokory jest jak dobry płaszcz, który ogrzewa tych, którzy go noszą nie tylko w myślach, ale w czynach.

  Serce Jezusa źródło wszelkiej pociechy – módl się za nami
  Niepokalane Serce Marii – módl się za nami
  Przeczyste Serce św. Józefa, czuwające przy sercu Jezusa w Betlejem – módl się za nami

 • A i o modlitwę za zmarła babcie Łukasza Emilie Janczyk żeby nie przejmowała się Łukaszem i mogła spokojnie do nieba pójść a później wrócić jako jego anioł stroz i go chronić przed jego chora rodzinna bardzo mu pomocy potrzeba. I jej też niech ma spokuj

 • I modlitwa za moich bliskich wszystkich kturych lubię i kocham żeby przetrwali ten ciężki czas, i nic im się nie stało niech Bóg ich chroni a mi da siłę i nadzieję żebym mogła im pomuc i żebyśmy przetrwali ta chorobę zdrowi to jest modkitwa za mnie, Łukasza, kamila, Magdę Daniela tomka pauline i Moch rodziców

 • Proszę też o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego przyjaciela Łukasza ktury nie może się ruszyć z domu bo jest chory, i załamany bo stracił bliska osobę niech odzyska nadzieję i wiarę w moja przyjazn i w to że go nie zostawię, niech się nie poddaje i nie zagłębia w tą rozpacz i niech Bóg uzdrowi jego serce duszę i umysł i niech będzie taki jak kiedyś, bo ostatnio się nie odzywa nie chce mnie widzieć a ja bardzo się o niego. Martwię i nie wiem co mam robić a on jest słaby psychicznie niech mu Bóg pomoże bo ja nie potrafię. I niech nie trafi znowu do szpitala przynajmniej nie teraz

 • Proszę o modlitwę w intencji zmarłych. Romanny i Stanisława Sobków Wiesława i Tadeusza Banaszyk a także mojego psa supełka

 • Szczęść Boże
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Tomasza, jego powrót do domu oraz uratowanie naszego małżeństwa. Maz już raz mnie zdradził w 2016 r. i odszedł. Potem powrócił. Teraz zrobił to ponownie, martwię się że już nie wróci.

 • Rozważmy VIII stację drogi krzyżowej w przedstawionych tutaj intencjach

  Stacja VIII Płaczące Niewiasty

  * Kłaniamy Ci się, Panie Jezu Chryste i błogosławimy Tobie, żeś przez krzyż i mękę swoją świat odkupić raczył.

  “Miłość nie sądzi drugiego choć widzi w prawdzie. Miłość osłania Miłosierdziem, nawet wtedy gdy napomina. Taki jest Jezus wobec niewiast jerozolimskich, które płaczą na Nim. Z miłością każe im płakać nad sobą i nad swoimi dziećmi. Daje im skuteczne lekarstwo, aby żyły dobrą nowiną, którą przyniósł na ziemię.„

 • Proszę o modlitwę-o łaskę,nawrócenia dla każdego z członków mojej rodziny i Anety, o ł mądrości co do relacji z nią ,
  o ł. uwolnienia z pornografii (dla mnie)i ł.uwolnienia z alkoholizmu dla mojego taty,ł. mądrości ,i uzdrowienia małżeństwa Anety i jej męża ,o zatrzymanie epidemii koronvirus szczególnie w Europie zach i USA .., i za wszystkich zmarłych

 • Z prośbą do Jezusa Miłosiernego, za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej o powrót do zdrowia dla Sylwestra.Niech Bóg Miłosierny obdarzy go łaską życia, zdrowia oraz możliwością naprawy swoich błędów. Jezu ufam Tobie!

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.

 • Proszę o uwolnienie od złych duchów, które mnie niszczą fizycznie i psychicznie i wszelkiego zła, bezpieczeństwo przed nim dla mnie Agnieszki i osoby bliskiej

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie oraz odnalezienie Boga ,pobożność,pogłębienie wiary,nadziei i miłości w życiu Martyny i jej bliskich a także w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.

 • Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Alberta o uleczenie go z depresji oraz uwolnienie go z wszelkich urojeń,
  aby odnalazł drogę do pojednania się z Panem Bogiem.
  Dobry Bożę obdarz Alberta potrzebnymi łaskami oraz niech duch święty go prowadzi drogą,
  którą Ty Panie mu wyznaczyłeś.Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Alberta o uleczenie go z depresji oraz uwolnienie go z wszelkich urojeń,
  aby odnalazł drogę do pojednania się z Panem Bogiem.
  Dobry Bożę obdarz Alberta potrzebnymi łaskami oraz niech duch święty go prowadzi drogą,
  którą Ty Panie mu wyznaczyłeś.

 • Za naszą cierpiącą koleżankę, o uwolnienie i pokój serca.

 • Błagam o uzdrowienie z częstych bólów głowy mojej Córki. Aby okazało się, ze Jej głowa i całe ciało są zdrowe. Błagam! O uzdrowienie mnie z ataków paniki i nerwicy lękowej oraz Taty z narośli na nodze.

 • Proszę o pomoc Bożej Opatrzności w skorzystaniu z programu CZYSTE POWIETRZE.

 • Szczęść Boże,

  Zwracam się z Prośbą o Modlitwę O znalezienie Dobrej żony

  Piotr

 • Proszę gorąco o nawrócenie syna (18 lat) który nie chce się już spowiadać a trwa w związku homoseksualnym i chce opuścić dom.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 75000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • prosze cie zebym w tym roku bdb wyszla za maz za db, madrego, wierzacego wlasciwego mezczyzne , zeby nasze malzenstwo bylo bardzo szczesliwe i udane, prosze o dar potomstwa, dar pracy spelnu

 • Za Darię, niech zakończy życie w grzechu konkubinatu z żonatym mężczyzną. niech bóg postawi na jej drodze uczciwego mężczyznę i czystą miłość

 • Proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Maryi Panny o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę od zła i błogosławieństwo w życiu dla Ireny oraz rodzin: Jana, Piotra, Olka, Kazimierza, Zenona i Anny.

 • Mój mąż Jacek ma mieć jutro bardzo ważne spotkanie…
  proszę o modlitwę o pomyślny jego przebieg, o siły dla niego, o prowadzenie Ducha Świętego, o to aby współpracował z łaską. O rozpalenie Bożej miłości we wszystkich uczestnikach jutrzejszego spotkania❤️
  Niech Duch Boży oświeci wszystkich uczestników tego spotkania, a Maryja otacza opieką❤️.

  Bóg zapłać z najmniejsze westchnienie w tej intencji😊.

 • Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).

 • Proszę o rozważenie Drogi Krzyżowej w intencji o pełność rodzin. Razem zbudujemy świat lepszym. Z Bogiem droga wspolnoto. Prosze

 • Prosze modlitwe o zdrowie duszy, ducha i ciala dla mnie i mojej rodziny oraz o powrot do sakramentow w rodzinie.

 • Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę Boga Ojca o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • O pasek na koniec roku oraz znalezienie dobrego kandydata na męża. Jezu Ty się zajmij nami i naszymi problemami! ♥

 • Prosze o modlitwe w intencji mojego męza,aby wrocil do domu,aby przebaczyl i aby nie doszlo do rozwodu.Prosze aby nawrocil sie na wiare.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu,przekleństwa,dreczen złego ducha,chorób nieuleczalnych;oczyszczenie srtc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji,zranien oraz Twoją opiekę nad Martyna i jej bliskimi a także w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję.

 • Piszę z Włoch, prosząc o modlitwę za koronawirusa i za działania blokujące. Zamknęli moją restaurację i mam poważne trudności gospodarcze. Módlcie się, aby Włochy pomogły nam w płaceniu podatków, ponieważ kwarantanna będzie trwała w przypadku bankructwa.

 • “Stwórz o mój Boże we mnie serce czyste…”
  Przez Jezusa i Maryję proszę o oczyszczenie serca od wszelkich złych spraw, myśli, zabierz Boze wszelkie zło i gniew z mojego serca a nepelnij je miloscia.
  Aby Pan Bóg oczyścił mój dar mowy.

 • Proszę Panie Jezu o obfite błogosławieństwo, miłosierdzie nad naszymi grzechami i zdrowie dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę za zmarłego Tatę Artura, aby cieszył się już wieczną radością w Niebie. Proszę również za samego Artura oraz jego rodzinę, aby doznali pocieszenia i umocnienia w tym trudnym i smutnym czasie. Jezu, ufam Tobie! Jezu, ufam Tobie! Jezu, ufam Tobie!

 • Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za uzdrowienie z niedoczynności tarczycy, cukrzycy i nadciśnienia,o znalezienie pracy z pasją i dobrze płatnej oraz za spotkanie brat niej duszy, a także w intencji ludzi, którzy knują przeciwko mnie, by przemienili swoje serca i dziękuję za wszystkich życzliwych. Jeszcze w jednej intencji proszę, o której tylko Pan Bóg wie. Dziękuję za modlitwy.

 • Proszę o modlitwe za mojego męża aby nie doszlo do rozwodu i aby wrocil do domu i nawrocil sie do Boga.

 • Ta intencją jest w sprawie duszy w czyśćcu
  Proszę cię Boże o pomoc duszą w czyśćcu

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji,zranien,serc;uwolnienie od zła,grzechu, niewiary,negatywnych emocji,złych myśli,perfekcjonizmu,chorób nieuleczalnych oraz życie sakramentalne i opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi. Dziękuję, Panie Je,u,za wszystkie laski i opiekę nad nami .

 • Proszę o modlitwę o uwolnienie i nawrócenie dla dwoje młodych ludzi. Z dnia na dzień stwierdzili że są niewierzący,zerwali częściowo kontakty z rodziną.O światło Ducha Świętego.Grożą samobójstwem.

 • Proszę o modlitwę, aby Bóg połączył mnie z kobietą którą kocham i dał odwagę do rozmowy z nią.

 • Bardzo prosze o modlitwę w intencji o uzdrowienie męża Tomasza z ziarnistego zapalenia naczyn oraz o pokoj w sercu i miłość w rodzinie. BÓG ZAPLAC

 • Miłosierny Jezu i Najświętsza Matko Boża błagam o pomoc żebym utrzymał pracę i dobrze zakończyła się sprawa Wam wiadoma.

 • Za wstawiennictwem Maryi, Najlepszej Matki, proszę o modlitwę za mnie i mojego nienarodzonego synka o łaskę zdrowia, pokoju serca i o szczęśliwe rozwiązanie. Proszę również o wszelkie łaski dla całej naszej rodziny, zwłaszcza o łaskę żywej, prawdziwej wiary, nadziei i miłości. Bóg zapłać.

 • Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca o zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny,

 • O uległość Duchowi Świętemu dla Aleksandry i łaskę znalezienia dobrego męża

 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Proszę o modlitwę za:

  chorującą na raka Reginę
  zdrowie dla Sabiny
  zdrowie dla Marty K.(również dotknięta rakiem)
  siłę i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty
  uwolnienie od choroby alkoholowej dla Artura
  oraz o znalezienie uczciwej pracy dla mnie
  Bóg zapłać za każdą modlitwę!

  Z Panem Bogiem

  Adrian

 • o db meza i prace, oodal od wojtka wszytkie dziewczyny dopoki nie wyjdzie z nieczytosci

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie,uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji,zranien,serc;oczyszczenie serc,uwolnienie od zła,nienawiści,urazy,nieprzebaczenia,chorób nieuleczalnych oraz ochronę przed złem,Złym i jego zasadzkami w życiu Martyny i jej bliskich.Prosze o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku w jedności z mężem.Dziekuje,Panie Jezu,za wszystkie lasku i opiekę nad nami .

 • Bardzo prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej chorej mamy Wiesławy.

 • Bardzo prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej chorej cioci Heleny.

 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia mego i mojej Mamy Serca, Duszy, Umysłu i Ciała. Bartłomiej. Bóg zapłać.

 • Proszę o uwolnienie z nieczystości, z egoizmu i braku miłości. Proszę także o rozeznanie powołania życiowego.

 • Pokornie proszę dla siebie o modlitwę w intencji odkrycia Bożego powołania i jak najlepszego wypełnienia planu Boga na moje życie. Proszę też o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i ochronę narodu polskiego przed skutkami ustawy 447 JUST.

 • o szczera spowiedz dla wojtka, kingi, eli, joli, zbyszka, damiana, adriana, darka, mateusza, dar pracy dla mnie i db meza

 • Panie Jezu błogosław w życiu i udziel zdrowia Irenie, Joannie, Anecie, Katarzynie, Amelii i moim braciom z rodzinami.

 • W imię Pana Jezusa proszę Boga Ojca o zdrowie, szczęście, opiekę od zła oraz obfite błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny. Amen

 • Proszę o modlitwę, o szczery zal po popełnieniu grzechu nieczystego. O radość serca i miłość.

 • Proszę o modlitwę w dwóch intencjach:
  1. O zdrowie i potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla Agnieszki Wolskiej
  2. Za zmarłą Małgorzatę Dudek, Krystynę i Jana Skrzypczyk

 • Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mnie z raka piersi i kości a także o uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.
  Ewa

 • Panie Boze prosze o zdrowie dla moich corek Dafienki oraz Amelki. Blagam o laske w tak niewinnym wieku, o zaprzestanie ciaglych chorob i powiklan.

 • Goraco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zlecen na naukę angielskiego.
  Jest cięzko bo brexit ale dla Boga nie ma nic niemozliwego.Bóg zaplac za modlitwe.

 • Proszę Boga o pomoc w uzdrowienie intencji do i do Agnieszki. O wzajemne zrozumienie empatie, szacunek i miłość.

 • O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary i światło Ducha Św, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Oktawii, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.

 • Bardzo prosze o modlite o zdrowie dla syna i jego matki oraz o pomoc w podjeciu pracy na caly etat dla syna.Jak tez zdanie prawo-jazdy/podjecie studiow podyplomowych/..
  W intencji zdrowia dla dzieci i bezpieczesntwa oraz pokoju dla nas.
  Bog zaplac za modlitwe.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, wrogości,negatywnych emocji, niewiary;oczyszczenie serc,uzdrowienie oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi Niepokalanej nad Martyna i jej bliskimi.Prosze o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki i rodziny.Prosze za duszę śp.Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski i opiekę nad nami.

 • Proszę o modlitwę o łaskę dobrej spowiedzi i opamiętania dla Mikołaja i jego rodziny oraz dla Dawida i jego rodziny – dziękuję

 • Proszę o modlitwę o BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, łaskę dobrej spowiedzi i opamiętania dla Jacka, jego syna Jakuba oraz dla jego pasierbów Michała i Tomasza – dziękuję – Sylwia

 • Proszę za wstawiennictwem Św. Józefa i Najświętszej Maryi Panny o obfite łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana we wszystkich sprawach.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z lęków oraz proszę o dużo radości w życiu codziennym.
  Dziękuję.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 73000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania bardzo trudnej sytuacji w pracy mojej Żony. Aby miała siły i spokój potrzebny do przezwyciężenia trudności i aby Bóg interweniował tam gdzie ona sama nie da już rady.

 • Proszę o modlitwę o siłę w walce o zachowanie czystości dla Urszuli i Jarosława

 • Proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienieod wszelkiego zła,okultyzmu,chciwości,przekleństwa;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji,zranien oraz pogłębienie wiary,nadziei i miłości dla Martyny i jej bliskich.Prosze o pomoc Bożą wwychowaniu córki .Dziękuję za modlitwę.

 • Chciałabym prosić o modlitwę o pomoc prawdziwych przyjaciół i o pomoc materialną dla mnie, jestem w ogromnej potrzebie doczesnej i tarapatach duchowych, proszę o modlitwę o łaskę bezpieczeństwa – ufająca wierna

 • Proszę o modlitwe o łaske przemiany, uzdrowienia, uwolnienia i wyzwolenia z mocy zła oraz pomoc w pracy i przymnozenie dóbr duchowych i materialnych dla Jakuba z rodziną, Marty z rodziną, Waldemara z rodziną, Ludmiły z rodziną, Filipa z rodziną, Piotra z rodziną, Piotra z rodziną, Piotra z rodziną, Amelii z rodziną, Adama z rodziną, Bartosza z rodziną, Romana z rodziną, Eryka z rodziną, Christosa z rodziną, Kamila z rodziną, Adama z rodziną, Szymona z rodziną, Ireny z rodziną, Moniki z rodziną, Krzysztofa z rodziną, Krzysztofa z rodziną, Jacka z rodziną, Jana z rodziną, Janusza z rodziną, Sabiny z rodziną, Magdaleny z rodziną, Marii z rodziną, Ewy z rodziną, Ewy z rodziną, Aleksandry z rodziną, Kazimiery z rodziną, Małgorzaty z rodziną, Anny z rodziną. Dziękuję – Sylwia

 • Prosze o zdrowie i uleczenie mojego dziecka Kamila. Prosze tez o uwolnienie z klatw, urokow, bo duzo rzeczy zlych przydarzylo sie przed choroba dziecka. Powierzam to Panu Bogu i Maryi

 • proszę o modlitwę za moją mamę o uzdrowienie z choroby
  dziękuję i Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Piotra i Anety oraz o powrót Piotra do rodziny. Dziękuję

 • Kochana Maryjo proszę o wypełnienie woli Bożej w życiu córki Anny-Marii i syna Piotra i całej naszej rodziny i parafii.Dziekuje za wszystko co dla mnie czynisz.

 • Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Boga Ojca o zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Aleksandra, Piotra, Kazimierza i Jana.

 • Panie Jezu proszę o łaskę żywej wiary dla córki Julki, o dar wspólnoty dla niej oraz o rozeznianie zgodnie z Twoją wolą Panie jej drogi życiowej – kochająca mama.
  Bóg zapłać !

 • O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Ani, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.

 • Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mnie z raka piersi i kości a także o uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe.

  Ewa

 • Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji Kursu Emaus (21-23.02-2020r. w Łomży) jego uczestników i posługujących oraz w Bogu wiadomej intencji.

  Dziękuje i Pozdrawiam
  Piotr

 • Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla Józia i całej rodziny. Proszę również o spokój ducha dla mnie. Bóg zapłać!

 • proszę o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji opamiętania i nawrócenia mojego męża Tomasza i jego powrót do rodziny- żony i syna. Prosi żona Agnieszka.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu,pychy,urazy,nalogow;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień, relacji;uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,zranien oraz Błogosławieństwo Boże i życie sakramentalne dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm oraz wiary. Proszę za duszę śp.Wojciecha.Dziekuje.

 • Proszę o uzdrowienie Józia z refluksu oraz o zdrowie dla Marka. Bóg zapłać!

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, by grzech cudzołóstwa nie przysłonił mu prawdziwych wartości życia, aby wybaczył sobie i swojej żonie.

 • Panie Jezu Chryste proszę o zdrowie dla moich dzieci i wszystkich dzieci na całym świecie oraz o pomoc w wyjściu z nałogu nikotynowego dla mojej żony Anety.Króluj nam Chryste

 • Jezu Chryste błagam o pomoc żebym utrzymał pracę i dobrze zakończyła się sprawa Tobie wiadoma.

 • Za mojego Syna Adama Żeby Dobry Bóg pomógł e jego emocjach żeby taty nie obrażał … W bogu Wiadomej za rodzinę moją

 • Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca o błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Aleksandra, Piotra, Kazimierza i Jana.  

 • Mój Drogi Panie Boże! ♥️
  To znów ja…. proszę Cię o szczęście dla swojego synka Mikołajka, aby wychował się w szczęśliwej rodzinie…. w chrześcijańskim życiu… pomóż mi go odzyskać… bardzo pragnę by był już ze mną…. nie opuszczaj go. Pragnę by był szczęśliwy….dziekuje z całego serca. Wiem ze mnie nie zawiedziesz…już zawsze będę z Tobą aż do końca nie ważne jak mi się będzie układać wiem ze nie będzie lekko bo Ty przecież tez nie miałeś lekko… i tak chce być z Tobą bo jesteś miłością…. jeszcze raz bardzo Cię kocham ♥️🌈⭐️🌸🐾🦋

 • Mój Drogi Panie Boże! ♥️
  Bardzo Cię proszę o nawrócenie grzeszników na świecie ,a w szczególności tych osób – o moja siostrę Paulinę Ziółkowska, o Norberta, abyś Panie Jezu poprowadził go właściwa droga i oduzaleznil go od narkotyków i żeby doświadczyl Miłości Bożej. Modlę się również za swojego brata Marcina Ziolkowskiego, aby nawrócił sie do Pana Boga i również doświadczył Miłości Bożej… za Asie Kadziele,aby Bóg był zawsze przy niej i szczęście jej nie opuszczało….za mojego tatę, aby doznał nawrócenia i żebyś mój Drogi Panie Boże pokieruj nim tak jak uważasz za słuszne, aby wyszedł na prosta i żebyś pomógł mu wygrać z nałogiem,który go niszczy….Za moja mamę Monike ,abyś jej Panie nie opuszczał i był przy niej by w życiu była szczęśliwa z Panem Bogiem…. za Kamila Koperkiewicza, aby się nawrócił i zrozumiał ze Bóg istnieje mimo tego,ze on Go nie widzi jest przy nim i,ze bardzo mocno go kocha. Modlę się o pokój na świecie, aby gościła na co dzień miłość do bliźniego, spokój i szczęście. Panie Jezu powierzam Ci to wszystko… Ty wiesz jak się tym zająć najlepiej…ja będę się tylko gorąco modlić o to, a Ty uczyń resztę… nikt ani nic nie jest w stanie uczynić tego lepiej niz Ty…dziękuje Ci z całego serca za wszystko, za to ze zawsze jesteś ze mną…. i pamiętaj,ze bardzo Cię kocham! ♥️♥️♥️

 • Mój Drogi Panie Boże! ♥️
  Bardzo Cię proszę o nawrócenie grzeszników na świecie ,a w szczególności tych osób – o moja siostrę Paulinę Ziółkowska, o Norberta, abyś Panie Jezu poprowadził go właściwa droga i oduzaleznil go od narkotyków i żeby doświadczyl Miłości Bożej. Modlę się również za swojego brata Marcina Ziolkowskiego, aby nawrócił sie do Pana Boga i również doświadczył Miłości Bożej… za Asie Kadziele,aby Bóg był zawsze przy niej i szczęście jej nie opuszczało….za mojego tatę, aby doznał nawrócenia i żebyś mój Drogi Panie Boże pokieruj nim tak jak uważasz za słuszne, aby wyszedł na prosta i żebyś pomógł mu wygrać z nałogiem,który go niszczy….Za moja mamę Monike ,abyś jej Panie nie opuszczał i był przy niej by w życiu była szczęśliwa z Panem Bogiem…. za Kamila Koperkiewicza, aby się nawrócił i zrozumiał ze Bóg istnieje mimo tego,ze on Go nie widzi jest przy nim i,ze bardzo mocno go kocha. Modlę się o pokój na świecie, aby gościła na co dzień miłość do bliźniego, spokój i szczęście. Panie Jeżu powierzam Ci to wszystko… Ty wiesz jak się tym zająć najlepiej ja będę się tylko gorąco modlić o to, a Ty uczyń resztę… nikt ani nic nie jest w stanie uczynić tego niz Ty…dziękuje Ci z całego serca za wszystko, za to ze zawsze jesteś ze mną…. i pamiętaj,ze bardzo Cię kocham! ♥️♥️♥️

 • Boże proszę cię o zdrowie w mojej rodzinie a szczególnie dla Mamy i Siostry ,proszę o łaskę cierpliwości,uśmiechu na twarzy dla mnie i siłę w abstynencji z moimi nałogami oraz znalezieniu przyszłej Żony Jezu Ufam Tobie.

 • Za dusze W czyśćcu cierpiące , za Ludzi z Ruchu Czystych Serc , za motocyklistów , za wszystkich ludzi 🙂 🙂 Za moją koleżankę Daniele Fukse i za Julię Wójcik

 • Proszę, mama wróciła do domu, żebyśmy byli jedna szczęśliwa rodziną. Błagam Cię Boże.

 • Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałóść, umocnienie oraz w pewnej intencji

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę życia,oczyszczenie, uwolnienie od wszelkiego zła, przekleństwa,niewiary,chorób nieuleczalnych,;uzdrowienie oraz Twoją opiekę i prowadzenie Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w problemach córki,rodziny i małżeńskich.Prosze za duszę śp.Wojciecha. Dziękuję,Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę.

 • Proszę o błogosławieństwo Boże dla rodziny, Elżbiety, Jadwigi i Mirosławy, Małgorzaty.

 • prosze o db meza, zlamanie przklenstwa w rodzinie Boza opiekie w zyciu zawodowym i prywatnym ,

 • bardzo proszę o uzdrowienie mnie, o nadzieję, że bedzie lepiej, zebym poradziła sobie w nowej rzeczywistości oraz dobrego męża

 • Bardzo proszę o pomoc oraz gorącą modlitwę za mnie, gdyż nie mam już siły samemu walczyć z tym nałogiem. Jestem potwornie uzależniony od masturbacji oraz pornografii od ponad 20 lat. Nałóg jest tak silny, że nawet w nocy nie daje mi już spokojnie spać. Każdego dnia walczę, ale ciągle przegrywam. Moje modlitwy nie pomagają. Chcę, aby miłosierny Bóg przebaczył mi ten straszy grzech, którego tak bardzo żałuję oraz całkowicie uzdrowił mnie ze skutków wieloletniego zniewolenia: moją duszę, rozum i ciało, aby funkcjonowało prawidłowo w taki sposób jak on pierwotnie je stworzył. Amen

 • Panie Jezu, proszę Cię o pomyślny wyjazd do pracy w Niemczech. Czuwaj nade mną, opiekuj się mną i broń przed złem. Maryjo, Matko moja, módl się za mnie. Amen.

 • Proszę o potrzebne łaski dla mnie, opiekę Matki Bożej na każdy dzień i o dobrego męża dla mnie, o wytrwanie w czystości.

 • prosze za wojtka, daniela, darka, by cos sie zdarzylo glebokie nawrocenie i rzucenie pornograffi i nieczystsoci dla nich amen, nawroceni spowedz dla eli, kingi amen

 • Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
  Ratuj mnie bo bardzo cierpię z tego powodu, postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

 • W opieke Jezusowi Milosiernemu i Matce Najswietszej oddaje w opieke moje wnuki,ktore wychowuje Szymona,Joanne,Jakuba,i Jacka ich ojca..Maryjo Ty wiesz jak bardzo potrzebuja Twojej pomocy,uzdrow chora psychike,wyrwij ze zla tego swiata bez Boga,ratuj ich.

 • Panie Jezu proszę w Twoje imię Boga Ojca o zdrowie, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla całej rodziny.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Jacka 18 letniego. Aby Duch Święty tchnął w niego ducha pobożności, oraz chęci do nauki,jak również życia w czystości. By nie zmarnował tego życia jak i życia wiecznego.
  Bardzo dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia oraz o wyzwolenie ze złych mocy i obsesji – jestem bardzo chora mentalnie
  – dziękuję –

 • Króluj Nam Chryste!
  Mam bardzo gorącą prośbę. Proszę o Modlitwę w intencji Drogi Do Prawdy w Krasnobrodzie która ma odbyć się w Lutym. O rozwiązanie wszystkich przeciwności związanych z datą Kursu, uczestnikami i o owocne przeżycie tego czasu.

 • Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Danuty z chłoniaka i innych chorób o uzdrowienia z bólów kręgosłupa dla jej męża

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,oczyszczenie,uzdrowienie, uwolnienie od zła,dreczen,lęków oraz Błogosławieństwo Boże ,miłość,zgodę,pojednanie ,wrażliwość i mądrość dla Martyny i jej bliskich. Prosze za duszę śp.Wojciecha.Dziekuje ,Jezu,za opiekę nad nami.Prosze wszystkich o modlitwę
  .Dziękuję.

 • Szczęść Boże, błagam o pomoc dla ciężko chorej mamy 70 letniej Marii Giejner. Miesiąc temu zachorowała na zapalenie płuc, z powikłaniami w postaci zatorowości płucnej trafiła do szpitala, po wypisaniu stan się pogorszył do tego stopnia ze w tej chwili już jest leząca nie chodzi a lekarze nie mogą znaleźć przyczyny takiego złego i cały czas pogłębiającego się stanu zdrowia. Podejrzenie choroby autoimmunologicznej, która bardzo szybko postępuje. Nie mam już sil bo nie wiem jak pomóc, jestem bezradna. Błagam o modlitwę w jej intencji o łaskę zdrowia , trafnej i szybkiej diagnozy i powodzenia w leczeniu. Zawierzyłam Panu Bogu i Matce Najświętszej i proszę serdecznie o modlitwę. Bóg zapłać. Córka Małgorzata.

 • Najświętsza Maryjo Panno proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystus

 • Panie Jezu, proszę Cię, pociesz mnie, przytul do swojego kochającego serca i dodaj mi sił. Nie mam nikogo prócz Ciebie. Obroń mnie przed złem. Amen.

 • Boże Ojcze dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę o zdrowie oraz obfite błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla naszej rodziny.

 • Mam świetną informację dla wszystkich na tym forum. Czy słyszałeś o rzucającym zaklęcia, dr Ogundele? Ten człowiek przywiózł mojego męża, który opuścił mnie na 7 lat w ciągu 24 godzin ze swoimi mocami, mam na imię Isabella, jest prawdziwy, skontaktuj się z nim na jego czacie WhatApp lub Viber: +27638836445.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 71500 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Panie Jezu, proszę Cię o mężczyznę który zostanie moim mężem. Ty wiesz, kto nim jest…

 • O pokój i bezpieczeństwo w pracy, w domu i finansowe, o wyrozumiałość względem moich spraw, o radość i uzdrowienie, o dobrego męża w przyszłości, o Bożą interwencję.

 • “Najmilsze Dzieciątko Jezus, daj nam ukochać skupienie ducha, spokój i ciszę. Niech naszą rozkoszą będzie przebywanie w Bożej obecności”

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, okultyzmu;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji, zranien oraz Twoją opiekę nad Martyna i jej bliskimi ,życie sakramentalne oraz we wszystkich intencjach Tobie wiadomych.Dziekuje,,Jezu, za wszystkie laski.

 • Proszę o modlitwę o łaskę spotkania na mojej drodze w najbliższym czasie: dobrego, wierzącego,wiernego, wrażliwego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Jezu,Ty się tym zajmij… Prowadź mnie…

 • Proszę o modlitwę, abym wyszła z marazmu, znalazła ukojenie duszy. Proszę o modlitwę o cierpliwość, umiejętność przebaczania, odrzucenie gniewu i złości.

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.

 • Panie Jezu błagam Cię o znalezienie dobrego przyszłego męża, najlepiej już w tym roku. Obiecuję dochować czystości przed ślubem i żyć Twymi przykazaniami.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o uzdrowienie fizyczne i duchowe oraz błogosławieństwo w każdej sprawie dla całej rodziny.   

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojego narzeczonego z grzechu masturbacji oraz o rozeznanie woli Bożej, czy powinnam z nim być, Bóg zapłać.

 • O rozeznanie powołania, które będzie podobać się Pan. Siłę i odwagę do działania i spełniania go oraz o pomoc w walce z lenistwem codziennym.

 • Prosze o modlitwe za mnie i bliska mi osobę, o blogoslawienstwo i pomoc od Boga w budowaniu relacji.

 • Bardzo prosze w intencji mnie i mojego partnera o uratowanie naszego zwiazku,umocnienie go oraz o wzajemne zrozumienie,milosc,lojalnosc i wiernosc.
  Dziekuje.

 • Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby choroba, która mnie atakuje odpuściła, o radość z życia, oddalenie smutku i złych myśli. Proszę też o wytrwanie w czystości i o spokój. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę-o ł wiary, nawrócenia dla Anety jej męża, za siostre Marty i jej rodzine, za ojca o ł uwolnienia z alkoholizmu, dla mnie
  o ł. czystego serca i uwolnienie z pornografii , ł. mądrości i roztropności rozeznania Bożej woli ,za rodziców i rodzinę o błogosławieństwo i miłość ..
  Bóg zapłać+

 • Proszę o modlitwę za mnie żebym został uwolniony z grzechów nieczystości, od masturbacji i pornografii oraz uzdrowiony ze zranień, skutków tych grzechów. Panie Jezu uwolnij mnie od pokus, myśli nieczystych, egoizmu i nerwowości, wyrwij mnie ze samotności, życiowej depresji i pomóż mi odnaleźć swoją drogę w życiu oraz w znalezieniu pracy. Proszę o modlitwie również za moją siostrę i jej narzeczonego żeby opamiętali się w kwestii czystości przedmałżeńskiej, narzeczeńskiej i nie spali ze sobą przed ślubem. Bóg zapłać za modlitwę w tych intencjach!

 • Gorąco proszę o modlitwe wstawiennicza w intencji otrzymania zlecen na prace.Bóg zapłac za modlitwę.

 • Panie Jezu, proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu;uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji ,zranien oraz Twoją opiekę nad Martyna i jej bliskimi i życie sakramentalne dla nas.Dziekuje ,Panie Jezu,za wszystkie laski .

 • Święta Maryjo, Matko moja, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo za mnie u Boga. Uproś mi wyjście z kryzysu psychicznego, pocieszenie i umocnienie, pokój w sercu. Proszę Cię o wyjaśnienie i rozwiązanie trudnej sytuacji. Amen.

 • Maryjo Panno proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie dla mnie.

 • Proszę o znalezienie dziewczyny, która kocha Maryję i chcę budować swoje życie na fundamencie jakim jest Pan Jezus

 • Proszę Boże Ojcze w imię Pana Jezusa o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny i Jana.

 • Proszę o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa. Niech dobry Bóg i Najświętsza Panna mają nas w swojej opiece.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji oraz życie sakramentalne i opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi .Proszę o miłośc i zgodę w rodzinie .Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o łaskę przebaczenia w sercu babci, o powrót do sakramentów rodziców, uwolnienie rodziny od konsekwencji okultyzmu i grzechów.

 • Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei. Jeśli wolą Bożą jest abym była żoną i matką to proszę o łaskę spotkania na mojej drodze: dobrego, wiernego, wierzącego, wrażliwego,odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał.
  Dla którego ważna będzie relacja z Panem Bogiem i bliźnim.

 • proszę o modlitwę za mnie i Radka, o uwolnienie od strachu i lęku, żebyśmy naprawili naszą relację i zostali małzenstwem oraz nawrócenie dla nas.

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.

 • Panie Jezu,

  Proszę Cię o nawrócenie, o to żebym nie krzywdził więcej mojej dziewczyny Joasi, stał się dojrzałym, odpowiedzialnym mężczyzną, który kontroluje swoją seksualność, swoje emocje. Spraw bym odrzucił swój egoizm, uczył się kochać innych ludzi i rozdawać się nim.

 • Panie Jezu powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Spraw bym był Ci całkowicie posłusznym narzędziem. Spraw bym był nowym stworzeniem przemienionym przez miłość, którą mi okazałeś. Spraw by przez tę przemianę moja żona Magda dostrzegła we mnie znów atrakcyjnego mężczyznę bo niestety mój związek z nią się rozpada. Spraw Panie by żona odeszła od grzechu cudzołóstwa i uczyń proszę by się nawróciła. Spraw proszę by córka miała mamę i tatę ale lepszych. Niech się dzieje Twoja wola

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą każdą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny. Amen

 • Panie Jezu Chryste! przez bolesną mękę i śmierć Twoją na Krzyżu, przez boleść Niepokalanego Serca Twej Najświętszej Matki, błagam Cię o łaskę nawrócenia Jana. Jezu miłosierdzia! – przyjdź Duchu święty Boże! Amen.

 • Błagam o modlitwę i post za Adama Lemparta ,aby otrzymał charyzmaty i stygmaty, Charyzmat proroctwa, Charyzmat języków, Charyzmat tłumaczenia języków, Charyzmat uzdrawiania, Charyzmat czynienia cudów, Charyzmat poznania.Błagam ,aby wszystkie te charyzmaty i stygmaty Adam Lempart otrzymał.

 • Proszę o modlitwę za Roberta o jego powrót do życia sakramentalnego, dobrą spowiedź, uleczenie ran serca,przebaczenie.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie serc,uzdrowienie oraz Boże prowadzenie i Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich. Proszę o zycie sakramentalne dla nas oraz miłość,zgodę,empatię,ciepło,zaufanie,wzajemna pomoc i wsparcie.Prosze o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku w jedności z mężem. Proszę ,by córka się otworzyła,czuła się kochana .Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski .

 • o db meza, prace, wyjscie z nieczystosci dla wojtka , damiana darka, mateusza adriana, oddal od wojtka wszystkie dziewczyny amen

 • O cud uzdrowienia dzieciątka, mojej córki która jest w ciąży. O opiekę dla całej rodziny i światło Ducha Świętego dla lekarzy.

 • Proszę o modlitwę za mnie,za moją samodyscypoline oraz problem z alkoholem i seksualnością

 • W intencji Kacpra, któremu na stopie utworzył się ropień. O jak najszybszy powrót do zdrowia i siłę .

 • Boże Ojcze dziękujemy za wszystkie łaski otrzymane w 2019 roku i prosimy o zdrowie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny w 2020 roku. Amen

 • Prosze o modlitwe o uratowanie mojego malzenstwa , zgode i przebaczenie w mojej rodzinie , przemiane naszych zatwardzialych serc w intencji Piotra i Dominiki. Bog zaplac .

 • Prosze o nawrócenie dla umierajacego Andrzaja, ktory wyrzekl sie, o uleczenie ze zranien i nawrócenie dla Kamila i Adama, o znalezienie dobrego meza.

 • Szczęść Boże,
  Chciałabym prosić o modlitwę za mnie. przeżywam dużą walkę duchową o wierność bliskości z Panem, takze o czystość. Również w moich relacjach pojawiło się teraz dużo napięć. Przeżywam wiele głębokich zwątpień, które normalnie mi sie nie przydarzaly albo nie tak intensywnie.
  Będę bardzo wdzięczna za modlitwę.

 • Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy, nawrócenie i powrót do sakramentów w rodzinie, uleczenie mojego serca, za Helenę.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 71000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,kłótni,złych myśli,pychy,chorób nieuleczalnych ;oczyszczenie ,uzdrowienie oraz życie sakramentalne i opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę abym zawsze podejmował radykalną walkę z pokusami do nieczystości

 • Bardzo proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Martyny, zdrowie dla mamy i dziecka, dobrego lekarza podczas operacji, opiekę Matki Najświętszej oraz najpotrzebniejsze łaski dla całej rodziny w tym czasie.

 • Prosze o modlitwe o uratowanie mojego małżeństwa sakramentalnego, odrodzenie naszej milosci, nawrocenie meza i dobra prace dla mnie.

 • Maryjo Panno proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej na nowotwór nosogardła siostry Marty. Proszę o ustąpienie obrzeku mózgu który zagraża Jej życiu I powrót do zdrowia.
  Bóg zapłać.
  Jezu ufam Tobie…

 • O odnowę życia codziennego, z miłością

  za ABC Społecznej Krucjaty Miłości

 • Szczęść Boże, kłania się Marta z Koszalina, pokornie proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, gdyż od lipca jestem bezrobotna i jest mi ciężko. Serdeczne Bóg zapłać. Marta

 • Dziękuję Ci Boże za to co mam.
  Proszę o zdrowie, powodzenie i szczęście dla mojego małżeństwa (mam wspaniałego Męża Marcina), o spokój w Naszym nowym domu, który będziemy urządzać i zdrowego synka w najbliższych miesiącach. Przepraszam ze zwątpienie w Ciebie Panie, że 3 lata minęły, a My nie mamy dziecka nie wiedząc dlaczego 🙁 to bardzo trudne stąd złe myśli… Modlę się również o zdrowie dla całej mojej rodziny i aby świat stał się lepszy i nie kierował się tylko polityką i pieniądzem.

 • Blagagam Cie Jezu o cud uzdrowienia z anoreksji i trawmy psychicznej, o blogoslawienstwo Boze dla Chrystyny.

 • Proszę o uwolnienie z grzechu masturbacji i pornografii, oraz o przemianę mojego serca, by było bliżej Pana Boga.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała relacji oraz życie sakramentalne i Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm. Proszę o postawienie na naszej drodze ludzi,którzy będą przykładem wiary i miłości. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję.

 • O naprawę związku z Mileną, odnowienie miłości i szczęśliwe życie razem oraz o odwagę do mojej zmiany na lepsze. Bóg zapłać.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej znajomej która krzywdzi się fizycznie przez to, że już nie wytrzymuje.
  O siłę, Błogosławieństwo i moc Ducha Świętego do walki ze złym.

 • Proszę o poprawienie atmosfery w pracy oraz za wszystkich moich współpracowników, za umierającego Andrzeja, za Wandę.

 • Proszę o modlitwę za Tadeusza, żeby przestał pić oraz o uratowanie małżeństwa Agnieszki i Piotra, o powrót do sakramentów moich rodziców.

 • Maryjo proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie dla mnie.

 • Proszę o napełnienie serca mojego męża miłością do mnie, o odgonienie od niego złych demonów i o jego powrót do domu. Niech nasze małżeństwo odrodzi się z Bożą pomocą.

 • Boże dziękujemy za wszystko i prosimy o zdrowie i Twoje błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Dziękuję za modlitwę.Czesciowo już dzięki waszej modlitwie Dobry Bog mnie wysłuchał.Dal mi dobrego lokatora o co prosiłem.Dziekuje zatem za moc waszej modlitwy.Niemniej nadal proszę o modlitwę o jakiś porządny zastrzyk finansowy,by wyjść już całkowicie z zadluzenia.Mam takie małe marzenie pojechać nad morze.Prosze.Filip Traczewski z Wroclawia

 • O pracę dla syna i ułożenie jego życia . O miejsce specjalizacji dla córki, które sobie upatrzyła , o zdrowie dla drugiego syna i o powrót męża do przyjmowania sakramentów- spowiedzi i komunii. Duchu Święty prowadź nas i oświecaj w każdym naszym działaniu.

 • Proszę o modlitwę za wstawiennictwem NMP o uratowanie mojego małżeństwa, o powrót żony do domu, wycofanie pozwu rozwodowego, o łaskę pojednania, miłości i wiary.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu,nalogow,złych przyzwyczajeń,złych myśli,pychy,niewiary,chorób nieuleczalnych,klotni;oczyszczenie, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji oraz Twoją opiekę i Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich. Proszę o ochronę przed złem, Złym i jego zasadzkami w naszym życiu.Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm. Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę nad nami.

 • ojcze wenanty prosze o cud dobrego meza, zeby lukasz do mnie zadzwonil i sie szybko spotykal zeby w dobrym kierunku ta szla znajomosc, jezeli wola Boza jest inny kandydat to prosze postaw go szybo na mojej drofdze, prosze o laske pracy amen, prosze oddal od wojtka dziewczyny poki nie wyjdzie z pornografii

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Damiana z depresji i towarzyszącym jej lękom .

 • Bardzo proszę o modlitwę o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz o opiekę Matki Bożej podczas porodu dla mnie i mojego dzieciątka. Proszę również o modlitwę o dobrą położną, która będzie odbierać poród.

 • Błagam o odnowienie w Mikołaju miłości do mnie i szczęśliwy związek z nim. Chciałabym jeszcze przed Bożym Narodzeniem zobaczyć w nim dawne uczucia do mnie

 • Gorąco proszę o modlitwę w intencji pozytywnego zakończenia spraw zawodowych, potrzebnie łaski dla rodziny szczególnie dla Marka.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego sakramentalnego małżeństwa o wyjście z kryzysu oraz nawrócenie męża Łukasza. Bóg zapłać.

 • Proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Św. Faustyny o błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Aleksandra, Piotra, Nataszy, Michała, Martyny, Kazimierza, Ireny i Jana.

 • Pokornie proszę o modlitwę
  W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
  W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
  Serdeczne Bóg zapłać

 • Szczęść Boże! Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 • Matko patronko rodzin prosze o blogoslawienstwo, wstawiennictwo i opieke nad moja firma ktora popada w dlugi. Racz blogoslawic moja prace i dac klientow aby wyjsc na prosta i spokojnie zyc. Amen.

 • Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się na wzajemną miłość, o rozwój relacji Magdaleny i Jarosława.

 • Proszę o uratowanie małżeństwa Agnieszki i Piotra, o naprawienie relacji i powrót do sakramentów w mojej rodzinie, za Magdalenę i jej nienarodzone dziecko, uleczenie mojego serca i poprawienie mojej wymowy.

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji,zranien;uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,niewiary,urazy, wrogości,złych myśli,chorób nieuleczalnych,pychy,egoizmu;oczyszczenie serc oraz silna wiarę,miłość,akceptację, dialog,życzliwość,empatię,wzajemna pomoc,zaufanie i dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych problemów .Prosze o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości i norm i w wychowaniu jej po katolicku w jedności z mężem. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję.

 • Its not my first time to pay a quick visit this site,
  i am visiting this site dailly and obtain nice information from here everyday.

 • Matko Boża proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie dla mnie.

 • Proszę o zdrowie dla siebie, o uzdrowienie moich relacji z najbliższymi oraz o przełamanie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. Dziekuję za wszelkie łaski.

 • Matko Boska wstaw się u Pana Boga Naszego o łaski poprawy mojej sytuacji zawodowej dla dobra rodziny i osób ze mną współpracujących . Matko Nasza spraw by osoby które mi szkodzą zaprzestały tego procederu , niech się opamiętają. Napełnij mnie pokorą subtelnością, spokojem, miłością do drugiego człowieka .

 • Prosze o modlitwę,

  aby PZU nie miało do mnie żadnych rozszczeń finasowych i z nich zrezygnowało, abym jak najszybciej spłacił dług, który zaciągłem w pracy, a axe wypłaciło mi zaległe oszkodowanie, żona chciała drugie dziecko i bym zamieszkać na swoim,
  amen

 • Proszę o modlitwe za Damiana i Kamilę o czyste serce, miłosierdzie, przebaczenie i miłość w rodzinie Tkacz i Mazur

 • Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia, a także o wszelkie potrzebne łaski dla mnie i mojej Rodziny.
  Bóg zapłać.

 • Boże Ojcze przez zasługi Pana Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Świętych udziel naszej rodzinie zdrowia, ochrony od zła, odpuszczenia grzechów, szczęśliwej podróży i błogosławieństwa w każdej sprawie. Amen

 • +
  Proszę o modlitwę o nawrócenie, uzdrowienie i uwolnienie serca oraz o dziewiczość myśli, pragnień i uczuć dla Tomasza, Amelii, Damiana, Moniki, Aleksandra, Zofii, Kamila, Dariusza, Piotra, Joanny, Stanisława, Barbary, Jakuba, Sylwii, Sylwii, Sylwii, Sabiny, Julii, Julii, Błażeja, Jakuba, Marty, Jacka, Krzysztofa, Krzysztofa, Krzysztofa, Marcina, Dominika, Karola, Tomasza, Stanisława, Oliwii, Gracjana, Damiana, Magdaleny, Romana, Patrycji, Marka, Michała, Katarzyny, Doroty, Uwe, Franca, Jochena, Tomasza, Piotra, Piotra, Bogumiły, Ludmiły, Łukasza, Adriana, Grzegorza, Iwony, Jacka, Ryszarda, Radosława, Radosława, Radosława, Mirosława, Jana, Jacka, Roksany,Filipa, Filipa, Macieja, Michała, Waldemara, Mirosławy, Aleksandry, Renaty i pewnego wiernego
  Dziękuję – ufająca

 • Prosze o uleczenie mojego serca i uwolnienie mnie od pychy, lęków, o nawrócenie w rodzinie.

 • Proszę o ratunek dla żony wyprowadzenie jej z depresji i chorób temu towarzyszących oraz opiekę Matki Bożej nad naszymi dziećmi. Bóg zapłać.

 • Maryjo Matko Nieustającej Pomocy wstawiaj sie za moimi dziećmi, ich rodzinami, za Katarzynę, za młodzież szczególnie Marie, Julka, Łukasza, Jasia,aby poznali Ruch czystych Serc i zaangażowali się w działalność, o Dary Ducha Świętego dla rządzących Polską Ojczyzną prosi Krystyna

 • Proszę o modlitwę w intencji kursu ewangelizacyjnego Eureka dla młodzieży bierzmowanej oraz kursu Alpha. O owoce, za uczestników i posługujących.

 • Św Józefie Ty wiesz co się dzieje.wszędzie prawie praca po znajomości.ci co tak etat dostają śmieją się z innych którzy mają dobre serce i bez pracy są.błagam pomóż mi św Józefie w znalezieniu bdb męża bardzo szybko i pracy.proszę przemień sumienie Wojtka Michała i całych ich rodzin

 • Proszę bardzo serdecznie o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych oraz za tych nie wymienionych, a poleconych naszej modlitwie z rodziny Fibur, Kuziemskich, Król, Kalskich, Kijo, Czapp, Rybickich, Tomczyk, Przyżyckich, Kowalskich, Kisiel, za przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanki. Za tych wszystkich, którym obiecaliśmy modlitwę oraz w intencji nękanych przez złe duchy.

 • Proszę o modlitwę za uzależnionych od alkoholu, narkotyków, seksu i pornografii oraz innych uzależnień o uwolnienie od nałogu dla nich , siłę wsparcie i powrotu do spokojnego i czystego życia oraz uwolnienia od wszelkich trosk dawnego życia w nałogu.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,chorób nieuleczalnych,niewiary,niewiernosci,pychy,egoizmu,przekleństwa,zarozumialosci;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji oraz dar codziennej modlitwy i Bożą opiekę ,ochronę przed złem dla Martynyi jej bliskich.Prosze o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku w jedności z mężem.Prosze o pomoc Bożą w rozwiązaniu ciężkich problemów córki.Prosze o pogłębienie wiary,nadziei i miłości dla nas.Dziekuje .

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 70000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.

 • Sw JP2 prosze pomoz przez krew jezusa ,o dobrego meza, laske pracy, prosze zeby wszyscy moi wrogowie od poczecia do smierci sie nawrocili, i mocno zalowali o laske zbawienia dla nich, prosze o nawrocenie dla politykow, wrozbiotow lekarzy pielegniarek si=

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne zakończenie sprawy sądowej.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża który cały swój czas poświęca pracy, zaniedbując przy tym rodzinę. Proszę o modlitwę za moją siostrę która choruje na depresję. Proszę również o modlitwę za mojego synka który często choruje. Matko Najświętsza bądź przy nas i nigdy nas nie opuszczaj. Módl się za nami.

 • Proszę za relację z pewnym chłopakiem, Boże wskaż Nam co mamy czynić w tej relacji, daj nam potrzebne Łaski, nawrócenie, żywą wiarę, spowiedź. Boże Ty wszytko wiesz o tej relacji, Niech się w Niej pełni Twoja wola Boże. Maryjo pomóż Nam proszę.

 • Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Kaję, o łaskę nawrócenia, uwolnienia, zerwania z grzechem, o chrzest dla jej córki Sary, o prowadzenie Ducha Świętego. Jezu, Ty się tym zajmij!

 • Módlmy się wspólnie bracia i siostry o MIŁOŚĆ, WOLNOŚĆ I RADOŚĆ w codziennych obowiązkach oraz o siłę do pełnienia Woli Bożej. Króluj nam Chryste 🙂

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych myśli,złych relacji,kłótni,chorób nieuleczalnych,okultyzmu,niewiary, pychy,egoizmu;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień, relacji,uzdrowienie oraz silna wiarę,nadzieję, miłość i pojednanie dla Martyny i jej bliskich. Proszę, byśmy z mężem byli dobrym przykładem i autorytetem dla córki. Proszę o dobre relacje w naszej rodzinie a także o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski i opiekę nad nami. Dziękuję za modlitwę.

 • Błagam o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów, o wydanie wyroku z korzyścią dla mnie, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać

 • Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża żeby Duch Święty oswiecil go i żeby wycofał papiery rozwodowe, żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej która ma być 19.12.2019. Żeby źli ludzie którzy mu doradzają dali mu spokój. Żeby mąż wrócił do nas, do naszego domu. Z Tak bardzo proszę.

 • Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moją siostrę Ewelinę K. żeby 4 operacje 20 listopada przebiegły pomyślnie i aby wyzdrowiała ze wszystkich chorób wewnętrznych i szybko doszła do zdrowia i pełni sił.

 • Prośba o modlitwę w intencji naszej rodziny, która cierpi z powodu problemów psychicznych. Podziękowania za wszystkie dotychczasowe łaski.

 • O przebaczenie z serca dla Doroty, umiejętność kochania dla Doroty, uzdrowienie duchowe i uwolnienie z depresji, lęków i smutku, przemianę serca i życia, pomyślny wyrok w sądzie, rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej i uporządkowanie sytuacji w pracy.

 • O pomoc i opiekę Bożej Opatrzności dla Stanisławy, Krystyny, Julii i Romana –
  dziękuję – Sylwia

 • Proszę o modlitwę o łaskę przemiany i wyzwolenia dla Jakuba i Piotra oraz ich kamratów i otoczenia = dziękuję

 • Proszę o modlitwę za mojego 6-letniego wnuka Ignasia prosząc dla niego o uzdrowienie z choroby nowotworowej z białaczki Proszę także o siły wytrwania w tym przykrym bardzo dla nas czasie dla jego rodziców

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła w każdej postaci i błogosławieństwo w każdej sprawie dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów, o wydanie wyroku z korzyścią dla mnie, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać

 • Już ciężko mi powstać z grzechu nieczystości. Zdaje sobie z moich błędów ale lenistwo nie pozwala mi działać. Jezu uzdrów ! Maryjo dopomóż ! Nie chce umierać w grzechu !

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, kłótni,złych myśli,złych relacji,nalogow,nieufnosci,przeklenstwa;oczyszczenie, uzdrowienie duszy, psychiki,ciała, relacji oraz pogłębienie wiary, nadziei ,miłości dla Martyny i jej bliskich. Proszę o umiejętność rozmowy,ciepło,akceptację,wzajemna pomoc i wspólna modlitwę w rodzinie. Proszę o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski. Dziękuję za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę za dzieci, których życie jest zagrożone, za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie biednych grzeszników.

 • Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pięknej czystej miłości dla osób rozwiedzionych Dariusza,beaty i pani z dino

 • Proszę o modlitwe za duszę Zbigniewa Gładysza wujka. Który zmarł 12.11.2004.roku. Dzisiaj 12.11.2019.roku mija 15 lat od śmierci wujka.

 • za wojtka o szczera spoweidz, oddal wszytskie od niego dziewczyny by zadnej nie wykorzystal amen, o nawrocenie dla wrozbitow , politykow

 • O sily w pokonywaniu problemow dla corki i jej narzeczonego oraz o ochrone przed zlymi ludzmi.

 • Błagam o modlitwę o wybaczenie złorzeczeń wobec bliskich osób , cofnięcie ich i o otoczenie szczególnym błogosławieństwem Bożym tych osób.Niech im dobry Bóg zawsze błogosławi wspiera, chroni i zawsze dopomaga .

 • Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znów szuka rzeczy u mnie; Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie z powodu tego, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
  (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
  (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
  (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
  (4) Jeśli chcesz dziecko.
  (5) leki ziołowe
  (6) Chcesz być bogaty.
  (7) Chcesz zawiązać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
  (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
  (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
  (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
  Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

 • Panie, pokornie błagam cię, abyś przywrócił moje życie finansowe i położył kres cierpieniom, których obecnie doświadczam, a także pokojowi i harmonii rządzących moim życiem.
  że nowe projekty i klienci w cudowny sposób mnie szukają, bym mógł dobrze prosperować.

  Maryjo poczęta bez grzechu, módl się za nami, którzy zwracamy się do Ciebie.

 • Proszę o uzdrowienie z choroby dwubiegunowej żony mojego brata i o Bożą Miłość w ich rodzinie.

  Ufam Ci Jezu

 • prosze o cud uzdrowienia dla teresy sumkowskiej z chorob zator płucny niewydolnosc serca samoistne nadcisnienie i płyn w osierdziu oraz zeby nie poszła do piekła

 • Panie Jezu,błagam o przemianę serc,uwolnienie od zła,złych relacji,gniewu,złych myśli,nienawiści,nieprzebaczenia,kłamstwa,niewiary, nieufnosci;uzdrowienie oraz uleczenie zranien życie sakramentalne ,odnalezienie Boga i doświadczenie Jego bezwarunkowej Miłości przez Martyna i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą we wszystkich trudnych problemach córki. Proszę o miłość,zaufanie,akceptację,dialog,empatię,wzajemna pomoc i wspólna modlitwę w rodzinie.Zawierzam moich bliskich Maryi Niepokalanej i proszę o ochronę przed złem.Dziekuje ,Jezu Chryste,za wszystkie laski i opiekę nad nami. Jezu,Ty się tym zajmij.

 • Proszę Boże Ojcze w imię Pana Jezusa dla Nataszy, Martyny, Michała i Jana o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w całym życiu.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji osób które skrzywdziłem. Proszę także w pewnej bardzo trudnej sprawie o potrzebne dla mnie łaski i jej pozytywne rozwiązanie.

 • Proszę o modlitwę za znajomą, która w swoim barze będzie promować czytanie kart Tarota. Proszę także o modlitwę za jej klientów, którzy będą brać udział w tym okultystycznym przedsięwzięciu.

 • Proszę o modlitwę za Darka, żeby otrzymał pracę o którą się stara. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Jezu Nasz Najdroższy Błagamy w Twych Swietych Intencjach Najpierw Nieustannie Dziękując Wam Nad Życie Wybacz Zabiez te Presję zła Boże tych ludzi ode mnie Żałuję i Nie Chce robić źle Błagam o Twa Pomoc

 • Skrzywdziłam kogoś, kogo kocham. Proszę Boga, by pozwolił mi naprawić zło, które wyrządziłam, by ta osoba znowu potrafiła mnie pokochać. Sprawa jest po ludzku beznadziejna, ale dla Boga nie ma niemożliwego, więc modlę się i proszę o modlitwę: o powrót narzeczonego i jego dawnej miłości do mnie.
  Bóg zapłać.

 • Bardzo proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo przy budowie
  domu i naszego przyszłego małżeństwa, o najodpowiedniejszą dla mnie pracę – bez 3- ich zmian, o szczęście wieczne dla zmarłych z naszych rodziny oraz o
  Bożą pomoc abym potrafiła wykonać wszystkie zaplanowane prace
  porządkowe. Z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę za Justyne, która jest wybudzona po wypadku, ale jej stan jest bardzo zły i za jej rodzinę. Za Marysie, która była w Ruchu Czystych Serc, a teraz od lat żyje w związku niesakramentalnym, żeby pojechała na Mszę z modlitwą wystawiennicza jak planowała i doświadczyła Bożego działania. Proszę o uwolnienie od nie czystych grzechów i nawrócenie dla Janusza, Krystiana i Andrzeja.

 • Proszę o modlitwę o pokorę dla mnie i pełne przebaczenie w moim sercu, za Jana, Wandę, Pawła, nawrócenie w rodzinie oraz wzajemne przebaczenie.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego taty, aby trudne rozmowy, które się odbędą między nami przyniosły właściwy owoc – pokój, zgodę i pojednanie, oraz o światło Ducha Świętego jak je przeprowadzić. Serdeczne Bóg zapłać

 • Proszę o nawrócenie, przemianę umysłu,zycia,oczyszczenie, uleczenie poranionych serc ;uwolnienie od zła,grzechu,,niewiary,przekleństwa,chorób nieuleczalnych,kłótni,klamstwa,pychy;uzdrowienie oraz Błogosławieństwo Boże
  a takze doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję.

 • przez krew Jezusa prosze o zlamanie zlorzenia, prosze zebym miala szybko meza, potomstwo, dobra prace

 • Proszę o modlitwę za Jerzego i Karolinę aby ich małżeństwo się nie rozpadło. O ratunek dla nich przed rozwodem. O siłę i błogosławieństwo potrzebne do walki i o uzdrowienie relacji miedz nimi.

 • O Boże błogosławieństwo na nowy tydzien w domu i w pracy.odzyskanie radości życia codziennego. Potrzebne łaski dla męża i syna.

 • Proszę o modlitwę w intencji mego męża, aby nie wyrzucał Pana Boga ze swojego życia i z naszej rodziny, o dar żywej wiary dla niego, aby stał się wzorem i przewodnikiem dla naszych dzieci na drodze do zbawienia.

 • Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z ducha padaczki i upośledzenia psychoruchowego.

 • O całkowite uwolnienie Klaudii od złych duchów, uzależnień i toksycznego środowiska. Przemianę serca dla Klaudii i jej całkowite nawrócenie do Boga. Uzdrowienie ze schizofrenii, choroby psychicznej i depresji, nałogowej miłości, zaburzenia osobowości, uzdrowienie z lęków i przewlekłego zmęczenia. O dobrą prace zgodną z wolą Bożą i powołaniem Klaudii, przecięcie toksycznej więzi duchowo – emocjonalnej z ojcem.

 • W intencji pewnego chłopaka, o uzdrowienie jego duszy i ciała, uwolnienie od nałogów papierosów, alkoholu, by był wolny, by cieszył się trwałym zdrowiem duszy i ciała, nawrócenie, by pełnił wolę Boga, o Boże Błogosławieństwo, potrzebne Łaski, opiekę i pomoc Matki Bożej, za naszą relację, by Bóg, Duch Święty ją prowadził, jeśli taka wola Boga, to by ten chłopak, miał odwagę nawiązać relację, i zawalczyć o nią. Boże wskaż Nam drogę.

 • W Intencji Agnieszki o uzdrowienie dla niej, Boże Błogosławieństwo, potrzebne Łaski, opiekę i pomoc Matki Bożej, dla niej i całej rodziny.

 • Z Madzie zeby polubiła tą szkołe do kturej chodzi z dobrymi ocenami i maturą ją ukonczyła i miała koleżanki była lubiana jest tam sama nikogo niezna

 • Proszę o poprawienie mojej wymowy, pełne przebaczenie w moim sercu i mojej rodzinie, za Wandę.

 • Proszę o modlitwę o światło i mądrość dla lekarzy leczących Kazimierza, który od 8 tygodni walczy o życie Proszę o jego powrót do zdrowia i do domu, córka.

 • W imieniu Wspólnoty Theoforos (z Łomży), chciałbym prosić o modlitwę w intencji kursu ewalgelizacyjnego Emaus (ze SNE św. Andrzeja), który odbędzie sie w dn. 15-17 listopada b.r.. Kurs kierowany jest do kleryków Seminarium Łomżyńskiego.
  Za każdą modlitwę serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

 • Proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, ochronę od zła, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego w nauce i błogosławieństwo w każdym dniu dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę o boże miłosierdzie, łaskę przemiany, wyzwolenie od zniewolenia alkoholowego, papierosowego i alkoholowego dla mnie, mojego ukochanego i naszych rodzin w poprzednich pokoleniach – dziękuję – katoliczka

 • Z całego serca proszę o modlitwę w intencji naszego związku – niech dobry Bóg prowadzi nas ku sobie i ku jego miłości w tym trudnym czasie.Niech oświetli nam wspólną drogę i pomoże w pokonaniu wszelkich wątpliwości i przeciwności jakie się pojawiają. Niech obejmie swoje dzieci,miłością i nadzieją oraz wesprze w tym kryzysie. Boże pozwól nam dostąpić sakramentu małżeństwa i cudu jakim jest założenie rodziny.

 • Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Panienki za tymi, którym potrzeba cnoty czystości jak również za sobą samym abym nękany czasem pokusami trwał w niej ( czystości ) Amen

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 68000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny – o jej nawrócenie, uwolnienie od narkotyków, nieczystości i wpływu złego ducha. O odnowienie w niej daru wiary, nadziei i miłości, o uzdrowienie relacji i nowe spojrzenie na samą siebie, na życie, szkołę i tych, których Pan stawia na jej drodze. O zdolność do przebaczenia i pojednania się.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uzdrowienie, oczyszczenie serc,uwolnienie od zła, złych myśli,przekleństwa,wrogości,egoizmu,pychy oraz życie sakramentalne i pogłębienie wiary, nadziei i miłości dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Dziękuję.

 • Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia malzenstwa ,by byly maz zostawil tamta kobiete i wrocil do mnie i dzieci,

 • Błagam o ratunek dla mojego syna M. (14 lat) , który stał się nałogowym graczem pokemon, zafascynowany jest również halloween. Proszę o ochronę przed złem, o jego nawrócenie.(intencja ważna od 27.10.2019)

 • Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji pani Ewy.o zdrowie dla niej,uleczenie chorej nogi,kregosłupa i piersi a takze o lzejszą pracę dla niej.Bóg zapłac.

 • Proszę o modlitwę za mnie o Boże pocieszenie, ukojenie złamanego serca, umocnienie w nadziei… O łaskę ufności i otwartości na Boże działania.

 • Proszę o modlitwę o całkowite i trwałe uzdrowienie, odnowienie sił, prawdziwą miłość, dobrą pracę, życzliwych, pomocnych ludzi, dobre relacje w życiu.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla całej naszej rodziny.

 • O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uzdrowienie ze schizofrenii, przerwanie wszystkich paktów ze złem, uwolnienie od tokycznego środowiska, o nową, lepszą pracę w życzliwym środowisku. Uwolnienie Klaudii od wszelkich uzależnień, o czystość serca i myśli dla Klaudii.

 • Proszę o modlitwę w intencji Anny o uleczenie z ciężkiej depresji i wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.

 • Proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie oraz dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp.Wojciecha i Janusza. Dziękuję za modlitwę.

 • Proszę o Modlitwę za Pielgrzymkę do Medjugorie 0d 21.10 do 04.11.2019 roku z Karolem – za owoce pielgrzymki , ochronę za pielgrzymami i organizatorami oraz ich rodzinami

 • Proszę także o modlitwę za Janusza, Krystiana i za Andrzeja o uwolnienie ich ze zniewolenia, nawrócenie i zbawienie.

 • Proszę o łaski dla rodziny , w szczegłòlnosci dla brata Dominika o siłę w życiu , dla przyszłej żony o cierpliwość.

 • Proszę Boże uwolnij mnie od złorzeczeń jakie wypowiedział i wypowiada dalej ojciec alkoholik. Uwolnij moją rodzinę od niego. By raz na zawsze spokój nastał w domu rodzinnym.

 • Proszę o modlitwę za mojego syna Michała o uzdrowienie z autyzmu i nadmiernego pocenia się-zlewnych potów.

 • Proszę aby wujek odzyskał pieniądze od Tomasza l. Proszę o dar pracy i męża w tym roku Jezu ty się tym Zajmij.o spowiedź szczerą dla Wojtka lukasza Damiana darka Adriana Mateusza

 • Szczęść Boże

  Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia z przeszkód na drodze do małżeństwa.

  pozdrawiam serdecznie,
  Szymon

 • Kochane Siostry prosze was o modlitwe skruchy w intencji zlamania mocy czarow I magìi w Polace I o Laske przyznania sie do zdrady Krolestwa Bozego dla wszystkich serc, I o przebaczenie Boga Ojca nam tego grzechu, abysmy usmiezyli Ogien Gniewu Bozej Sprawiedliwosci ktory wciaz nad nami wisi. Dziekuje I blogoslawie.

 • proszę, żeby mój Syn Patryk się uczył, zdał maturę i skończył studia. Żeby nie pił alkoholu i nie brał narkotyków. Błagam, żeby się nawrócił, żeby zrozumiał, że rodzina jest bardzo ważna, żeby nas szanował i żeby się zmienił. Proszę o jego zdrowie psychiczne i fizyczne

 • Proszę o modlitwę za moją bezsenność leczoną alkoholem, która mnie męczy każdego dnia
  ,Panie Jeżu dopomóż mi zasypiać bezpiecznie ….
  Bóg zapłać z całego serca….

 • Prosze zeby nie bylo zadnych afer zadnych scysji awantur prosze daj mi Matko spokojnie zyc prosze Prosze tez zebym mogla w spokoju spac w ciszy .
  MATKO RATUJ …Matko pomoz mogła miec zawsze te dwa dni odpoczynku oddechu prosze juz nie daje rady.. naprawde nie dam rady Matko ratuj …prosze .

 • W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Dięki Ci Boże
  Dominik

 • W intencji pary młodych zakochanych nastolatków o zachowanie czystośc i życie zgodne z Bożym powołaniemi przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła,oczyszczenie, wyleczenie poranionych serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała, relacji oraz dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości . Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski .

 • Proszę o modlitwę o zahamowanie nienawiści i pogardy do ludzi u męża Sławka oraz jego pociągu do alkoholu, zgodę i szacunek w naszym małżeństwie zagrożonym rozpadem.

  Bóg zapłać.

 • ud pracy w sadzie, cud meza w tym roku, abym szybko wyszla za maz i urodzila bliznaiki,. prosze o laske pieniedzy na zycie

 • Błagam Was o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Proszę o zdrowie, siły i jasność umysłu. Proszę, abym w końcu mógł cieszyć się życiem, aby ciągle piętrzące się problemy odeszły, aby sprawy się wyprostowały, aby intentencje się spełniły. Kilka dni temu, wracając z nowej pracy – prawie cały czas jechałem w deszczu, ale w połowie drogi – pomimo, że ciągle padało – na niebie pojawiła się piękna podwójna tęcza. Panie Boże – powiedz, że to jest znak, że wkrótce będzie dobrze., że problemy się skończą,…? Panie Jezu Ty się tym zajmij! Maryjo – Matko Boska uproś u syna swego łaski dla mnie i spełnienie moich próśb oraz intencji. Wszyscy Święci – w szczególności Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, Ojcze Pio, Janie Pawle II, Ojcze Charbelu – wiecie że modlę się do Was – proszę wspomnijcie mnie u Pana naszego. Proszę Wszystkich o modlitwę, Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać.

 • Matko Najświętsza wypraszaj dla całej naszej rodziny zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Pana Boga w życiu. Amen

 • Prosze o modlitwe za Karolinę która jest w stanie błogosławionym o szczęśliwy przebieg ciąży jak i o szczęśliwe rozwiązanie w kwietniu oraz o nawrócenie dla mnie i dla niej

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z chłoniaka,o zdrowie dla męża ,syna ,Kasi i jej dzieci,o silna wiarę i potrzebne łaski na każdy dzień

 • Proszę o modlitwę w intencji Adriana, Macieja, Macieja, Jakuba, Kamila, Krzysztofa, Jacka, Joanny, Amelii, Tomasza, Grażyny, Patrycji, Andrzeja, Romana, Danuty, Katarzyny, Alberty, Piotra i Piotra o pomoc w pracy i nawrócenie serca –
  dziękuję – Sylwia

 • Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę o łaskę uzdrowienia ze zranień, których doświadczyła przez całe życie i potrzebne łaski.

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od zła,grzechu,złych myśli,złych emocji,złości,zawiści,smutku,rozpaczy,chorób nieuleczalnych,pychy,niewiary;oczyszczenie serc,uzdrowienie oraz miłość,bojaźni Bożą, życzliwośc,akceptację,empatię,pobożność,wrażliwość serca,silna wiarę,nadzieję dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w znalezieniu drogi do serca córki.Prosze za duszę śp.Wojciecha i Janusza. Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Ewelinę (koleżankę), oczekuje rozwiązania – przy czym u Marysi (córki w brzuszku) zdiagnozowano ciężką chorobę serca i nie wiadomo czy dziecko urodzi się żywe. Proszę o modlitwę aby Marysia urodziła się żywa, o łaskę zdrowia dla niej i siły dla mamy Eweliny

 • Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem (proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów a moją siostrę i mamę od niewłaściwych relacji). Proszę o modlitwę abym ja i moja mama (jest wdową) abyśmy znalazły dla siebie odpowiednich Bożych mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, nieumiejętności bycia w związku, gniewu i złości,a także o awans w mojej pracy , sukces i podwyżkę oraz o złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. Szukam też mojego powołania – bardzo proszę o modlitwę w tej sprawie. 21-22.09.2019 prowadzę warsztaty – prośba o wstawiennictwo. Dziękuję i Błogosławię

 • Szczęść Boże
  Bardzo, bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej.
  Serdeczne Bóg zapłać

 • Panie Jezu proszę o wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich dobrodziejów naszej rodziny i błogosławieństwo w życiu dla nas.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła,pychy,zatwardzialosci serc,złych myśli,złych emocji,rozpaczy,smutku,lęków, obojętności,niewiary,buntu.zlosci;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji oraz Błogosławieństwo Boże i doświadczenie Bożej miłości i miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp Wojciecha.Dziekuje ,Panie Jezu,za wszystkie laski.

 • Prosze zeby w tym roku przyjeli mnie do szkoly dr , laske meza i pracy, cud potomstwa, za dusze czysciowe pomoz

 • Blagam o modlitwe w intencji corki, zeby dostala sie na farmacje do Warszawy w tym roku. Jest na liscie rezerwowej bardzo blisko, a zaczyna sie rok akademicki. JEZU TY sie tym zajmij! Prosze rowniez w intencji Pielgrzymki 5 pazdziernika na Jasna Gore na Zawierzenie Rodzin, ktora organizuje. O Opieke MARYI nad wyjazdem, jeszcze brakuje osob. Prosze rowniez w intencji Pielgrzymki 19 pazdziernika. BOG ZAPLAC!

 • Proszę o przemianę serca Kasi, o wiarę dla niej, o pogodzenie się z matką, o uwolnienie od nienawiści wobec swoich bliskich, o ratunek dla dzieci.

 • Proszę Pana Zastępów w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana.  

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 66000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Za wszystkich co mi dokuczali w szkołach i stażu błagam Jezu złam ich zlorzeczenia i daj pracę i męża prze krew Jezusa niech żaden wróg mi niech nie zlorzeczyc amen

 • Proszę o modlitwę i o dar Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Abym wytrwał w wierze i kocham ludzi z szacunkiem do bliźniego. Szcześć Wam Boże
  Krzysztof

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,kontroli,zatwardzialosci serc,zazdrości,pychy,niewiary,chorób nieuleczalnych,okultyzmu;oczyszczenie,wyleczenie poranionych serc,wspomnień,relacji;uzdrowienie oraz odnalezienie Boga i wierność Jemu i przykazaniom aż do końca dla Martyny i jej bliskich. Proszę o odpowiedzialność,otwartość,wrażliwość serca,czystość,mądrość,silna wiarę, bojaźn Bożą i zdrowy rozwój moralny,emocjonalny i religijny dla córki. Dziękuję,Panie Jezu,za opiekę nad nami każdego dnia .

 • Matenko, prosze Cie, aby moja corka dostala sie w tym roku na studia farmacje do Warszawy. Zawierzam Ci rowniez pielgrzymke 5 pazdziernika na Jasna Gore. Dziekuje za wszystkie Laski

 • O uratowanie małżeństwa Agnieszki i Marcina, o łaskę dla nich wiary, miłości, uzdrowienia ran emocjonalnych i uwolnienia z wszelkich uzależnień i zniewoleń

 • Proszę w intencji syna Dawida,który nie otrzymał wynagrodzenia za pracę ,nie ma czego opłacić rachunków i jest załamany oraz o rozwiązaniu trudności życiowych w rodzinie Sabiny.

 • o łaskę nawrócenia, uwolnienie z nałogów, pragnienie życia w czystości, przemianę serca i życia dla Damiana

 • Proszę o modlitwę o poprawienie atmosfery w miejscu pracy, poprawienie mojej koncentracji, za Łukasza.

 • Proszę o modlitwę w intencji tego, abym przebaczył z serca mojemu ojcu, oraz o uzdrowienie zranień duchowych i psychicznych.

 • Najukochańsza Matko błagam o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, przyczyń się za mną

  Święty Józefie orędowniku nasz, módl się za nami
  Święty Zygmuncie Szczęsny, módl się za nami

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zla, zwątpienia,pychy,zlych emocji,niewiernosci,grzechu;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz ochronę przed złem i pomoc Bożą w walce duchowej i pracy nad charakterem dla Martyny i jej bliskich. Proszę,by córka czuła się kochana i akceptowana,byśmyw rodzinie byli jednością. Proszę za duszę sp. Wojciecha. Dziękuję Bogu za wszystkie łaski.

 • Za moje dzieci zeby były najlepsze w szkole pomoc finansową za męża zeby uwolnił sie od alkocholu

 • Proszę o wsparcie mnie w modlitwie w intencji nawrócenia męża Rafała. Postanowił wziąć ślub cywilny ze swoją kochanką.

 • Panie Jezu proszę Cię o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię Jezu o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inna kobietą. Panie Jezu proszę Cię o łaskę wytrwania w tym kryzysie.

 • Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Dawida i o potrzebne łaski dla niego, o uzdrowienie go z alkoholizmu. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę o znalezienie szczęśliwej miłości. O dobrą,dobrze płatną pracę i przyjaciół wokół

 • bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie.

 • Proszę za Łukasza, który leży w śpiączce, proszę o żywą wiarę dla mnie i znalezienie dobrego męża, nawrócenie w mojej rodzinie. Bóg zapłać

 • Prosze o modlitwe za Madzie w Bogu znanej intencji i wszystkie nasze problemy jezu zajmij sie tym

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie, uleczenie poranionych serc, wspomnień, relacji; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała oraz odnalezienie Boga i doświadczenie Jego miłości bezwarunkowej i miłosierdzia przez Martyne i jej bliskich. Proszę, abyśmy z mężem byli dobrym przykladem i autorytetem dla corku.Proszę o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku. Proszę za duszę sp. Wojciecha.Dziękuję

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla młodego małżeństwa, które zostało wczoraj poszkodowane w wypadku samochodowym. Oraz o światło dla lekarzy i całego personelu medycznego udzielającego im pomocy i prowadzącego leczenie. Bóg zapłać!

 • Prosba o modlitwe w intencji rodziny. Matka i zona, uwiklana w swiadkow Jehowy, postanawia “ulozyc sobie zycie z innym mezczyzna”. Rani meza i dzieci. Serdeczna prosba modlitewna o wzbudzenie Wiary, Nadziei i Milosci w tej kobiecie, o uzdrowienie relacji w rodzinie i wypelnienie Woli Bozej. Amen. BOG ZAPLAC za kazda modlitwe!!!

 • za bezdomnego ktorego spotkalam w czestochowie, aby znalezli sie ludzie by dali mu prace i mieszkanie, dar meza potomstwa,

 • Proszę o zdrowie dla taty, aby odzyskał siły do chodzenia w nogach. Proszę o rozeznanie dla mnie powołania życiowego, jeżeli do małżeństwa proszę o znalezienie dobrego męża, religijnego i rozsądnego, uczciwego i o szlachetnym sercu, z którym mogłabym prowadzić razem działalność gospodarczą w moim zawodzie, aby był mi aniołem i moją pomocą i mogłabym z Nim założyć Rodzinę Bogiem silną. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii. Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.

 • Najświętsza Maryjo Panno proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie dla mnie.

 • prosze o dostanie sie do szkoly dr dla mnie i agaty, oraz doar potomstwa i db mezow dla nas, wysokie stypenia, laske pracy, za dusze czysciowe, nawrocenie dla politykow wrozbitow, aby wojtek wyszedl z nalogu

 • Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i uzdrowienie z chorób dla Moniki, by wybaczyła mi wszystko to, co złego jej zrobiłam. Bóg zapłać

 • prosze o przemiane serca i sumienia ludzi pracujacych w urzedzie gminy, bibiotece, gminnym centrum kultury w Medyce, by nigdy nie pomiatali innymi

 • Panie Jezu zawierzam moje małżeństwo, które obecnie przechodzi wielki kryzys, proszę o uratowanie tego sakramentu, jesli jest to zgodne z Twoją wolą. Proszę o światło Ducha Św. dla męża Krzysztofa.
  Proszę w intencji syna, o dobrą pracę dla niego oraz rozeznanie w wyborze kierunku studiów.

 • Za wstawiennictwem Maryi Panny proszę Pana Boga o zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Jana i Ireny oraz rodzin: Aleksandra, Anny, Joanny, Jana, Piotra i Kazimierza.

 • Błagam o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia Koli z choroby nowotworowej , a mnie z depresji. Boże nie zabieraj mi Koli , bo tego nie przeżyję. Ratuj nas , bo jestem już u kresu wytrzymałości.

 • Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia noszonego pod sercem Życia. Maryjo do pomóż… Niech narodzi się zdrowe, silne i święte. Proszę Cię Maryjo o błogosławiony czas ciąży i porodu, o potrzebne łaski na cale Zycie..

 • Bardzo proszę o modlitwę, aby moja córeczka urodziła się jak najszybciej cała i zdrowa bez wywoływania porodu i mojego pobytu w szpitalu na obserwacji z powodu przenoszonej ciąży. Proszę też o pokój serca i więcej wiary.

 • Proszę o modlitwę w intencji moich problemów finansowych i żeby Pan Jezus i Matka Najświętsza pomogły je rozwiązać.

 • W intencji Janusza, o jego nawrócenie, przemianę serca i życia.O to, aby przejrzał. Aby zapragnął relacji ojcowskiej ze swoim jedynym synem.O to, abym jako matka dziecka, umiała mu wybaczyć. O nasze wzajemne pojednanie.Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie.