Ruch Czystych Serc

Jesteśmy wspólnotą i chcemy się wspomagać wzajemną modlitwą.

Każdego dnia modlimy się w tych intencjach modlitwą różańcową i koronką do Bożego Miłosierdzia, a w każdy piątek w redakcji „Miłujcie się!” sprawowana jest za Was Eucharystia. Prosimy Was o to, byście modlili się we wszystkich intencjach wrzuconych do naszej skrzynki.

W tym miejscu możesz także napisać własną intencję, którą powierzasz naszej modlitwie.

 

IntencjeNapisz intencję

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych myśli,złych relacji,kłótni,chorób nieuleczalnych,okultyzmu,niewiary, pychy,egoizmu;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień, relacji,uzdrowienie oraz silna wiarę,nadzieję, miłość i pojednanie dla Martyny i jej bliskich. Proszę, byśmy z mężem byli dobrym przykładem i autorytetem dla córki. Proszę o dobre relacje w naszej rodzinie a także o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski i opiekę nad nami. Dziękuję za modlitwę.

 • Błagam o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów, o wydanie wyroku z korzyścią dla mnie, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać

 • Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża żeby Duch Święty oswiecil go i żeby wycofał papiery rozwodowe, żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej która ma być 19.12.2019. Żeby źli ludzie którzy mu doradzają dali mu spokój. Żeby mąż wrócił do nas, do naszego domu. Z Tak bardzo proszę.

 • Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moją siostrę Ewelinę K. żeby 4 operacje 20 listopada przebiegły pomyślnie i aby wyzdrowiała ze wszystkich chorób wewnętrznych i szybko doszła do zdrowia i pełni sił.

 • Prośba o modlitwę w intencji naszej rodziny, która cierpi z powodu problemów psychicznych. Podziękowania za wszystkie dotychczasowe łaski.

 • O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uwolnienie Klaudii od przekleństw i czarów od rodziny Żuk i innych przekleństw, uwolnienie od negatywnych więzi duszy z ojcem Cezarym i babcią Marysią oraz Darkiem.
  Uwolnienie Klaudii od wszelkich nałogów, uzależnień i toksycznego środowiska.
  Uzdrowienie całkowite Klaudii z poranień od rodziców i od babci Marysi, o łaskę przebaczenia z serca dla Klaudii.

 • O przebaczenie z serca dla Doroty, umiejętność kochania dla Doroty, uzdrowienie duchowe i uwolnienie z depresji, lęków i smutku, przemianę serca i życia, pomyślny wyrok w sądzie, rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej i uporządkowanie sytuacji w pracy.

 • O pomoc i opiekę Bożej Opatrzności dla Stanisławy, Krystyny, Julii i Romana –
  dziękuję – Sylwia

 • Proszę o modlitwę o łaskę przemiany i wyzwolenia dla Jakuba i Piotra oraz ich kamratów i otoczenia = dziękuję

 • Proszę o modlitwę za mojego 6-letniego wnuka Ignasia prosząc dla niego o uzdrowienie z choroby nowotworowej z białaczki Proszę także o siły wytrwania w tym przykrym bardzo dla nas czasie dla jego rodziców

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła w każdej postaci i błogosławieństwo w każdej sprawie dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów, o wydanie wyroku z korzyścią dla mnie, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać

 • Już ciężko mi powstać z grzechu nieczystości. Zdaje sobie z moich błędów ale lenistwo nie pozwala mi działać. Jezu uzdrów ! Maryjo dopomóż ! Nie chce umierać w grzechu !

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, kłótni,złych myśli,złych relacji,nalogow,nieufnosci,przeklenstwa;oczyszczenie, uzdrowienie duszy, psychiki,ciała, relacji oraz pogłębienie wiary, nadziei ,miłości dla Martyny i jej bliskich. Proszę o umiejętność rozmowy,ciepło,akceptację,wzajemna pomoc i wspólna modlitwę w rodzinie. Proszę o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów córki. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski. Dziękuję za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę za dzieci, których życie jest zagrożone, za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie biednych grzeszników.

 • Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pięknej czystej miłości dla osób rozwiedzionych Dariusza,beaty i pani z dino

 • Proszę o modlitwe za duszę Zbigniewa Gładysza wujka. Który zmarł 12.11.2004.roku. Dzisiaj 12.11.2019.roku mija 15 lat od śmierci wujka.

 • za wojtka o szczera spoweidz, oddal wszytskie od niego dziewczyny by zadnej nie wykorzystal amen, o nawrocenie dla wrozbitow , politykow

 • O sily w pokonywaniu problemow dla corki i jej narzeczonego oraz o ochrone przed zlymi ludzmi.

 • Błagam o modlitwę o wybaczenie złorzeczeń wobec bliskich osób , cofnięcie ich i o otoczenie szczególnym błogosławieństwem Bożym tych osób.Niech im dobry Bóg zawsze błogosławi wspiera, chroni i zawsze dopomaga .

 • Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znów szuka rzeczy u mnie; Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie z powodu tego, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
  (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
  (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
  (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
  (4) Jeśli chcesz dziecko.
  (5) leki ziołowe
  (6) Chcesz być bogaty.
  (7) Chcesz zawiązać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
  (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
  (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
  (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
  Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

 • Panie, pokornie błagam cię, abyś przywrócił moje życie finansowe i położył kres cierpieniom, których obecnie doświadczam, a także pokojowi i harmonii rządzących moim życiem.
  że nowe projekty i klienci w cudowny sposób mnie szukają, bym mógł dobrze prosperować.

  Maryjo poczęta bez grzechu, módl się za nami, którzy zwracamy się do Ciebie.

 • Proszę o uzdrowienie z choroby dwubiegunowej żony mojego brata i o Bożą Miłość w ich rodzinie.

  Ufam Ci Jezu

 • prosze o cud uzdrowienia dla teresy sumkowskiej z chorob zator płucny niewydolnosc serca samoistne nadcisnienie i płyn w osierdziu oraz zeby nie poszła do piekła

 • Panie Jezu,błagam o przemianę serc,uwolnienie od zła,złych relacji,gniewu,złych myśli,nienawiści,nieprzebaczenia,kłamstwa,niewiary, nieufnosci;uzdrowienie oraz uleczenie zranien życie sakramentalne ,odnalezienie Boga i doświadczenie Jego bezwarunkowej Miłości przez Martyna i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą we wszystkich trudnych problemach córki. Proszę o miłość,zaufanie,akceptację,dialog,empatię,wzajemna pomoc i wspólna modlitwę w rodzinie.Zawierzam moich bliskich Maryi Niepokalanej i proszę o ochronę przed złem.Dziekuje ,Jezu Chryste,za wszystkie laski i opiekę nad nami. Jezu,Ty się tym zajmij.

 • Proszę Boże Ojcze w imię Pana Jezusa dla Nataszy, Martyny, Michała i Jana o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w całym życiu.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji osób które skrzywdziłem. Proszę także w pewnej bardzo trudnej sprawie o potrzebne dla mnie łaski i jej pozytywne rozwiązanie.

 • Proszę o modlitwę za znajomą, która w swoim barze będzie promować czytanie kart Tarota. Proszę także o modlitwę za jej klientów, którzy będą brać udział w tym okultystycznym przedsięwzięciu.

 • Proszę o modlitwę za Darka, żeby otrzymał pracę o którą się stara. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Jezu Nasz Najdroższy Błagamy w Twych Swietych Intencjach Najpierw Nieustannie Dziękując Wam Nad Życie Wybacz Zabiez te Presję zła Boże tych ludzi ode mnie Żałuję i Nie Chce robić źle Błagam o Twa Pomoc

 • Skrzywdziłam kogoś, kogo kocham. Proszę Boga, by pozwolił mi naprawić zło, które wyrządziłam, by ta osoba znowu potrafiła mnie pokochać. Sprawa jest po ludzku beznadziejna, ale dla Boga nie ma niemożliwego, więc modlę się i proszę o modlitwę: o powrót narzeczonego i jego dawnej miłości do mnie.
  Bóg zapłać.

 • Bardzo proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo przy budowie
  domu i naszego przyszłego małżeństwa, o najodpowiedniejszą dla mnie pracę – bez 3- ich zmian, o szczęście wieczne dla zmarłych z naszych rodziny oraz o
  Bożą pomoc abym potrafiła wykonać wszystkie zaplanowane prace
  porządkowe. Z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę za Justyne, która jest wybudzona po wypadku, ale jej stan jest bardzo zły i za jej rodzinę. Za Marysie, która była w Ruchu Czystych Serc, a teraz od lat żyje w związku niesakramentalnym, żeby pojechała na Mszę z modlitwą wystawiennicza jak planowała i doświadczyła Bożego działania. Proszę o uwolnienie od nie czystych grzechów i nawrócenie dla Janusza, Krystiana i Andrzeja.

 • Proszę o modlitwę o pokorę dla mnie i pełne przebaczenie w moim sercu, za Jana, Wandę, Pawła, nawrócenie w rodzinie oraz wzajemne przebaczenie.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego taty, aby trudne rozmowy, które się odbędą między nami przyniosły właściwy owoc – pokój, zgodę i pojednanie, oraz o światło Ducha Świętego jak je przeprowadzić. Serdeczne Bóg zapłać

 • Proszę o nawrócenie, przemianę umysłu,zycia,oczyszczenie, uleczenie poranionych serc ;uwolnienie od zła,grzechu,,niewiary,przekleństwa,chorób nieuleczalnych,kłótni,klamstwa,pychy;uzdrowienie oraz Błogosławieństwo Boże
  a takze doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję.

 • przez krew Jezusa prosze o zlamanie zlorzenia, prosze zebym miala szybko meza, potomstwo, dobra prace

 • Proszę o modlitwę za Jerzego i Karolinę aby ich małżeństwo się nie rozpadło. O ratunek dla nich przed rozwodem. O siłę i błogosławieństwo potrzebne do walki i o uzdrowienie relacji miedz nimi.

 • O Boże błogosławieństwo na nowy tydzien w domu i w pracy.odzyskanie radości życia codziennego. Potrzebne łaski dla męża i syna.

 • Proszę o modlitwę w intencji mego męża, aby nie wyrzucał Pana Boga ze swojego życia i z naszej rodziny, o dar żywej wiary dla niego, aby stał się wzorem i przewodnikiem dla naszych dzieci na drodze do zbawienia.

 • Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z ducha padaczki i upośledzenia psychoruchowego.

 • O całkowite uwolnienie Klaudii od złych duchów, uzależnień i toksycznego środowiska. Przemianę serca dla Klaudii i jej całkowite nawrócenie do Boga. Uzdrowienie ze schizofrenii, choroby psychicznej i depresji, nałogowej miłości, zaburzenia osobowości, uzdrowienie z lęków i przewlekłego zmęczenia. O dobrą prace zgodną z wolą Bożą i powołaniem Klaudii, przecięcie toksycznej więzi duchowo – emocjonalnej z ojcem.

 • W intencji pewnego chłopaka, o uzdrowienie jego duszy i ciała, uwolnienie od nałogów papierosów, alkoholu, by był wolny, by cieszył się trwałym zdrowiem duszy i ciała, nawrócenie, by pełnił wolę Boga, o Boże Błogosławieństwo, potrzebne Łaski, opiekę i pomoc Matki Bożej, za naszą relację, by Bóg, Duch Święty ją prowadził, jeśli taka wola Boga, to by ten chłopak, miał odwagę nawiązać relację, i zawalczyć o nią. Boże wskaż Nam drogę.

 • W Intencji Agnieszki o uzdrowienie dla niej, Boże Błogosławieństwo, potrzebne Łaski, opiekę i pomoc Matki Bożej, dla niej i całej rodziny.

 • Z Madzie zeby polubiła tą szkołe do kturej chodzi z dobrymi ocenami i maturą ją ukonczyła i miała koleżanki była lubiana jest tam sama nikogo niezna

 • Proszę o poprawienie mojej wymowy, pełne przebaczenie w moim sercu i mojej rodzinie, za Wandę.

 • Proszę o modlitwę o światło i mądrość dla lekarzy leczących Kazimierza, który od 8 tygodni walczy o życie Proszę o jego powrót do zdrowia i do domu, córka.

 • W imieniu Wspólnoty Theoforos (z Łomży), chciałbym prosić o modlitwę w intencji kursu ewalgelizacyjnego Emaus (ze SNE św. Andrzeja), który odbędzie sie w dn. 15-17 listopada b.r.. Kurs kierowany jest do kleryków Seminarium Łomżyńskiego.
  Za każdą modlitwę serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

 • Proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, ochronę od zła, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego w nauce i błogosławieństwo w każdym dniu dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę o boże miłosierdzie, łaskę przemiany, wyzwolenie od zniewolenia alkoholowego, papierosowego i alkoholowego dla mnie, mojego ukochanego i naszych rodzin w poprzednich pokoleniach – dziękuję – katoliczka

 • Z całego serca proszę o modlitwę w intencji naszego związku – niech dobry Bóg prowadzi nas ku sobie i ku jego miłości w tym trudnym czasie.Niech oświetli nam wspólną drogę i pomoże w pokonaniu wszelkich wątpliwości i przeciwności jakie się pojawiają. Niech obejmie swoje dzieci,miłością i nadzieją oraz wesprze w tym kryzysie. Boże pozwól nam dostąpić sakramentu małżeństwa i cudu jakim jest założenie rodziny.

 • Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Panienki za tymi, którym potrzeba cnoty czystości jak również za sobą samym abym nękany czasem pokusami trwał w niej ( czystości ) Amen

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 68000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O miłość, jedność, mądrość, pokorę, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny – o jej nawrócenie, uwolnienie od narkotyków, nieczystości i wpływu złego ducha. O odnowienie w niej daru wiary, nadziei i miłości, o uzdrowienie relacji i nowe spojrzenie na samą siebie, na życie, szkołę i tych, których Pan stawia na jej drodze. O zdolność do przebaczenia i pojednania się.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uzdrowienie, oczyszczenie serc,uwolnienie od zła, złych myśli,przekleństwa,wrogości,egoizmu,pychy oraz życie sakramentalne i pogłębienie wiary, nadziei i miłości dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Dziękuję.

 • Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia malzenstwa ,by byly maz zostawil tamta kobiete i wrocil do mnie i dzieci,

 • Błagam o ratunek dla mojego syna M. (14 lat) , który stał się nałogowym graczem pokemon, zafascynowany jest również halloween. Proszę o ochronę przed złem, o jego nawrócenie.(intencja ważna od 27.10.2019)

 • Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji pani Ewy.o zdrowie dla niej,uleczenie chorej nogi,kregosłupa i piersi a takze o lzejszą pracę dla niej.Bóg zapłac.

 • Proszę o modlitwę za mnie o Boże pocieszenie, ukojenie złamanego serca, umocnienie w nadziei… O łaskę ufności i otwartości na Boże działania.

 • Proszę o modlitwę o całkowite i trwałe uzdrowienie, odnowienie sił, prawdziwą miłość, dobrą pracę, życzliwych, pomocnych ludzi, dobre relacje w życiu.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla całej naszej rodziny.

 • O całkowite uwolnienie Klaudii od złego ducha, uzdrowienie ze schizofrenii, przerwanie wszystkich paktów ze złem, uwolnienie od tokycznego środowiska, o nową, lepszą pracę w życzliwym środowisku. Uwolnienie Klaudii od wszelkich uzależnień, o czystość serca i myśli dla Klaudii.

 • Proszę o modlitwę w intencji Anny o uleczenie z ciężkiej depresji i wypełnienie się woli Bożej w jej życiu.

 • Proszę o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie oraz dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp.Wojciecha i Janusza. Dziękuję za modlitwę.

 • Proszę o Modlitwę za Pielgrzymkę do Medjugorie 0d 21.10 do 04.11.2019 roku z Karolem – za owoce pielgrzymki , ochronę za pielgrzymami i organizatorami oraz ich rodzinami

 • Proszę także o modlitwę za Janusza, Krystiana i za Andrzeja o uwolnienie ich ze zniewolenia, nawrócenie i zbawienie.

 • Proszę o łaski dla rodziny , w szczegłòlnosci dla brata Dominika o siłę w życiu , dla przyszłej żony o cierpliwość.

 • Proszę Boże uwolnij mnie od złorzeczeń jakie wypowiedział i wypowiada dalej ojciec alkoholik. Uwolnij moją rodzinę od niego. By raz na zawsze spokój nastał w domu rodzinnym.

 • Proszę o modlitwę za mojego syna Michała o uzdrowienie z autyzmu i nadmiernego pocenia się-zlewnych potów.

 • Proszę aby wujek odzyskał pieniądze od Tomasza l. Proszę o dar pracy i męża w tym roku Jezu ty się tym Zajmij.o spowiedź szczerą dla Wojtka lukasza Damiana darka Adriana Mateusza

 • Szczęść Boże

  Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia z przeszkód na drodze do małżeństwa.

  pozdrawiam serdecznie,
  Szymon

 • Kochane Siostry prosze was o modlitwe skruchy w intencji zlamania mocy czarow I magìi w Polace I o Laske przyznania sie do zdrady Krolestwa Bozego dla wszystkich serc, I o przebaczenie Boga Ojca nam tego grzechu, abysmy usmiezyli Ogien Gniewu Bozej Sprawiedliwosci ktory wciaz nad nami wisi. Dziekuje I blogoslawie.

 • proszę, żeby mój Syn Patryk się uczył, zdał maturę i skończył studia. Żeby nie pił alkoholu i nie brał narkotyków. Błagam, żeby się nawrócił, żeby zrozumiał, że rodzina jest bardzo ważna, żeby nas szanował i żeby się zmienił. Proszę o jego zdrowie psychiczne i fizyczne

 • Proszę o modlitwę za moją bezsenność leczoną alkoholem, która mnie męczy każdego dnia
  ,Panie Jeżu dopomóż mi zasypiać bezpiecznie ….
  Bóg zapłać z całego serca….

 • Prosze zeby nie bylo zadnych afer zadnych scysji awantur prosze daj mi Matko spokojnie zyc prosze Prosze tez zebym mogla w spokoju spac w ciszy .
  MATKO RATUJ …Matko pomoz mogła miec zawsze te dwa dni odpoczynku oddechu prosze juz nie daje rady.. naprawde nie dam rady Matko ratuj …prosze .

 • W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Dięki Ci Boże
  Dominik

 • W intencji pary młodych zakochanych nastolatków o zachowanie czystośc i życie zgodne z Bożym powołaniemi przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła,oczyszczenie, wyleczenie poranionych serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała, relacji oraz dar codziennej głębokiej modlitwy w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości . Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza. Dziękuję Bogu za wszystkie laski .

 • Proszę o modlitwę o zahamowanie nienawiści i pogardy do ludzi u męża Sławka oraz jego pociągu do alkoholu, zgodę i szacunek w naszym małżeństwie zagrożonym rozpadem.

  Bóg zapłać.

 • ud pracy w sadzie, cud meza w tym roku, abym szybko wyszla za maz i urodzila bliznaiki,. prosze o laske pieniedzy na zycie

 • Błagam Was o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Proszę o zdrowie, siły i jasność umysłu. Proszę, abym w końcu mógł cieszyć się życiem, aby ciągle piętrzące się problemy odeszły, aby sprawy się wyprostowały, aby intentencje się spełniły. Kilka dni temu, wracając z nowej pracy – prawie cały czas jechałem w deszczu, ale w połowie drogi – pomimo, że ciągle padało – na niebie pojawiła się piękna podwójna tęcza. Panie Boże – powiedz, że to jest znak, że wkrótce będzie dobrze., że problemy się skończą,…? Panie Jezu Ty się tym zajmij! Maryjo – Matko Boska uproś u syna swego łaski dla mnie i spełnienie moich próśb oraz intencji. Wszyscy Święci – w szczególności Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, Ojcze Pio, Janie Pawle II, Ojcze Charbelu – wiecie że modlę się do Was – proszę wspomnijcie mnie u Pana naszego. Proszę Wszystkich o modlitwę, Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać.

 • Matko Najświętsza wypraszaj dla całej naszej rodziny zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Pana Boga w życiu. Amen

 • Prosze o modlitwe za Karolinę która jest w stanie błogosławionym o szczęśliwy przebieg ciąży jak i o szczęśliwe rozwiązanie w kwietniu oraz o nawrócenie dla mnie i dla niej

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z chłoniaka,o zdrowie dla męża ,syna ,Kasi i jej dzieci,o silna wiarę i potrzebne łaski na każdy dzień

 • Proszę o modlitwę w intencji Adriana, Macieja, Macieja, Jakuba, Kamila, Krzysztofa, Jacka, Joanny, Amelii, Tomasza, Grażyny, Patrycji, Andrzeja, Romana, Danuty, Katarzyny, Alberty, Piotra i Piotra o pomoc w pracy i nawrócenie serca –
  dziękuję – Sylwia

 • Proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę o łaskę uzdrowienia ze zranień, których doświadczyła przez całe życie i potrzebne łaski.

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od zła,grzechu,złych myśli,złych emocji,złości,zawiści,smutku,rozpaczy,chorób nieuleczalnych,pychy,niewiary;oczyszczenie serc,uzdrowienie oraz miłość,bojaźni Bożą, życzliwośc,akceptację,empatię,pobożność,wrażliwość serca,silna wiarę,nadzieję dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w znalezieniu drogi do serca córki.Prosze za duszę śp.Wojciecha i Janusza. Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie laski i opiekę.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Ewelinę (koleżankę), oczekuje rozwiązania – przy czym u Marysi (córki w brzuszku) zdiagnozowano ciężką chorobę serca i nie wiadomo czy dziecko urodzi się żywe. Proszę o modlitwę aby Marysia urodziła się żywa, o łaskę zdrowia dla niej i siły dla mamy Eweliny

 • Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem (proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów a moją siostrę i mamę od niewłaściwych relacji). Proszę o modlitwę abym ja i moja mama (jest wdową) abyśmy znalazły dla siebie odpowiednich Bożych mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, nieumiejętności bycia w związku, gniewu i złości,a także o awans w mojej pracy , sukces i podwyżkę oraz o złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. Szukam też mojego powołania – bardzo proszę o modlitwę w tej sprawie. 21-22.09.2019 prowadzę warsztaty – prośba o wstawiennictwo. Dziękuję i Błogosławię

 • Szczęść Boże
  Bardzo, bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej.
  Serdeczne Bóg zapłać

 • Panie Jezu proszę o wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich dobrodziejów naszej rodziny i błogosławieństwo w życiu dla nas.

 • Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła,pychy,zatwardzialosci serc,złych myśli,złych emocji,rozpaczy,smutku,lęków, obojętności,niewiary,buntu.zlosci;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji oraz Błogosławieństwo Boże i doświadczenie Bożej miłości i miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości. Proszę za duszę śp Wojciecha.Dziekuje ,Panie Jezu,za wszystkie laski.

 • Prosze zeby w tym roku przyjeli mnie do szkoly dr , laske meza i pracy, cud potomstwa, za dusze czysciowe pomoz

 • Blagam o modlitwe w intencji corki, zeby dostala sie na farmacje do Warszawy w tym roku. Jest na liscie rezerwowej bardzo blisko, a zaczyna sie rok akademicki. JEZU TY sie tym zajmij! Prosze rowniez w intencji Pielgrzymki 5 pazdziernika na Jasna Gore na Zawierzenie Rodzin, ktora organizuje. O Opieke MARYI nad wyjazdem, jeszcze brakuje osob. Prosze rowniez w intencji Pielgrzymki 19 pazdziernika. BOG ZAPLAC!

 • Proszę o przemianę serca Kasi, o wiarę dla niej, o pogodzenie się z matką, o uwolnienie od nienawiści wobec swoich bliskich, o ratunek dla dzieci.

 • Proszę Pana Zastępów w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana.  

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 66000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Za wszystkich co mi dokuczali w szkołach i stażu błagam Jezu złam ich zlorzeczenia i daj pracę i męża prze krew Jezusa niech żaden wróg mi niech nie zlorzeczyc amen

 • Proszę o modlitwę i o dar Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Abym wytrwał w wierze i kocham ludzi z szacunkiem do bliźniego. Szcześć Wam Boże
  Krzysztof

 • Panie Jezu,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,kontroli,zatwardzialosci serc,zazdrości,pychy,niewiary,chorób nieuleczalnych,okultyzmu;oczyszczenie,wyleczenie poranionych serc,wspomnień,relacji;uzdrowienie oraz odnalezienie Boga i wierność Jemu i przykazaniom aż do końca dla Martyny i jej bliskich. Proszę o odpowiedzialność,otwartość,wrażliwość serca,czystość,mądrość,silna wiarę, bojaźn Bożą i zdrowy rozwój moralny,emocjonalny i religijny dla córki. Dziękuję,Panie Jezu,za opiekę nad nami każdego dnia .

 • Matenko, prosze Cie, aby moja corka dostala sie w tym roku na studia farmacje do Warszawy. Zawierzam Ci rowniez pielgrzymke 5 pazdziernika na Jasna Gore. Dziekuje za wszystkie Laski

 • O uratowanie małżeństwa Agnieszki i Marcina, o łaskę dla nich wiary, miłości, uzdrowienia ran emocjonalnych i uwolnienia z wszelkich uzależnień i zniewoleń

 • Proszę w intencji syna Dawida,który nie otrzymał wynagrodzenia za pracę ,nie ma czego opłacić rachunków i jest załamany oraz o rozwiązaniu trudności życiowych w rodzinie Sabiny.

 • o łaskę nawrócenia, uwolnienie z nałogów, pragnienie życia w czystości, przemianę serca i życia dla Damiana

 • Proszę o modlitwę o poprawienie atmosfery w miejscu pracy, poprawienie mojej koncentracji, za Łukasza.

 • Proszę o modlitwę w intencji tego, abym przebaczył z serca mojemu ojcu, oraz o uzdrowienie zranień duchowych i psychicznych.

 • Najukochańsza Matko błagam o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, przyczyń się za mną

  Święty Józefie orędowniku nasz, módl się za nami
  Święty Zygmuncie Szczęsny, módl się za nami

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zla, zwątpienia,pychy,zlych emocji,niewiernosci,grzechu;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz ochronę przed złem i pomoc Bożą w walce duchowej i pracy nad charakterem dla Martyny i jej bliskich. Proszę,by córka czuła się kochana i akceptowana,byśmyw rodzinie byli jednością. Proszę za duszę sp. Wojciecha. Dziękuję Bogu za wszystkie łaski.

 • Za moje dzieci zeby były najlepsze w szkole pomoc finansową za męża zeby uwolnił sie od alkocholu

 • Proszę o wsparcie mnie w modlitwie w intencji nawrócenia męża Rafała. Postanowił wziąć ślub cywilny ze swoją kochanką.

 • Panie Jezu proszę Cię o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę Cię Jezu o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inna kobietą. Panie Jezu proszę Cię o łaskę wytrwania w tym kryzysie.

 • Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Dawida i o potrzebne łaski dla niego, o uzdrowienie go z alkoholizmu. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę o znalezienie szczęśliwej miłości. O dobrą,dobrze płatną pracę i przyjaciół wokół

 • bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie.

 • Proszę za Łukasza, który leży w śpiączce, proszę o żywą wiarę dla mnie i znalezienie dobrego męża, nawrócenie w mojej rodzinie. Bóg zapłać

 • Prosze o modlitwe za Madzie w Bogu znanej intencji i wszystkie nasze problemy jezu zajmij sie tym

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie, uleczenie poranionych serc, wspomnień, relacji; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała oraz odnalezienie Boga i doświadczenie Jego miłości bezwarunkowej i miłosierdzia przez Martyne i jej bliskich. Proszę, abyśmy z mężem byli dobrym przykladem i autorytetem dla corku.Proszę o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku. Proszę za duszę sp. Wojciecha.Dziękuję

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla młodego małżeństwa, które zostało wczoraj poszkodowane w wypadku samochodowym. Oraz o światło dla lekarzy i całego personelu medycznego udzielającego im pomocy i prowadzącego leczenie. Bóg zapłać!

 • Prosba o modlitwe w intencji rodziny. Matka i zona, uwiklana w swiadkow Jehowy, postanawia „ulozyc sobie zycie z innym mezczyzna”. Rani meza i dzieci. Serdeczna prosba modlitewna o wzbudzenie Wiary, Nadziei i Milosci w tej kobiecie, o uzdrowienie relacji w rodzinie i wypelnienie Woli Bozej. Amen. BOG ZAPLAC za kazda modlitwe!!!

 • za bezdomnego ktorego spotkalam w czestochowie, aby znalezli sie ludzie by dali mu prace i mieszkanie, dar meza potomstwa,

 • Proszę o zdrowie dla taty, aby odzyskał siły do chodzenia w nogach. Proszę o rozeznanie dla mnie powołania życiowego, jeżeli do małżeństwa proszę o znalezienie dobrego męża, religijnego i rozsądnego, uczciwego i o szlachetnym sercu, z którym mogłabym prowadzić razem działalność gospodarczą w moim zawodzie, aby był mi aniołem i moją pomocą i mogłabym z Nim założyć Rodzinę Bogiem silną. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii. Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.

 • Najświętsza Maryjo Panno proszę o wyjednanie mi pomocy u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa w tym ciężkim okresie dla mnie.

 • prosze o dostanie sie do szkoly dr dla mnie i agaty, oraz doar potomstwa i db mezow dla nas, wysokie stypenia, laske pracy, za dusze czysciowe, nawrocenie dla politykow wrozbitow, aby wojtek wyszedl z nalogu

 • Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i uzdrowienie z chorób dla Moniki, by wybaczyła mi wszystko to, co złego jej zrobiłam. Bóg zapłać

 • prosze o przemiane serca i sumienia ludzi pracujacych w urzedzie gminy, bibiotece, gminnym centrum kultury w Medyce, by nigdy nie pomiatali innymi

 • Panie Jezu zawierzam moje małżeństwo, które obecnie przechodzi wielki kryzys, proszę o uratowanie tego sakramentu, jesli jest to zgodne z Twoją wolą. Proszę o światło Ducha Św. dla męża Krzysztofa.
  Proszę w intencji syna, o dobrą pracę dla niego oraz rozeznanie w wyborze kierunku studiów.

 • Za wstawiennictwem Maryi Panny proszę Pana Boga o zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Jana i Ireny oraz rodzin: Aleksandra, Anny, Joanny, Jana, Piotra i Kazimierza.

 • Błagam o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia Koli z choroby nowotworowej , a mnie z depresji. Boże nie zabieraj mi Koli , bo tego nie przeżyję. Ratuj nas , bo jestem już u kresu wytrzymałości.

 • Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia noszonego pod sercem Życia. Maryjo do pomóż… Niech narodzi się zdrowe, silne i święte. Proszę Cię Maryjo o błogosławiony czas ciąży i porodu, o potrzebne łaski na cale Zycie..

 • Bardzo proszę o modlitwę, aby moja córeczka urodziła się jak najszybciej cała i zdrowa bez wywoływania porodu i mojego pobytu w szpitalu na obserwacji z powodu przenoszonej ciąży. Proszę też o pokój serca i więcej wiary.

 • Proszę o modlitwę w intencji moich problemów finansowych i żeby Pan Jezus i Matka Najświętsza pomogły je rozwiązać.

 • W intencji Janusza, o jego nawrócenie, przemianę serca i życia.O to, aby przejrzał. Aby zapragnął relacji ojcowskiej ze swoim jedynym synem.O to, abym jako matka dziecka, umiała mu wybaczyć. O nasze wzajemne pojednanie.Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie.

 • Proszę o modlitwę za Pauline Sylwie Huberta Dominike oraz tych którzy złozecza kościołowi o Boże Błogosławieństwo i opiekę MB dla nich

 • Proszę o modlitwę w intencji o ulgę w cierpieniach dla dusz cierpiących w czyścu, o niebo dla nich. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę w sprawie wyjścia z beznadziejnej sytuacji życiowej. O znalezienie pracy i mieszkania by godnie żyć.
  Dziękuje

 • Proszę o nawrócenie, przemianężycia,oczyszczenie serc,uwolnienie od zła,nienawisci,złości,nałogów,okultyzmu,natręctw,nieufnosci;uzdrowienie duszy,ciała, psychiki, relacji oraz pogłębienie wiary, nadziei i miłości w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o zgodę ,miłość i pojednanie w rodzinie oraz pomoc Bożą w przekazaniu córce Bożych wartości.Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę do Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.

 • Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji zbliżających się młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych „Droga do Głębi Relacji”, które odbędą się w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

 • O wybaczenie Januszowi K. krzywdy jaką mi uczynił i własnemu synowi, o wyzbycie się chęci zemsty i nienawiści, o wzajemne pojednanie

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz miłość,wierność,ciepło,akceptację, pracowitość,wzajemna pomoc i wsparcie w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę za duszę sp. Wojciecha.Proszę we wszystkich intencjach ,które sa Bogu wiadome.Dziękuję.

 • Proszę o uwolnienie od wszelkich złych duchów i zniewoleń dla Darka, o nawrócenie i żywą wiarę dla niego, aby chciał leczyć swoją nerwicę i podjął terapię psychologiczną/farmakologiczną. Jezu Ty sie tym zajmij.

 • Kochana Matko prosze Cię strzez mnie i moja rodzinę przed przekrętami urzędniczymi nie pozwól abysmy wpadli w ich sidła

 • Proszę o modlitwę w intencji by Małgosia moja Narzeczona wróciła do mnie, by znów mi zaufała, by obawy które pojawiły się w sercu odeszły a ich miejsce by zajęła miłość. Proszę by jak najszybciej została moją żoną i proszę o modlitwę o dar zdrowego potomstwa dla nas.
  Bóg zapłać za modlitwę Przemek

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 64500 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • ojcze wenanty prosze o szybkie dostanie etatu w sądzie jezu ty sie tym zajmij, prosze przelam tyle lat tej meki nie mam zadnych znajomoci prosze o dobrego meza jak najszybciej takiego pd Boga za dusze czysciowe, za wojtka darka adriana o opamietanie i wyjscie z nieczystosci za dusze czysciowe

 • Miłosierny Jezu Chryste błagam o pomoc żebym utrzymał pracę i dobrze zakończyła się sprawa Tobie wiadoma.

 • PRZEPRASZMY ZA OBRZĘ NMP POCIESZNIA LEŻAJSKIEJ PRZEZ UPADŁĄ A UZYŃKA I UAPDŁĘGO ŚWIADKA OD BIERZMOWANIA MATEUSZ CEGLAK

 • Panie Jezu, Ty wiesz co dla mnie najlepsze. Strasznie pobłądziłem ze swoim życiem, oddaliłem się od Ciebie. Proszę Wybacz mi. Teraz znów jestem przy Tobie. Proszę Cię tylko o to byś mnie prowadził. Proszę Cię o światło ducha świętego, abym potrafił odróżniać dobro od zła. Nie pozwól mi znów zbłądzić. Pragnę podążać Twoimi ścieżkami. Jezu Ufam Tobie.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu, zazdrości,chciwosci,pychy,perfekcjonizmu,zlych emocji,niewiary,chorób nieuleczalnych,nienawisci;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc;uzdrowienie oraz miłość, mądrość, szacunek,ducha służby, przywiązanie,dialog,odpowiedzialność i roztropnosc dla Martyny i jej bliskich. Proszę o Błogosławieństwo Boże dla nas .Proszę, byśmy z mężem byli dobrymi rodzicami i mieli dobry kontakt i relacje z córką. Proszę, by ona czuła się kochana i akceptowana.Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie łaski i opiekę.

 • Proszę o modlitwę w intencji o łaskę pojednania między mną a Magdą, o odnowienie przyjaźni między nami. Bóg zapłać.

 • Mamusiu Najukochańsza przez Twe Krwawe Łzy upros dla mnie u Pana Naszego Jedynego uzdrowienie mojego serca bym potrafiła na nowo kochać, bym znalazła prace która da mi dach nad głowa i pozwoli godnie żyć. O uwolnienie z nałogów alkoholizmu i innych nalogow tym którym tak bardzo tego potrzeba. O pokój serca.Jezu Ty się tym zajmij

 • Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę w mojej intencji, o uzdrowienie duchowe i psychiczne dla mnie, uwolnienie z lęków, natręctw, myśli niepotrzebnych. O umocnienie z Panem Jezusem, Maryją. Dla Mamy o zdrowie fizyczne, aby nie denerwowała się a w domu aby była radość, pokój i miłość. O związek małżeński dla mnie z moim chłopakiem, o cierpliwość, miłość i łagodność dla nas. Aby był związek na chwałę Boga!

 • +Boże Przenajświętszy błagam Cię o całkowite uwolnienie mnie od złego ducha oraz o nową psychikę. Zmniejsz moje cierpienia i daj pomocnego księdza egzorcystę, który zawalczy o mnie. Chroń mnie i moich najbliższych przed zemstą szatana. Boże daj również, proszę Cię poprawę zdrowia oraz całodobową opiekę dla Henryka. Ewa +

  Jeżeli osoba, która czyta tę wiadomość, zna pomocnego, opiekuńczego księdza egzorcystę, to BARDZO proszę o polecenie mnie i kontakt, bo już nie wiem jak żyć a mój mąż jest na skraju wytrzymałości psychicznej.

 • Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za mojego męża Adriana, żeby sobie wybaczył popełnione grzechy, uleczył zranienia i otworzył się na nową miłość wobec mnie i naszej rodziny i do domu naszego powrócił.

 • Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz jasność umysłu dla Sylwii.
  Proszę o porozumienie z Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.

 • Proszę o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od wszelkiego zła moich rodziców i dziadków.

 • Proszę także o moralność dla społeczeństwa w Polsce i na całym świecie. O nowy Chrześcijański Rząd w Polsce który nie będzie się bał walczyć ze złem całego świata.

 • Proszę o łaskę uzdrowienia mojej rodziny i mnie z wszelkich zranień i chorób , o łaskę czystego serca, odnalezienie mojej drogi życiowej. Wyciągnięcie z nałogów koleżanek i kolegów mojego brata.

 • Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z lęków, klaustrofobii, zranień wewnetrznych, kręgosłupa, problemów z przełykaniem, oraz za moją rodzinę, Zygmunta, ks.Piotra.
  Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.
  Wojciech

 • Proszę o modlitwę, sile z wyjścia z toksycznego, chorego związku i wszystkich alkoholików. O dobra prace by starczyło na godne życie i mieszkanie dziękuje

 • Proszę o modlitwe w intencji by w pracy moich rodziców ustąpił wyzysk, by szefostwo zaczęło ich szanować i wypłacać im sprawiedliwe wynagrodzenie, by nie zbierano im prawa do urlopu. Proszę o zdrowie dla nich i ich znajomych z pracy. Bóg zapłać za modlitwe.

 • Prosze cie nieustanie Matko Boża byś uratowała mnie o zniewolen uzależnien także duchowych niech pokój wróci do mego serca błagam cię nie zostawiaj mnie z tym Mamo upros u Syna bym mogł wrócic do poprzedniej pracy dps na Sg A mam beznadziejna sytuacje niema tam miejsca Maryjo ty mozesz wszystko .Jezu Ty sie Tym Zajmnij Ufam ci ze mi pomożesz niechce was stracic Maryjo i Jezu .Sw Józefie ratuj w pilnej potrzebie razem Sw Judą Tadeuszem pomozcie mi wyjsc z tego na Chwałe Bożą dziekuje ci Matko za wszystko i przepraszam cie za wszystko i Twego Syna

 • Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Iwony i Krzysztofa. Aby byli zgodni i mieli otwarte na siebie serca. O wszystkie potrzebne łaski w tym łaskę potomstwa. W intencji uzdrowienia i nawrócenia Krzysztofa.

 • prosze Cie zebym szybko wyszla za maz, dzis bez bozej pomocy trudno o wiernego, porzdnego, meza prosze Cie pomoz mi wyjsc za maz jak najszybciej, postaram sie zachowac czystosc przedmalzenska, prosze o dar potomstwa, prosze o dar pracy , dostanie soe do szkoly jezu ty sie tym zajmij, zeby wojtek ze mna sie spotkal , prosze niech zadzwoni, odsal od niego innne dziewczyny amnen

 • Proszę o modlitwę w intencji codziennego umacniania relacji, przyjaźni, miłości pomiędzy mną a Markiem, częste spotkania i długie rozmowy. Aby znów często chciał i mógł ze mną rozmawiać i się spotykać. Aby zawsze znajdował dla mnie czas mimo zmęczenia i innych obowiązków, na rozmowę, na spotkania, jak jeszcze niedawno i by znów był zaangażowany w nasze relacje. Amen.

 • Proszę o modlitwę za mnie, aby Żaneta nie zrobiła mi już nigdy więcej krzywdy.

 • Goraco proszę o wstawiennictwo w intecji otrzymania zlecen na pracę (nauka języka angielskiego).Brak zgłoszen z powodu brexitu.Bóg zapłac za modlitwe.

 • Jezu proszę ulecz Piotra z patologicznego klamstwa, egoizmu i oszustwa.Przemien to serce w pełne milosci I dobroci.Prosze nie pozwól zeby tak żył w zakłamania.

 • prosze postaw na mojej drodze dobrego chlopaka, ladnego, wierzcego ktory bedzie za czystoscia przedmalzenska, nie chce nikogo kto tylko wykorzystuje dziewczyny, prosze postaw wlasciwego do 3 dni mezczyzne,zeby,m mogla szybko wyjsc za maz, tylko na Bogu i zasadach jego malzenstwo przetrwa, prosze o dar pracy, potomstwa,

 • Proszę o błogoslawienstwo Boże w nowym miejscu pracy, o uzdrowienie mojego serca, znalezienie dobrego męża.

 • Prośba o Modlitwę
  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji: o rozwiązanie problemów w pracy które powodują ogromny stres, niepokój i przyczyniają się do osłabienia mojej wiary.

 • Boże Ojcze dziękuję za wszystko i proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu,próżności,pychy,egoizmu,zlych przyzwyczajeń, dreczen,obojętności,chorób nieuleczalnych, niewiary;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień, relacji; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała oraz pogłębienie wzajemnych więzi, miłość, silna wiarę, nadzieję a także szacunek,akceptację, dialog,empatię, wsparcie ,pomoc i zaufanie dla Martyny i jej bliskich. Proszę,byśmy z mężem byli dobrymi rodzicami i dobrym przykladem dla córki. Dziękuję.

 • prosze zeby ktos zabral od nas 2 kotki, sprawa pilna, prosze o dar pracy, oddal od wojtka wszytskkie dziewczyny by ich nie zranil

 • Miłosierny Jezu błagam o pomoc żebym utrzymał pracę i dobrze zakończyła się sprawa Tobie wiadoma.

 • Proszę o czyste serce dla mnie, o zdrowie duszy i ciała dla mnie i moich rodziców, za Jana i Gabrielę.

 • Proszę o modlitwę za trójkę dzieci które dał mi Bóg o czystość Serc oraz o łaskę dobrego prowadzenia do Boga dla rodziców

 • Szczęść Boże, proszę o modlitwę i błogosławieństwo Boże w intencji znalezienia nowej pracy dla Marty. Serdeczne Bóg zapłać.

 • Prośba o Modlitwę
  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji: o rozwiązanie problemów w pracy które powodują we mnie ogromny stres i niepokój.

 • o boże błogosławieństwo do tysiącznego pokolenia dla moich przyjaciół, nieprzyjaciół, rodziny i sąsiadów – dziękuję –

 • Proszę o modlitwę o łaskę przebóstwienia, przemianę serc, uzdrowienie, uwolnienie i wyzwolenie, cnotę czystości, ducha prawdy i niewinności dla zniewolonej, występującej pod pseudonimem piosenkarki Elizabeth i jej fanów uzależnionych od jej gorsząco lubieżnych teledysków i seksu. Dziękuję

 • o db meza w tym roku, prace, i zeby te jajka byly bdb co dalam panu jezu ty sie tym zajmij, amen

 • Prosze bracia i siostry o modlitwe wstawienicza jesli taka Wola Boża o powrót do byłej pracy w Dps bardzo przeżywam straszne chwile nie radze sobie w życiu i z praca Maryjo Nieustajacej Pomocy wyproś mi łaske ratuj mnie modle sie za was .Amen

 • Proszę o modlitwę za mnie i moją narzeczoną Magdę, która przestała mnie kochać i wygasły jej uczucia. Jesteśmy razem od 11 lat mamy 2 wspaniałych dzieci. Kocham ją i nasze dzieci nad życie. Proszę o modlitwę żeby nam się wszystko ułożyło żebyśmy mogli być razem szczęśliwi.

 • Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i opamiętania dla mojej dziewczyny Ani. Boże spraw aby zatesknila i do mnie wróciła.Proszę o uzdrowienie relacji między nami, miłość i zawarcie małżeństwa.

 • Maryjo bądź Patronką Wyborów Parlamentarnych 13 października. Maryjo porusz sumienia Polaków i spraw cud przemiany ducha narodu polskiego.Chron nasz kraj nasz naród i Ojczyznę przed zalewem zła wewnętrznego i zewnętrznego okryj nas płaszczem Swej opieki

 • Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 • Proszę o uzdrowienie mojego serca, znalezienie męża, za moich rodziców i dziadków, za Tadeusza, Grzegorza, Wandę.

 • Panie Jezu błogosław w całym życiu Nataszy, Martynie, Irenie, Michałowi, Amelii i Janowi. Amen

 • Proszę o modlitwą za małżeństwo Sylwii i Sebastiana , aby wróciła miłość , dialog i wzajemny szacunek oraz aby urodziło im się zdrowe dziecko. Aby Sebastian chodził do kościoła , spowiadal się i przyjmował Ciało Chrystusa

 • Proszę o gorącą modlitwę, aby Bóg uzdrowił mój chory słuch, aby postawił na mojej drodze kobietę, która mnie pokocha oraz żebym znalazł pracę.

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cię o wstawiennictwo u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,oczyszczenie serc,uwolnienie od zła, pychy,zlych emocji,pracoholizmu, okultyzmu,niewiary;uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz miłość, szacunek,poświęcenie, dialog,zrozumienie,akceptację ,wzajemna pomoc i wsparcie w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pogłębienie wiary, nadziei i miłości dla nas.Proszę o pomoc Boza w wychowaniu córki po katolicku w jedności z mężem. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę W Panu Bogu wiadomej intencji, sprawie z dnia 31.07.2019 roku.

 • Prosze o modlitwe w intencji ponownego rozpalenia milosci Ani i Mateusza oraz uzdrowienia ich relacji i powrotu do zwiazku

 • Proszę o modlitwę o nawrócenie Maćka – by odnalazł Jezusa, wrócił do Kościoła i został uwolniony od nałogów i grzechów, w których trwa. Także o uzdrowienie zranień, o przyjaciół, którzy będą go wspierać w dobrym, o zdrowie, siły, lepszą pracę, miłość do samego siebie – i wszystko, czego chce dla niego Bóg. Bóg zapłać +

 • Proszę o modlitwę w intencji Kamilli, aby znalazła pracę jako nauczyciel od nowego roku szkolnego 2019/2020 i rozpoczęła procedurę awansu na nauczyciela mianowanego.

 • Proszę o uwolnienie mojej rodziny od nadużywania alkoholu oraz powrót do Sakramentów w rodzinie, o podpisanie korzystnej umowy, poprawienie mojej wymowy, za moich dziadków, za Łukasza, który jest w śpiączce.

 • Proszę o modlitwę, w intencji Krzysztofa, mojego przyjaciela. Zmagającego sie z chorobą nowotworową. Módlmy się o jego uzdrowienie!

 • wenanty prosze o cud meza w tym roku niech satnie na mojej drodze porzadny dobry kandydat i niech sie ze mna ozeni amen, prosze o dar meza i pracy przyplyw pieniedzy dosc duzy od pazdzierniku Jezu ty sie tym zajmij, oddal od wojtka Maryjo wszystkie dziewczyny by ich nie wykorzystal amen

 • Jezu, prosze o Wiare, Owoce, Dary Ducha Sw i uzdrowienie relacji w rodzinie, o pogodzenie z mezem i wspolna modlitwe, o uwolnienie meza z palenia, o uzdrowienie corki z torbieli i dostanie jej w tym roku na studia farmacje, o egzamin prawa jazdy syna, o nawrocenie taty i siostry

 • Proszę o uleczenie mojej duszy oraz schorowanego ciała i Bożą opiekę dla całej rodziny na każdy dzień, a szczególnie teraz na czas wakacji.

 • Proszę o modlitwę za mnie by moje serce zaznało spokoju, bym wyszła z samotności, dotarła w końcu na spowiedź.
  I za Piotra, który mnie poranił o zdrowie psychiczne dla niego i o zbawienie jego duszy .
  Za Krzysztofa, który ma dzisiaj imieniny.
  Za moją mamę ANNĘ, która jutro będzie obchodzić imieniny i za pojednanie naszej rodziny w miłości i szczerości.

 • Miłosierny Jezu błagam o pomoc żebym utrzymał pracę i dobrze zakończyła się sprawa Tobie wiadoma.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,życia,umysłu; oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień,relacji;uwolnienie od wszelkiego zła, uzależnień,grzechuchorób nieuleczalnych; uzdrowienie oraz Twoją ,Panie ,opiekę i Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich. Proszę o dobre uczciwe życie dla nas i pogłębienie wiary,nadziei i miłości. Proszę za duszę sp. Wojciecha i Janusza.Jezu cichy i pokornego serca,uczyń serca nasze według Serca Swego.Dziękuję, Panie za wszystkie łaski.

 • Proszę o uzdrowienie mojego serca po zakończeniu 5-letniego związku oraz o trafienie na osobę, która będzie mnie kochać i z którą będzie mi dane spędzić resztę życia. Bóg zapłać

 • Pokornie blagam o wsparcia modlitewne: o cud uzdrowienia Danuty,by Bog uwolnil nas od ciemiezycieli,wyprowadzil z beznadziejnych sytuacji,o przebaczenie,spokojne,bezpieczne miejsce zamieszkania. Bog zaplac

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 64000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • O uzdrowienie relacji międzypokoleniowych dla Iwony i Józefa oraz o ochronę przed urokami, przekleństwami i złorzeczeniami.
  O jedność, cierpliwość o uzdrowienie ran i wszystkiego co chore w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

 • Boże, błagam za bliskiego mi człowieka, o uzdrowienie jego poharatanej historii, wolność od nałogów i łaskę czystego serca, ufam, że w Tobie jest życie!

 • Panie Boże, proszę ześlij na mnie swoją łaskę i pomóż zerwać z niszczącymi mnie nałogami, pomóż mi zostać lepszym człowiekiem, wartościowym dla innych, który daje od siebie więcej niż dostaje, pomóż mi proszę odnaleźć cel w życiu, zaakceptować siebie, odzyskać energię do życia i przestać pasożytować na innych.

 • Proszę o modlitwę w intencji pogłębienia więzi duchowej dla mnie i mojego chłopaka, a także o uzdrowienie jego babci i naszych ojców.

 • Proszę o modlitwę w sprawie godnej pracy dla mnie i Łukasza, o uwolnienie z nałogu dla Leszka, Łukasza, Mariusza i Adama. Nawrócenie Anety i jej rodziny, uwolnienie od wszelkich zniewoleń i pójście droga Jezusa.
  O dobra spowiedź i oczyszczenie duszy dla mnie. Dziękuje za modlitwę

 • Proszę o modlitwę za łaskę miłości dla mnie i Marcina – żeby nasza relacja odżyła, żebyśmy stworzyli kochający się związek i szczęśliwą rodzinę oraz żeby Marcin przestał interesować się innymi kobietami i był wiernym mi partnerem.

 • Proszę o przebaczenie w sercu moich koleżanek, za moich rodziców, za Łukasza, który jest w śpiączce, o znalezienie pracy.

 • Prosze o łaskę poukladania wszystkiego miedzy mna a Jarkiem i szczerej rozmowy miedzy nami. Bog zaplac Iwona

 • Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia Kamila, o łaskę wybaczenia nam jego rodzicom. Jeżu Ufam Tobie.

 • Proszę o modlitwę za moje sakramentalne małżeństwo które znalazło się w przedsionku seperacji która nieuchronnie zbliża nas do rozwodu. Proszę o  łaskę  dla mojego męża i żeby szukał wskazówek w Bożym Miłosierdziu. Uczyń mnie narzędziem pojednania pokoju i uzdrowienia w naszym małżeństwie. Ułatw nam wzajemne porozumiewanie się. Umocnij serce mojego męża do stoczenia tej walki i nie pozwól by do jego życia wkradło się kłamstwo. Tchnij Panie Boże swoje życie w nasze małżeństwo bo Ty jesteś naszą ucieczką i siłą najpewniejszą pomocą w tych trudnościach które nas spotkały w naszym sakramentalnym małżeństwie.Panie Jezu pomóż mi w tym co przeżywam pomóż wytrwać w trudnościach daj łaskę spojrzenia na to, czego doświadczam, Twoimi oczami. Daj ufność, że nigdy mnie nie zostawisz samej w potrzebie.Dziękuję Ci za Twoją obecność w naszym małżeństwie sakramentalnym.

 • Panie Boże proszę o łaskę szybkiego znalezienia pracy i poznania przyszłego męża

 • Panie Jezu, bardzo Cię proszę o znalezienie dobrej pracy, na pełen etat, na umowę o pracę, w księgowości lub ze zwierzętami, w okolicy; pracę w miłej atmosferze. Dziękuję.

 • sw Rito prosze o dostanie sie do szkoly doktorskiej do Rzeszowa, prosze zebym w tym roku wyszla za maz za bardzo dobrego chlopaka, o wyjscie z nieczystosci dla wszytskich ktorych znam i maja z tym problem amen

 • W intencji Grzegorza proszę o łaskę wyzwolenia, uzdrowienia serca, czystego serca, Boże miłosierdzie, czystość przedmałżeńską, ukształtowanie mnie na wzór na dobrego męża i ojca. Dobrą dziewczynę na żonę zgodną z wolą Bożą. Nawrócenie i wiarę w Ewangelię. Dodatkową pracę, dojrzeć do miłości, ukształtowanie, ugruntowanie w sobie, pewność siebie. Rozwiązanie wszystkich spraw zawodowych i prywatnych.

 • Proszę o modlitwę w intencji łaski czystości , o przebaczenie ojcu o uzdrowienie relacji w rodzinie
  proszę też o dobre relację z Basią i potrzebne łaski dla niej

 • Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie z nałogu masturbacji i pornografii a także ich konsekwencji (nerwice, lęki) oraz dar przebaczenia.

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cię o wstawiennictwo u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Tobie wiadomej.
  Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę za mój powrót do sprawności fizycznej po chorobie i operacjach
  Dziękuję
  Szczęść Boże

 • Proszę o wzajemną miłość i przebaczenie w rodzinie Sabiny,o pojednanie i trzymanie się razem wbrew przeciwnościom życiowym.

 • Proszę o uzdrowienie zatwardziałego serca mojego męża, aby nauczył się kochać i szanować bliźniego. Aby był w stanie okazywać pozytywne uczucia mnie i naszym dzieciom.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc, umysłu; uwolnienie od zła, grzechu,przekleństwa, nałogów, izolacji,wrogości,buntu,urazy,chorób nieuleczalnych;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc;uzdrowienie oraz Twoją ,Panie,opiekę i Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w znalezieniu drogi do serca córki.Jezu cichy i pokornego serca,uczyń serca nasze według Serca Swego.Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o miłość, radość życia, pokój serca, zdrowie, wyjście z nałogu dla mnie oraz o błogosławieństwo, miłość, jedność, zgodę dla rodziny

 • Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo będące w kryzysie. Przed nami podjęcie trudnych decyzji życiowych. Proszę o Łaskę rozpoznania Woli Bożej oraz o mądrość i spokój przy podejmowaniu trudnych decyzji. Bóg zapłać.

 • Bardzo prosze o modlitwe w intencji nawrócenia I przemiany zycia dla Davida

 • Proszę o dar potomstwa dla Kasi i Pawła oraz o zdrowie i Bożą Opiekę dla całej naszej rodziny.

 • W intencji o ratowanie małżeństwa Demetriusza i Mirosławy.
  O bożą pomoc i błogosławieństwo.
  Pojednanie w rodzinie,a

 • Proszę o modlitwę o błogosławieństwo i oczyszczenie mojego dobrego imienia i naprawienie zepsutej opinii przez egomanów i erotomanów o zazdrosnych i nieczystych sercach którym dałam odpór po katolicku. Maryjo proszę pokornie o obronę mojej godności i honoru oraz o ich nawrócenie i opamiętanie. Padam ofiarą oszczerstw i szkalowania bo propaguję cnotę wiary i czystości. Jestem niewinna. Błogosławię Cię Boże! Dziękuję

  e-mail

 • W intencji Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie o Boże prowadzenie dla specjalistów, pacjentów i sponsorów. O rozeznanie w jakim kierunku Pan nas posyła, a także otwarcie serc i finansów dla Stowarzyszenia i dofinansowania ubogich pacjentów.

 • ojcze wenanty prosze zebym w przyszla srode mogla porozmwiac szczerze z pania Marta, zeby wszystko sie wyjasnilo odnosnie spraw jej syna, prosze pomoz mi by mi uwierzyla i pomogla znim pokieruj jezu tym co mam jej powiedziec zeby sie udalo zyskac jej sympatie amen,

 • Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Miłosiernego Jezusa Chrystusa wyjednaj łaskę zdrowia i opieki oraz bezpiecznego pobytu na kolonii dla mojej córki Martyny.

 • Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji stałego zatrudnienia. W czerwcu tego roku zlikwidowano gimnazjum w którym pracowałam 21 lat. Mimo posiadanych kwalifikacji i dużego doświadczenia nie mogę znaleźć pracy stałej w żadnej szkole w mojej miejscowości. Mam jeszcze 17 lat do emerytury i jestem samotną matką z 2 dzieci. Bardzo potrzebuję stałego zatrudnienia. Bóg zapłać, Kasia.

 • Proszę o błogosławieństwo oraz wiele łask dla mnie i mojego męża w celu uratowania więzi, sakramentalnego małżeństwa i rodziny. Aby mąż wycofał pozew, a jego serce na nowo napełniło się miłością.

 • ojcze wenanty prawodpodobnie zazdrosni ludzie przeklinaja mnie i zlorzecza, w imie Maryi i przez Jezusa blagam odwroc ich zlorzeczenia, prosze daj meza i prace w tym roku, prosze zebym dostala sie do szkoly dr, blagam usilnie 8 lat nie maam meza ani pracy uwolnij Maryjo kochany Jezu mnie od zlorzeczen, daj prace meza potomstwao

 • Proszę o pomyślny przebieg rozmów kwalifikacyjnych o pracę, o otrzymanie dobrej pracy, poprawienie mojej wymowy, uleczenie mojego serca, nawrócenie dla moich rodziców.

 • Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Mikołaja z niedosłuchu prawego ucha oraz boreliozy i innych chorób które mogły doprowadzić do niedosłuchu

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,umysłu; oczyszczenie, uleczenie poranionych serc, relacji; uwolnienie od zła, grzechu,niewiary,niewiernosci,niezgody,chorob nieuleczalnych; uzdrowienie oraz otwarcie na Ducha Świętego i Jego prowadzenie dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję, Panie ,za wszystkie łaski.

 • Proszę o modlitwę w intencji dobrego zdrowia dla mnie, aby choroba, która mnie atakuje odpuściła. Proszę również o cierpliwość w moim codziennym życiu i abym wytrwał w moich postanowieniach.

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o modlitwę za mojego męża o jego nawrócenie i zejście z drogi grzechu. Proszę o modlitwę o odnowienie naszej miłości małżeńskiej.

 • o dobrego męża i zdanie egzaminu na prawo jazdy rozeznanie powołania dobra prace powrót do zdrowia

 • Proszę o modlitwę o rozeznanie, znaki i zrozumienie znaków czy kawaler miły mojemu sercu wg najświętszej woli bożej ma być moim narzeczonym i mężem. Proszę o modlitwę o boże miłosierdzie i boże błogosławieństwo, ducha prawdy i niewinności, czystości i skromności, pokory i wstrzemięźliwości.
  Dziękuję – Katoliczka

 • wenanty prosze cie o cud dobrego meza w tym roku popros mARYJE niech stanie na mojej drodze odpowiedni i wlasciwy mezczyzna ktoremu bedzie mu na mnie zalezalo zeby byl przystojny wierzacy i mi zawsze wierny i Bogu, daj potomstwo, daj prace marzen amen, by wojtek adraian darek krzys wyszli z nieczystiosci amen

 • Proszę o rozwiązanie problemów materialnych w rodzinie Sabiny za przyczyną św,Spirydiona praz o pomyślne załatwienie komisji lekarskiej przez Stanisława.

 • Proszę o błogosławieństwo Boże oraz nawrócenie dla Mirosławy i jej rodziny.

 • Szczęść Boże Wszystkim,
  jestem w wieku 27 lat, od roku choruje na ciężką depresję.Bardzo proszę Wszystkich o modlitwę za moje zdrowie.Z góry serdeczne Bóg Zapłać.
  Piotr z Ostródy

 • Proszę o błogosławieństwo oraz wiele łask dla mnie i mojego męża w celu uratowania więzi, małżeństwa i rodziny. Aby mąż wycofał pozew, a jego serce na nowo napełniło się miłością.

 • Proszę o łaskę czystości dla siebie i wszystkich tego potrzebujących.

 • Proszę o modlitwe o cud poczęcia dziecka .Staram sie ponad rok o dziecko aby Bóg wysłuchał moje prośby i żebym została szczęsliwą mamą.Bóg Zapłać

 • Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. O zdrowie i błogosławieństwo w pracy dla mnie, moich współpracowników oraz moich pacjentów. Jeszcze proszę o modlitwę o dobrą i wyrozumiałą żoną.

  Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę w mojej intencji,o potrzebne łaski na każdy dzień,szczególnie o nawrócenie.Proszę o światło Ducha Świętego,aby mnie wspomagał przy pisaniu pracy licencjackiej jak i obronie we wrześniu.Proszę również za mój wyjazd do Medjugorie,aby był dla mnie bardzo owocny i przemienił mnie na lepsze.Niech Bóg mnie nieustannie prowadzi i umacnia.Proszę o to,abym otrzymała wymarzoną pracę i się w niej sprawdziła,aby mieć swoje pieniądze i móc realizować marzenia i cele.Amen

  Bóg zapłać!

 • Proszę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej, nawrócenie moich rodziców, pracodawców,moje, za Mirosławę.

 • Maryjo proszę Cię o dobrą żonę dla Macieja, Marcina. Proszę o dobrego męża i prace dla mnie, o wyjście z nieczystości i przemianę serc i sumień dla Wojtka, Piotra, Kuby, Mateusza, Daniela, Joli, Adriana, Damiana, Joli , Zbyszka, za dusze czyśćcowe. Zawierzam Ci Maryjo moją drogę i wszystkie sprawy, marzenia i plany.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zla, grzechu,egoizmu,zlych myśli, chorób nieuleczalnych,chciwosci,zlych emocji,przekleństwa,niewiary;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz miłość, gotowość do poświęcenia, szacunek,zrozumienie,akceptację, ducha służby, umiejetnosc dialogu,empatię, wrażliwość na drugiego człowieka ,odpowiedzialność i mądrość dla Martyny i jej bliskich. Jezu,cichy i pokornego Serca,uczyń serca nasze według Serca Swego.Dziękuję, Panie ,że wszystkie łaski i opiekę .

 • Modlitwa w intencji pomocy Maryji dla naszej rodziny oraz wielu lask i blogoslawienstw

 • Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji Sylwii, dobrą diagnozę i błogosławieństwo Boże dla zespołu medycznego oraz cud poczęcia i urodzenie zdrowego dziecka dla Sylwii i Krzysztofa.

 • O pomoc w walce z chorobą nowotworową w bardzo ciężkim stanie mojej siostry Małgosi. Modlimy się całą rodziną prosimy o wsparcie.

 • Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o jasność umysłu i łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii. Proszę o łaskę porozumienia między mną a Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie. Proszę o pracę dla Harrego oraz o to, aby spłacił kredyt.

 • ojcze wenanty Ty wiesz jak ciezko o dobrego wierzacego wiernego meza, prosze o cud zebym w tym roku wyszla za maz, jezeli wszytsko zawierze Maryi i Bogu to sie uda i maz bedzie ok, rpsze pomoz mam juz 33 lata ludzie szybko sie dobrze pozenili na necie strach brac chlopaka bo juz popsuci balagam uslysz moj glos i zeslij do 9 dni mi dobrego chlopaka z ktorym wezme do 3 miesiecy slub blagam tak trgo mi brak amen

 • Bardzo proszę o modlitwę was wspólnoto .o łaskę powrotu do poprzedniej pracy DPS im Jana Pawła II .Jezu ty się tym zajmnij pomóż mi wypełnić pustkę po śmierci ukochanej matki mojej Małgorzaty łzy mam w oczach smutek przygniebienie tak tęsknie za moją matką ,Jezu ratuj mnie przed złem i piekłem przepraszam cie za rany jakie ci zadałem dziękuje ci że mogłem być przy śmierci mojej matki pomóż mi zaradzić mi jak wyjść z tego TYŚ MI MOIM PANEM JEZU ofiaruje swe cierpienie za was bracia za cały stan zakonny MARYJO Matko Nieustającej Pomocy Kochana Lilijo Jutrzenko ???Amen

 • O moc – dunamis aby dobry Bóg wszystko poskładał i uzdrowił co jest do naprawy

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego związku z Henrykiem, o jego uzdrowienie, trwałość i Boże błogosławieństwo.

 • Panie dziekuje za otrzymane laski, Maryjo dziekuje za Twoja pomoc, ulecz rany zadane nam przez naszych rodzicow, ulecz relacje rodzinne i osobiste Wieslawy i Dionizego, prosze o laske nawrocenia

 • Pokornie proszę o modlitwę.
  Jezu ukochany! Jeśli chcesz, proszę Cię o uzdrowienie dla Piotra z choroby nowotworowej i wzmocnienie wiary, nadziei i miłości dla jego rodziców. Dziękuję!

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji otrzymania sił dla mnie i dla mojego męża Tomasza, Abyśmy w obecnej chwili kryzysu i rozłamu naszej rodziny, przetrwali tę próbę. Modlę się o zerwanie wpływów osób trzecich i działań okultyzmu, które niszczą naszą rodzinę. Gorąco modlę się aby mój mąż Tomasz umacniał się nieustannie i coraz mocniej w Duchu Św aby uzyskał siły by uwolnić się z grzechu cudzołóstwa . Zerwał więzi niesakramentalnego związki i otrzymał łaskę wybaczenia. Dziękuję za ten dar kryzysu, gdyż mimo wielu trudów, przemienia nasze serca. Bóg zapłać.

 • Pokornie proszę o wsparcie modlitewne
  Modli się w mojej intencji egzorcysta za kilka dni spotkam się z nim i będzie się modlił nade mną zły duch daje o
  sobie znać w niedzielę zaczynam nowennę o rozwiązanie węzła tego zniewolenia
  ( trwa to już kilka lat) byłem z tym problemem u kilku kapłanów ale ale zazwyczaj nie chcieli ze mną rozmawiać i
  odsyłali mnie do kogoś innego często modlę się o wypełnienie się woli Bożej i aby Jezus jako Syn Boży wypowiadał
  intencje w moim imieniu przed Swoim Ojcem Bóg wie jak to wszystko poprowadzić Serdecznie dziękuję za wsparcie
  modlitewne

 • Proszę Boga Ojca wszechmogącego w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo we wszystkim.

 • Przez Najświętsze Serce Pana Jezusa proszę Boga Ojca o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla całej rodziny. Amen

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia międzypokoleniowego mojej rodziny i mojego męża.Bóg zapłać

 • ojcze wenanty prosze o prace dobrze platna 8 lat szukam i nie mam jej, prosze tez o meza , daj praceojcze wenanty prosze o prace dobrze platna 8 lat szukam i nie m,am jej, prosze tez o meza , daj prace i zebym w koncu maiala meza amen zebym wyszla za maz i zebym w koncu maiala meza amen zebym wyszla za maz za wojtka adriana pawla by wyszli z nieczystosci amen

 • Bardzo proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i daru spotkania miłości w sercu drugiego człowieka – o dar założenia rodziny i moc zostać dobrym męźem i ojcem. Dziękuję!

 • Proszę o nawrócenie,uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,nieufności,okultyzmu,przekleństwa, zlych emocji,lęków, natręctw, nieposluszenstwa;oczyszczenie serc,przemianę życia; uzdrowienie duszy,psychiki,ciała, relacji oraz życie sakramentalne i opiekę Maryi Niepokalanej dla Martyny i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w znalezieniu drogi do serca corki. Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję.

 • Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza, aby
  porzucili czarną magię, szkodzenie innym i obcych bogów. By wrócili na
  łono Kościoła i do Prawdziwego Boga

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 62000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o uwolnienie mnie od pychy, lęków, egoizmu, wszelkich niegodnych myśli, o otrzymanie dobrej pracy.

 • Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego związku z Henrykiem, bo czuję, że coraz bardziej oddalamy się od siebie, a pokonawszy trudności z Bożą pomocą, mamy szanse na prawdziwe uczucie i szczęście.

 • Proszę o modlitwę za udaną operację mojej mamy i oby Pan Bóg dał jej jeszcze wiele lat życia w zdrowiu.
  Proszę także o zdrowie dla mojego taty. Panie Boże poblogoslaw naszej rodzinie.

 • Prosze o modlitwę o łaskę małżeństwa dla mnie, jeżeli Boże twoja wola jest bym wyszła za mąż postaw na mojej drodze życia mężczyznę który będzie dobrym mężem dla i przy którym już nie będę się czuła samotna.
  Panie Jezu zajmij się tym

 • Najświętsze Serce Pana Jezusa prosimy o zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Błagam o nawrócenie dla Janusza, o przemianę jego serca i życia. Aby zerwał z grzechem i otworzył swoje serce na Boga. Aby Pan przywrócił wzrok jego duszy i aby wzbudził w jego ojcowskim sercu gorące pragnienie prawdziwej trwałej relacji ze swoim synem. O wzajemne wybaczenie.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,umysłu, zycia;uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,niewiary, chorób nieuleczalnych, urazy,nienawisci, egoizmu,okultyzmu,złości;oczyszczenie serc;uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz utworzenie wzajemnych silnych więzi i miłość w życiu Martyny i jej bliskich.Proszę o dojrzałość, wrażliwość na drugiego człowieka i miłość do Boga ponad wszystko dla córki. Proszę za duszę sp. Wojciecha i Janusza.Panie Jezu,dziękuję Tobie za wszystkie łaski.

 • prosze zebym w tym roku dostala sie do szkoly dr i zebym 24.06 najlepiej napisala test , i otrzymala pracę, prosze o dobrego meza zebym wyszla za maz w tym roku amen

 • Mam na imię Jola, mój mąż Marek. Od 5,5 roku żyjemy osobno,każdy w swoim pokoju. Nasza miłość umarła, albo nigdy jej nie było. Nie mamy dziecka. Oboje bardzo cierpimy. Odkryłam, że mój mąż ma „przyjaciółkę” i stąd nie możemy wyjść z tego długoletniego kryzysu. Mąż jest zamknięty na jakąkolwiek pomoc z zewnątrz. Nie wiem czy nasze małżeństwo zostało ważnie zawarte z powodu niedojrzałości nas obojga. Nie wiem jak się do tego zabrać, by to sprawdzić. Życie we wspólnym mieszkaniu jest koszmarem. Codziennie dochodzi między nami do spięć,a także kłótni, które słyszy całe osiedle. Nie mam już siły dłużej tak żyć. Kłótnie najczęściej wszczynam ja o tą kobietę. Nie chcę tego, ale nie potrafię się do tego zdystansować. Zły ma u nas używanie. Proszę Was o modlitwę, by dobry Bóg dał radę co mam począć, by Pan Jezus się tym zajął.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o bezpieczny poród dla mnie i nienarodzonego jeszcze dziecka. O pełną zgodę, połączenie rodziny w sakramencie małżeństwa i uzdrowienie z ciężkich i bolesnych przeżyć.

 • Proszę o modlitwę za moją kuzynkę oraz jej męża. Moja kuzynka odkryła, że zdradza ją mąż. Bardzo go kocha i chce mu wszystko wybaczyć. Jej mąż nie chce powrotu do niej i pojawiły się u niego problemy psychiczne. Moja kuzynka znalazła przygotowany przez niego sznur w piwnicy… Bardzo proszę o modlitwę za jej męża, za nią oraz za ich małżeństwo a także za całą naszą rodzinę, która cierpi z powodu tej sytuacji.

 • Błagam z całego serca o łaskę uzdrowienia mnie i mojego narzeczonego z nerwicy, o dar spokoju i opanowania. Choroba zabiera nam radość życia i powoduje częste kłótnie i ból. Błagam o wszelkie potrzebne łaski dla Naszego życia. Anna i Tomasz

 • Prosze o modlitwe o dobrego meza, uwolnienia z dlugow i znalezienia dobrze platnej pracy,Jezu Ty sie tym zajmij

 • Błagam o modlitwę za zdrowie Pawła, który zmaga się obecnie z chorobą nowotworową oraz brakiem wiary na poprawę i olbrzymim smutkiem. Niech Miłosierny Pan okaże mu Swoje Nieskończone Miłosierdzie i pozwoli Pawłowi przezwyciężyć chorobę.
  Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji.

 • Proszę o modlitwę w intencji zbawienia i zdrowia dla mnie i mojej rodziny,
  poprawienia sytuacji finansowej, znalezienia pracy i szybkiego wyjścia z zadłużenia,
  oraz w intencji odkrycia i zrealizowania powołania.

 • Proszę o modlitwę o usunięcie wszelkich przeszkód w podjęciu i znalezieniu pracy.

 • Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o dar uzdrowienia z niepłodności dla mojego męża. Ma chorobę genetyczną i tylko Pan Bóg przez ręce Maryji może nam pomóc. Panie Boże, wysłuchaj naszej modlitwy i pomóż nam.Okaż nam swoje miłosierdzie.Bóg zapłać!

 • wenaty prosze zebym dostala sie w tym roku na dr szkoly , prosze o dary ducha se o dobrego promotora i dobry temat pracy,prosze zebym w tym roku wyszla za maz za dobrego porzadnego milego chlopaka, prosze zebym zaszla w ciaze, prosze o prace w sadzie zebym dostala posade wiesz Wenanty o jaka mi chodzi amen, zlam zlorzeczneia niech mam prace meza i zebym w koncu dostala sie do szkoly dr amen

 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

  Bardzo proszę o Modlitwę o uzdrowienie mojego Serca , o uzdrowienie wewnętrzne , o uwolnienie od leku, depresji , nerwicy .

  Bóg zapłać 🙂

 • Proszę o modlitwę o uporządkowanie emocji dla synka Krzysia i uzdrowienie pięciu serc Grzegorz(tata), Wioletka(mama) i dzieci: Krzyś, Mateuszek i Alicja

  Ciągły jest niepokój i krzyk i smutek 🙁 Proszę o modlitwę aby wszystko Dobry Bóg uporządkował jak chce.

  Niech Bóg będzie uwielbiony w tej rodzinie.

 • Proszę o pilną i intensywną modlitwę za mamę Antonine o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej,zbawienie duszy i nawrócenie na drogę Bożą.Bardzo dziękuję.

 • Proszę o modlitwę za Tomasza i Jacka, którzy opuścili swoje żony i zwiazali się z innymi kobietami, z którymi mają dzieci, proszę za leżącego w śpiączce Łukasza, proszę o poprawienie mojej sytuacji finansowej i znalezienie pracy, proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie.

 • Proszę o modlitwę w celu rozwiązania problemów zdrowotnych, problemów gospodarczych i pracy. Lucia z Włoch.

 • Proszę o modlitwę za Marcina o potrzebne łaski do walki z kryzysem,

  przyjęcie życia takim jakie jest,

  przebaczenie, odnalezienie sensu i pokoju serca,

  o uzdrowienie z achalazji

  oraz o dobre przeżycie kryzysu małżeńskiego.

  Dziękuję i odwzajemniam modłami

 • Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca męża Tomasza jego uwolnienie, nawrócenie i powrót do rodziny oraz o przerwanie węzłów sił zniewalajacych męża.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Łukasza z choroby nowotworowej , proszę pomóżcie nam , lekarze nie dają żadnych szans ale ja wierze ze Dobry Bóg uzdrowi nam syna , proszę pomóżcie nam

 • Boże Ojcze udziel nam zdrowia i błogosławieństwa we wszystkich pracach budowlanych.

 • proszę Cie goraca sw Jozefie zebym w tym roku poznala przyszlego męza, zebym wziela slub i zaszla w ciaze, prosze zebym dostala prace w sądzie i dostala sie do szkoly dr i ją skonczyla proszę o nawrocenie d;la wszytskich moich wrogow i laske nieba dla nich

 • Proszę o łaskę wyzwolenia, czystości przedmałżeńskiej oraz dobrą żonę dla Grzegorza

 • Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i mieszkania przez Magdalenę i Sebastiana

 • o wyjscie z samogwałtu i pornografi dla wojtka , przemien jego serce i sumienie takze jego kuzynki i caalej rodziny amen

 • Proszę o modlitwę za Anię i jej dzieciątko, które zostało poczęte. Jeżeli taka jest wola Pana, niech dobra Maryja otoczy maleństwo swoją matczyną opieką. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o jasność umysłu i łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii. Proszę o łaskę porozumienia między mną a Sylwią w wiadomej Panu Bogu sprawie.

 • Proszę o modlitwę za czteroletniego Wojtusia, u którego stwierdzono nowotwór złośliwy oraz za jego rodziców i brata. Dziękuję.

 • Prosze o modlitwe aby Duch Swiety zstapil na bardzo chorego Michala i aby lekarstwa jakie otrzyma zaczely dzialac. Maryjo Mateczko blagam Ciebie o laske zdrowia dla syna, upros Syna Swojego o polozenie reki na Michale i o nadzieje dla niego i promyk radosci dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • Proszę o Boża interwencję w sprawie pomocy finansowej. O wyjscie z tych koszmarnych dlugow.

 • Tata jest bardzo chory. Wiele lat nie był u spowiedzi i o tym nie myśli, żeby przyjąć księdza. W całej rodzinie jest wiele osób, które żyją w grzechu. Łącznie ze mną. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla nas wszystkich

 • Proszę Was w intencji moich dzieci Tomasza ( 28 lat) i Ani (25 lat) o łaskę głebokiej wiary dla nich, aby podążali w życiu drogą przykazań Bożych ,aby Boga nie obrażali grzechami,
  o ich większą ufność i miłość do Niego.

 • Proszę w intencji rodziców, rodzeństwa, całej rodziny, mnie, znajomych, Oli i dla całej jej rodziny, za wszystkich ludzi na ziemi żyjących, o potrzebne Łaski od Boga dla duszy i ciała, uwolnienie od wszelkiego zła, opiekę Matki Bożej, pełnienie Woli Bożej.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,niewiary,buntu,lęków, rozpaczy,uzależnień, zlych emocji,egoizmu;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc; przemianę życia, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz Boże Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich. Proszę o dojrzałość moralną, duchową i silna wiarę dla córki.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję.

 • Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, pomyślność w pracy, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Mikołaja z niedosłuchu prawego ucha oraz wszelkich choròb, które go spowodowały. Mama

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej koleżanki córki. Ośmioletnia Kasia walczy o życie w szpitalu w Prokocimiu w Krakowie. Pękł 6 cio cm tętniak. Najbliższe trzy doby będą decydujące. Proszę gorąco o modlitwę.

 • Proszę o modlitwę w intencji zbawienia i zdrowia dla mnie i mojej rodziny,
  poprawienia sytuacji finansowej, znalezienia pracy i szybkiego wyjścia z zadłużenia,
  oraz w intencji odkrycia i zrealizowania powołania

 • za tych, którzy nie zrozumieją… 🙂

  „Miłość ma cudowny smak, ale pamiętaj, że trzeba dawać, by zostać obdarowanym, pamiętaj, że trzeba być sobą żeby móc kochać”

  „Rozpoznać szczęście, kiedy leży u twoich stóp, mieć odwagę i zdecydować się, by pochylić się, chwycić je w dłonie… i zatrzymać. To mądrość serca. Mądrość, która jest tylko logiką, to mało.

  Marc Levy
  Jak w Niebie

  Siergiej Łukjanienko – Fałszywe lustra

 • Proszę o modlitwę za moje rozpadajace się małżeństwo. Aby Bóg uzdrowil serce mojego męża, aby wrócił i podjął walkę o nasze małżeństwo. Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i całej rodziny
  Juzu Ty się tym zajmij!!!

 • Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża jego wiarę w
  odrodzenie naszego małżeństwa oraz umocnienie mnie w wierze i miłości.
  Dziękuję Panu za opiekę i prowadzenie mnie wedle Jego Woli.

 • Intencja: Za Hubercika (syna) i Urbana (Ojca) o potrzebne łaski które pozwolą im pokonać wszelkie przeciwności które blokują i uniemożliwiają ich wspólne i regularne kontakty

 • Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za księdza, który przeżywa teraz trudny czas.

 • Proszę o zdrowie duszy, ducha i ciała dla mnie i mojej rodziny; o szybkie znalezienie pracy.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 61000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę o modlitwę, by mój ukochany do mnie wrócił, by znów mnie kochał jak kiedyś i żebyśmy stworzyli zgodną i kochającą się rodzinę.

 • Proszę Panie Jezu o zdrowie, odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego, ochronę od zła dla całej rodziny.

 • Proszę Panie Jezu o zdrowie, szczęśliwą podróż, udany wypoczynek, pomyślność dla firmy i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w następujących intencjach

  – W intencjach o które kiedykolwiek prosiłem Dusze w Czyśćcowe by się modliły i Wszystkich Świętych w Niebie by się modlili.
  – W intencjach o które kiedykolwiek w przyszłości będę prosił Dusze w Czyśćcowe by się modliły i Wszystkich Świętych w Niebie by się modlili.
  – O pomyślne zdanie egzaminu UDT dla mnie dnia 14.06.2019 roku.

  Za wszelką modlitwę składam serdeczne Bóg zapłać.

 • jcze wenanty zawierz Maryi moja prosbe zebym w tym roku wyszla do 3 miesiecy za maz za dobrego chlopaka, zebym w tym roku zaszla w ciaze, mam juz za niedlugo 33 lata wiem, ze o db meza jest trudno ale jak sie zaufa Maryi to nie trzeba dlugo czekac do slubu, prosze zebym miala juz tego meza i dobra prace amen,za dusze czysciowe, uwolnij adrina darka krzysztofa wojtka damiana z nieczystosci, zebym szkole dr skonczyla amen

 • Proszę o modlitwę w intencji: „O wspaniałych ludzi, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Konrada”. Bóg zapłać!

 • W intencji Anety, Mariusza,
  Teresy, Tomasza,
  Anny, Piotra,
  Moniki , Krzysztofa
  O jedność w rodzinie, wzajemną miłość i życzliwość, przebaczenie i pojednanie☺

 • Najdrozszy Jezu Proszę Cię o Nawròcenie mojego meża .Jezu Proszę Cię ulecz go z alkoholizmu i pornografii.Oddaję Ci Panie moją rodzinę dzieci .Mateńko wstawiaj się za Nami .Niech Najdrozszy Ojciec wyslucha mojej modlitwy. Ulecz moja corke z uzaleznienia od telefonu.Prosze Cie o laske lepszej pracy i skonczenie szkoly.Matuchno Moja Najdrozsza prosze Cie ulecz moja mame z nowotworu. Matuchno dziekuje Ci za wszystkie laski otrzymane od Ciebie.Wiem ze.Mnie prowadzisz.Kocham Cie i oddaje sie Tobie.

 • rosze o nawrocenie satanistow na calym swiecie, przemiane serca i sumien aktorek porno, piosenkarzy, wrozbitow bioenergoterapeutow na calyum swiecie, aby ludzie byli uczciwi i dobrych politykow wybrali a wybory nie byly falszowane, prosze zebym miala prace i zeby wojtek sie do mnie odezwal i w kocu zeby dal mi szanse, neich dzwoni i niech sie ze mna spotyka u sie ocknal zeamen, przemien jego serce i sumienie by w koncu zrozumial ze trzeba rozwijac relacje amen, neich da mi pierscionek amen zareczynowy amen

 • Błagam o nawrócenie dla Janusza, aby otworzył swoje serce na syna i przestał go ignorować. Aby w końcu do niego przemówił – prawdziwie i szczerze.

 • Proszę za babcię- o przebaczenie w jej sercu i pogodzenie się z synową, o uzdrowienie relacji w rodzinie.

 • Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi Panny proszę dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii o zdrowie, przebaczenie grzechów, opiekę od zła w każdej postaci, szczęśliwe wakacje i błogosławieństwo w każdym dniu.

 • ojcze Wenaty popros Maryje najlepsza matke na swiecie, zeby wyjednala mi wygranie etatu w sądzie na asystenta sędziego, prosze zebym napisla test najlepiej i zebym dostala ta prace , tak bardzo jej potrzebuje, maj to czas cudow, prosze by malo osob złozylo podania amen

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,zazdrości,niewiary,lęków, złych emocji,nałogów, nieposłuszeństwa,chorób nieuleczalnych;przemianę serc,oczyszczenie, uzdrowienie duszy,psychiki,ciała, relacji Martyny i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w naprawieniu błędów i grzechów z przeszłości.Proszę o mądrość, dobroć,ducha służby,Bojazn Bożą dla córki i całej rodziny.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie łaski.

 • Bardzo prosze o modlitwe o Boza pomoc w pomyslnym rozwiazaniu moich i moich wspodomownikow oraz M.J.R. problemow: zdrowotnych ,zawododowych,ekonomicznych,rodzinnych,osobistych.
  W intencji wybawienia nas od nieprzyjaciol widzialnych i niewidzialnych/od zla mezczyzny i nienawisci kobiety/.
  Lacze ufnosc w Boza pomoc i opieke Matki Bozej.

 • Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 • o gleboka przemiane calej rodziny wojtka i izabeli, niech ida ku dobremu, ojcze wenanty dzis 13 maja pros Maryje by w maju 2019 miala chlopaka, ktory bedzie moim mezem ww tym roku, prosze niech bedzie pobozny, dobry, madry, wyksztalcony, zeby nie byl uzaelniony od pornografi, ani od alkoholu, prosze niech bedzie za czystoscia przedmazlenska i zeby byl czysty az do slubu , prosze o prace amen,

 • Proszę o modlitwę przed tronem Bożego Miłosierdzia o  łaskę   dla mojego męża spraw żeby szukał wskazówek w Twoim Miłosierdziu  a kiedy będziesz do niego mówił by Cię usłyszał.A mnie uczyń narzędziem pojednania pokoju i uzdrowienia w naszym małżeństwie. Ułatw nam wzajemne porozumiewanie się i uratuj z przedsionka seperacji prowadzącej nieuchronnie do rozwodu. Umocnij serce mojego męża do stoczenia tej walki i nie pozwól by do jego życia wkradło się kłamstwo. Tchnij Panie Boże swoje życie w nasze małżeństwo bo Ty jesteś naszą ucieczką i siłą najpewniejszą pomocą w tych trudnościach które nas spotkały w naszym sakramentalnym małżeństwie.

 • Proszę Boga o dobrą żonę dla syna, znalezienie odpowiedniej dla niego pracy.

 • Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa w intencji znalezienia dobrej stałej pracy dla niego, od pięciu lat coś znajduje ale nie na długo. Maryjo wstawiaj się za nami. O uzdrowienie naszej sytuacji finansowej. Św Józefie wypros łaskę pracy ty wiesz jak to jest być głową rodziny. Jezu ty się tym zajmij.

 • Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, aby powróciły chęci i radość życia.
  Bóg zapłać

 • Ojcze wenanty prosze upros Maryje, i Pana Boga zebym w tym roku wyszla za mąz za wierzacego, niepalacego papierosow przystojnego , dobrego, madrego, uczciwego, czystego mezczyzne, zeby nie byl uzaleniony od pornografii amen, o nawrocenie dla wojtka, darka, adriana, krzysztofa, mateusza, pawla, piotra, eli , kingi daneila damiana amen, zebym miala prace amen

 • Proszę za duszę Mikołaja, o błogosławieństwo Boże dla rodziny Myśliwiec.

 • Proszę o modlitwę w znalezieniu dobrej pracy, podjęciu dobrych decyzji życiowej. O rozwiązaniu problemu alkoholowego Mariusza i Łukasza. O przyjęcie Sakramentów Świętych przez Adama. Dziękuje Bogu za zdrowie

 • Proszę Pana Boga Ojca przez Najświętszą Krew Pana Jezusa o szczęście w życiu, bogactwo, ochronę od zła zdrowie i błogosławieństwo w każdym dniu dla dla całej rodziny.

 • Proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.

 • Proszę Was o modlitwę za mnie o wyzwolenie mnie z wieloletniego nałogu popełniania masturbacji, oglądania pornografii, homoseksualnych pragnień i nieczystych myśli.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji i uzdrowienia z choroby dla mojej siostry Ani. Bóg zapłać.

 • Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego syna Łukasza z choroby nowotworowej , proszę pomoz nam

 • Szczęść Boże, jesteśmy Lubelską Szkołą Ewangelizacji Miriam i w ten weekend 10-12.05.2019 prowadzimy kurs Emaus na temat relacji z Jezusem Słowo i mocy Słowa. Bardzo chcielibyśmy prosić o modlitwę za ekipę prowadzącą, wszystkich uczestników, osoby zaangażowane w pomoc. To piękny czas, kiedy możemy doświadczyć uzdrowienia wewnętrznego dzięki mocy Słowa Bożego, dlatego walka o każdego z nas jest duża. W mocy Ducha Świętego, Miriam, Gwiazdo Nowej Ewangelizacji – prowadź nas! Dziękujemy serdecznie! 

 • Proszę o uzdrowienie moich emocji, uwolnienie od depresji, lęków, usunięcie wszelkich przekleństw w rodzinie.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,uwolnienie od zła, grzechu, niewiary,okultyzmu,nałogów, zlych emocji i zlych ludzi,egoizmu,pracoholizmu,natręctw, nieufności,chorob nieuleczalnych;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz prawe czyste sumienie i pogłębienie relacji z Bogiem dla Martyny i jej bliskich. Proszę o jedność,miłość, zgodę i wzajemna pomoc w rodzinie.Proszę za duszę sp.Wojciecha.Panie Jezu,dziekuje Tobie za wszystko.

 • Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, o miłość, spokój, szczęście w rodzinie, w intencji Bogu wiadomej. Bóg zapłać tym, którzy się będą modlić w tej intencji.

 • Proszę o modlitwę w mojej intencji o wyzwolenie mnie z myśli homoseksualnych, uzależnienia od masturbacji, pornografii , onanizmu i alkoholu oraz myśli samobójczych .

 • Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uwolnienia od złego i szkodliwych przyjaźni

 • prosze niech dziewczyny na wojtka uwazaja, niech porzadne i dobre uciekaja od niego, a zle niech nie maja do niego dostepu dopoki nie wyjdzie z nieczystosci amen

 • by wojtek, adrian, mateusz, darek, wyszli z sidel zla, uwolnij ich z nalogow, prosze o cud pracy amen

 • Proszę o odpowiedź w tym tygodniiu czy zaliczyłam moją pracę końcową czy nie. Czekam na odpowiedź już dwa miesiące a bez świadectwa nie mogę ubiegać się o pracę. Proszę o uwolnienie mnie od lęków.

 • Mateńko Najświętsza proszę o Twoje wstawiennictwo i wyproszenie u Twojego Syna łaski nawrócenia i dobrej spowiedzi dla mojego męża. Proszę o potrzebne dary Ducha Świętego dla mojej córki w czasie egzaminu maturalnego. Jezu Ty się tym zajmij !

 • Proszę o pomoc modlitewną w intencji moich ukochanych rodziców Halinę i Zbigniewa, którzy zachorowali na nowotwory krwi. O łaskę zdrowia i siły dla nich.
  Prosi syn.

 • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!Proszę o modlitwę o cud fizycznego uzdrowienia po trudnej operacji. Bóg zapłać!

 • proszę o modlitwę o wytrwałość w związku z Krzysztofem, aby nasza miłość opierała się na Jezusie z woli Boga Ojca

 • Boże Ojcze proszę w imię Pana Jezusa o zdrowie, szczęśliwa podróż i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji całkowitego uzdrowienia córeczki Nadii. Bóg zapłać

 • Panie Jezu proszę Cię o nawrócenie mojego męża Piotra, aby zszedł z drogi grzechu. Uratuj nasze małżeństwo od rozpadu. Uwolnij Piotra od zniewolenia chorej relacji jaką utrzymuje z inna kobietą. Odnów naszą wzajemną miłość
  małżeńską aby już nigdy mój mąż nie budował na innym fundamencie niż na Tobie Jezu.

 • Uwolnij proszę, Panie Jezu, kochankę męża – Patrycję od uczuć skierowanych do mojego męża i prowadzących do grzechu śmiertelnego. Uzdrów ją z tej chorej relacji. Nawróć serce kochanki męża do Siebie i pomóż jej podjąć decyzję zostawienia mojego męża i rozpoczęcia życia w łasce uświęcającej.

 • o dobra zone dla marcina i macka, by znalezli dobre dziewczyny, prosze wenaty o prace jezu ty sie tym zajmioj, wenaty prosze cie zeby ososba ktora mam w sercu dzwonila do mnie choc raz na tydzien i zebysmy zostali para, i mezem i zona, prosze pomoz otocz go opieka niech mu na mnie zalezy

 • DZIĘKI CI JEZU MÓJ BRACIE,
  CZASEM CHRZESTNA NISZCZY RELACJE DZIECKO, RODZICE , SPROŚNE ODDZIAŁYWANIE NA KUZYNA , SIOSTRZEŃCA, LEKCEWAŻENIE POLICYTEMII NIE DALIŚMY SIĘ DZIĘKI CI JEZU CHWAŁA PANU, ALLELUJA Mateusz Ceglak

 • JEZU NASZ PANIE DZIĘKI,
  CZASEM CHRZESTNA NISZCZY RELACJE DZIECKO RODZICE, SPROŚNE ODDZIAŁYWANIE NA KUZYNA SIOSTRZEŃCA, LEKCEWAŻENIE POLICYTEMII NIE DALIŚMY SIĘ JEZUS ZWYCIĘŻYŁ CHWAŁA CI PANIE ALLELUJA Jadwiga Szlanda

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,niewiary,zlych myśli,egoizmu,nałogów, izolacji;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnien, relacji;uzdrowienie duszy, ciała, psychiki oraz pogłębienie relacji z Jezusem i rozwój życia duchowego dla Martyny i jej bliskich.Proszę o dojrzałość, odpowiedzialność,mądrość,wrażliwość na innych ludzi oraz silną wiarę dla córki.Proszę za duszę sp. Wojciecha.Dziękuję.

 • Proszę Was o modlitwę wstawiennicza za moje rozbite małżeństwo, które po ludzku nie jest do uratowania tylko miłość i milosierdzie Jezusa Chrystusa są w stanie dokonać cudu przemiany zatwardzialego serca męża Mariusza i kobiety z która żyje w grzechu Mileny. Jezu ja twoja córka umiłowana proszę Cię o cud dla naszego małżeństwa, by mąż wrócił i by nasze małżeństwo było odbudowane na twoim fundamencie. Jezu bądź naszym światłem w tych ciemnych dniach , ulecz żale, pretensje, nienawiść, jak dokonales cudu w Kanie Jezu ty się tym zajmij, Jezu Ufam Tobie. Kocham Cię Monika

 • Proszę o modlitwę w intencji:

  Aby Pan Bóg dał pieniądze Mamusi Teresie M na spłatę mieszkania mojemu Tatusiowi Bogumiłowi M, by Pan Bóg uwolnił, uchronił mnie i moją Mamusię przed tą tragedią spłaty mieszkania by przyszedł Pan Bóg z bardzo szybką pomocą w tej sprawie.

 • za rodzine Suchorzepka, Kędzierskich, Iwasieczko, Palejów i ich zmarych z rodzin o laske zlamania zniewolen miedzypokoleniowych

 • Prosimy o modlitwę w intencji naszej 14-letniej córki Marysi.
  Marysia jest naszym adoptowanym dzieckiem, cierpi na zespół Aspergera. Fascynuje się brzydotą, wulgaryzmami, bardzo ją intrygują różnego rodzaju używki. Od pewnego czasu przestała chodzić do kościoła i korzystać z sakramentów świętych.
  W maju mamy sprawę w sądzie rodzinnym, jaką na wniosek wychowawczyni złożyła szkoła.

 • Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o modlitwę, aby wszystkie zwierzęta, które zostały po mojej Mamie trafiły w dobre ręce.Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry.Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 • Bardzo gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak ogromnie wyczerpującej i trudnej dla mnie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, uniknięcie negatywnych konsekwencji i o uratowanie moich planów i marzeń z tą sprawą związanych, na które tyle lat pracowałem. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką modlitwę.

 • prosze o cud pracy, zebym w tym roku wyszla za maz, i zebym zaszla w ciaze, prosze opiekuj sie osoba o ktorej mysle i mam w sercu bardzo chce by zostal moim mezem, prosze za kolege by w tym roku znalazl dobra dziewczyne i szybko sie z nia ozenil, prosze o znikniceie tradziku u mnie, za dusze czysciowe

 • Proszę o spokój duszy dla Adama, poukładanie spraw Rodzinnych. Dla Łukasza o uwolnienie się z nałogów i prace. Zdrowie dla całej Rodziny. A dla mnie o dobra prace która pozwoli. Bóg zapłać

 • prosze sw uratuj pewne malzenstwo przemien serca ich rodzin, za dusze czysciowe, prosze niech wojtek da mi szanse na zwiazek, chce z nim byc juz tyle lat czekam blagam prosze niech sie ze mna zacznie spotykac samotnosc ciezka jest naprawde, prosze pomoz niech zadzwoni amen, by maciek mial dziewczyne w tym roku amen

 • O nawrócenie i wyrwanie z sideł diabelskich mojego Tatusia Bogumiła M i mojej Siostry Eweliny Kingi M, Marcina P, Pana Kazimierza P, Pani Marianny P, Agnieszki G P i Sebastiana B.
  W intencjach o które będziemy ja i moja Mamusia Teresa M odmawiali Różaniec Św dnia 24,25,26,27 i 28 kwietnia 2019 roku.

 • Proszę o modlitwę w intencji Michaliny i Artura, Joanny i Jakuba – o uratowanie ich małżeństw, o powrót do Sakramentów Świętych. Proszę o modlitwę za Pawła – o ułożenie jego życia zgodnie z Wolą Bożą, o uwolnienie z uzależnień, chorób.
  Proszę o nawrócenie moich bliskich – Andrzeja, Magdaleny, Anny i ch rodzin, o żywą wiarę dla nich i łaskę modlitwy. Bóg zapłać!

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie z samogwałtu, bo jest bardzo zagmatwana sytuacja i bardzo mocno spowodowana głębokimi ranami. Żebym nauczyła się w tej czystości żyć oraz z własnym ciałem. Dziękuję za każde westchnienie.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie z samogwałtu, bo jest bardzo zagmatwana sytuacja i bardzo mocno spowodowana sytuacja. Żebym nauczyła się w tej czystości żyć, z własnym ciałem. Dziękuję za każde westchnienie.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,perfekcjonizmu,nienawiści, zlych emocji i przyzwyczajeń,chciwości, złości; oczyszczenie, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz mądrość, odpiwiedzialnosc,ofiarność, dobre uczciwe życie i szukanie we wszystkim Woli Bożej przez Martyne i jej bliskich. Proszę o dojrzalosc i dobrze uksztaltowana osobowosc i sumienie dla córki. Dziękuję,Panie Jezu,za wszstko.

 • Proszę o łaskę i światło w rozeznaniu kogo wybrać do wspólnego życia i założenia Rodziny

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 59000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • ojcze wenanty prosze pomoz prosze niech pewna osoba sie do mnie odezwie blagam cie, prosze nie wiem co jest na rzeczy daj mi jasnosc odmien jego serce zeby sie odezwal

 • Proszę o przebaczenie w moim sercu, przemianę mojego życia, o uwolnienie od lęków, lenistwa, pychy, zazdrosci, o poczucie własnej wartości, o nawrócenie dla mnie i zdrowie psychiczne dla mnie.

 • Proszę o zdrowie duszy, ducha i ciała moich rodziców i dziadków, powrót do Sakramentów moich rodziców, zgodę, przebaczenie i miłość w rodzinie, za księdza Jerzego.

 • prosze by wojtek dal mi szanse na zwiazek prosze niech zacznie sie ze mna spotykac , za dusze czysciowe

 • Proszę bardzo o modlitwę za moją przyjaciółkę Lidię o uproszenie błogosławieństwa dla niej i znalezienie dobrego męża oraz ułożenie sobie życia.Dziękuję za modlitwę.Z Panem Bogiem.

 • Proszę o modlitwę o dobrą pracę od maja dla mojego męża oraz o zdrowie dla całej rodziny

 • Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym założę rodzinę

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie i wszelkiego zła,grzechu,samotności,zatwardzialosci serc,nienawisci,gniewu,pychy,natręctw,niewiary,nieufności,nieprzebaczenia, urazy;uzdrowienie duszy, psychiki,ciała, relacji;oczyszczenie serc oraz Twoją,Panie, opiekę nad Martyna i jej bliskimi. Dziękuję.

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej Najświętszej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu Chryste o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę w intencji całkowitego zerwania z nałogiem pornografii i onanizmu oraz abym wypełnił w swoim życiu wszystko to, do czego Bóg mnie przeznaczył.

 • Za mnie, proszę o modlitwę, bo już sama nie wiem czego w życiu chcę, co mam robić. Sama i samotna z wyboru od 24 lat, 22 po rozwodzie. Za męża, który związał się z kolejną kobietą. Za córkę, która ma 27 lat i nie potrafi kochać ani nawiązać żadnych relacji.

 • Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie oraz moich rodziców, dziadków i siostry, o poprawienie mojej sytuacji finansowej, uwolnienie mnie oraz moich rodziców od lęków i nerwic, o znalezienie pracy.

 • Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną prosząc by Matka Boża dopomogła jak najprędzej również o zdrowie dla mojej mamy i taty i o zgodę i miłość w Małżeństwie mojej siostry Moniki.

 • Proszę o modlitwę o wybór dobrego męża i założenie kochającej rodziny, proszę rówie o modlitwę za Dariusza o wyjście z nałogu alkoholizmu, o nawrócenie Krzysztofa i Agnieszki . O zdrowie dla każdego z nas. Dziękuję i Bóg zapłać!

 • Prosze o modlitwe w intencji naprawienia relacji w mojej rodzinie, o rozwiazanie sprawy z moja mama,i o uzdrowienie Michala z nienawisci do ludzi.

 • Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i swoich świętych.
  O wypełnienie się woli Bożej
  O Boże błogosławieństwo potrzebne laski, Dary Ducha Świętego opiekę Maryi i ochronę przed wszelkim złem
  W intencjach Panu Bogu wiadomych.Jezu ufam Tobie
  Dziękujemy Ci Ojcze nasz

 • prosze zeby prawda wyszla co sie stalo 9 lat w smolensku i zeby ludzie dobrych politykow wybrali prosze zeby prawda wyszla co sie stalo 9 lat w smolensku i zeby ludzie dobrych politykow wybrali

 • Proszę o modlitwę w intencji ratowania Rodziny Adama, o przyjęcie Sakramentów Świętych i pójście w kierunku Boga

 • zebym sie dostala do komisji wyborczej i zeby udalo mi sie zarobic jako przewodniczacy niech to bedzie komisja ustalajaca wyniki wyborow

 • Proszę modlitwę wstawiennicza : z prośbą do Jezusa Chrystusa by zerwał, zniszczył wszystkie zniewolenia duchowe seksualne , emocjonalne i fiziczne które są pomiędzy moim mężem Mariuszem a kobietą cudzolozna Milena,proszę Jezu postaw na drodze Mileny Wolnego Bożego człowieka, by mąż został uwolniony od tej kobiety i mógł wrócić do domu i byśmy w pełni realizowali naszą przysięgę małżeńską, Bóg zapłać

 • Za Kamila który z powodu długów wyjeżdża do pracy za granicę do Szwecji. O łaskę wiary, nawrócenia , spowiedzi, oddania życia Jezusowi. O dobrego kapłana który pomoże mu odnaleźć drogę do Boga.
  Za Kasię i Marka Wójcików którzy dają mu pracę o błogosławieństwo, łaski Ducha świętego dla ich dzieci i pokój i miłość w rodzinie.
  O łaskę porozumienia z pracownikami i szefem dla Kamila.
  O czystą i Boża relację Kamila i Patrycji.

 • O uzdrowienie mojego brata Michała z choroby nowotworowej i Boża opiekę nad całą rodziną oraz światło Ducha Świętego dla lekarzy i personelu medycznego.

 • Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Piotra. Proszę o modlitwę za przemianę jego serca aby zagościła w nim miłość do mnie. Proszę o modlitwę o uratowanie i odrodzenie naszego małżeństwa.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,chorob nieuleczalnych,agresji,egoizmu,zlypch emocji,natrectw,zachlannosci,chciwosci,urazy,nienawisci,nieprzebaczenia;oczyszczenie serc,uzdrowienie oraz pogłębienie wiary, nadziei ,miłości a także empatię, życzliwość,odpowiedzialność,ducha służby i zbudowanie silnych więzi między Martyna i jej bliskimi.Proszę o doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez moich bliskich. Proszę za duszę sp.Wojciecha. Dziękuję za modlitwę.

 • Proszę o przebaczenie w moim sercu, o uleczenie moich emocji, uczuc, nawrócenie moich rodziców i dziadków, poprawienie mojej sytuacji finansowej.

 • Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o modlitwę, aby wszystkie zwierzęta, które zostały po mojej Mamie trafiły w dobre ręce. Proszę o łaskę uzdrowienia zaburzeń psychicznych siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 • Proszę o modlitwę, aby praca w placówkach oświatowych od 8 kwietnia przebiegała normalnie i aby nie doszło do strajku nauczycieli.

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego, fizycznego, duchowego dla mnie i dla całej rodziny, zgodę, jedność, miłość, przebaczenie, nadzieję, wiarę, o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nas i naszych przyszłych rodzin

 • o nawrocenie darka, krzysztofa i ich rodzin i dziewczyn eby wyszli z nieczystosci jezu ty sie tym zajmij

 • prosze o czystosc serca mojego syna, przechodzi bardzo trudny okres w zyciu, ale na szczescie wspiera ja papiez Jan pavel drugi. Syn mial kontakt z ksiedzem pedofilem ale na szczescie ten zoltoskory zbrodniarz zostal juz osądzony. Boze modl sie za nimi

 • zebym 26 maja udalo sie byc w komisji wyborczej i dostac sie na przewodniczacego za 500 zl jezu ty sie tym zajmij , tez zebym w tym roku wyszla za maz i zaszla w ciaze, laske pracy w kwietniu

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,beznadziei,odrzucenie,nienawisci,gniewu,zlych myśli i emocji,niewiary; oczyszczenie serc,uzdrowienia duszy,psychiki, ciała, relacji oraz pomoc w walce duchowej i w pracy nad charakterem dla Martyny i jej bliskich. Proszę ,abyśmy z mężem byli autorytetem dla córki.Proszę za duszę sp.Wojciecha. Dziękuję, Panie Jezu,za opiekę nad nami.

 • Proszę o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla moich rodziców i dziadków, o napisanie relacji w rodzinie i wzajemne przebaczenie, o znalezienie pracy.

 • Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, Świętego Józefa i Świętej Rity proszę o dobre wyniki z egzaminów gimnazjalnych, o poprawienie ocen i sytuacji z matematyki i o dostanie się do liceum w Jarosławiu.

 • Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Św. Józefa oraz Bł. Karoliny, proszę wszystkich o modlitwę za moją rodzinę. Proszę o modlitwę o ich nawrócenie,o uzdrowienie ich ciał i dusz(mamy spore kłopoty). Tak bardzo pragnęłam namówić ich do wstąpienia do RSC. Modle się, ale nawet przebyte przez nich rekolekcje RSC w Gródku nie pomogły. Jako matka(Anny i Piotra) i żona Tomka, pragnę dla nich szczęścia wypływającego z prawdziwej, głębokiej relacji z Bogiem oraz czystości serca , duszy i ciała. Szczerze… czasami jestem załamana. Bardzo proszę o modlitwę, może was Bóg wysłucha.Z góry Bóg zapłać za wszystko!!!Ania

 • Przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawiennictem Sw brata Andrzeja i bl. J Popieluszko o bezpieczne ludzkie mieszkanie, niski czynsz, i pomoc w przeprowadzce, mieszkam w bardzo trudnych warunkach i to mnie niszczy

 • Proszę o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie moich problemów osobistych, o poprawę mojego zachowania ,a także oto aby osoba która bardzo skrzywdzilam wybaczyla mi i pozwolila mi z powrotem angażować się we wspólnocie parafialnej

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.

 • sw janie Pawle 2 prosze o nawrocenie dla wszytskich moich wrogow dawnych i obecnych, prosze zebym w kwiwtniu otrzymala prace blisko miejsca zamieszkania w wymarzonym zawodzie, przelam zlorzeczenia jezu ty sie tym zajmij, prosze o dar meza w tym roku i zajscia w ciaze jezu ty sie tym zajmij

 • Bardzo proszę o modlitwę za mnie, gdyż w niedzielę idę do szpitala,
  2 kwietnia mam operację.
  O to by szczęśliwie przebiegła i nie było żadnych komplikacji.
  Oraz dla naszego małżeństwa o upragnione potomstwo.

 • Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomej sprawie intencji z dnia 29.03.2019 roku.

 • Panie Jezu proszę o zdrowie, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo w każdym dniu dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę za wszystkie duszę czyśćcowe módlmy się za nich aby mogły dostąpić Królestwa naszego Pana. Módlmy sie i dziękujmy Panu za łaskę i siłę do walki z grzechem i szatanem.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z trapiących chorób oraz o zdrowie dla Genowefy, Agnieszki, Artura, Krzysztofa, Kingi i Zofii.

 • Proszę o modlitwę za mnie.Aby się moje sprawy osobiste dobrze , bezpiecznie i szczęśliwie rozwiązały.Udało mi się wreszcie dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie sprzedać mój duży dom.I znaleźć i otrzymać dobrą i stałą prace.Prosi HENRYK
  1

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, przemianę serc,umysłu ;oczyszczenie serc;uzdrowienie z licznych poważnych chorob;uwolnienie od zła,grzechu,przekleństwa,rozpaczy,zazdrości,agresji,nałogów, dreczenia oraz wierność Bogu i Ewangelii aż do końca dla Martyny i jej bliskich. Proszę za duszę sp.Wojciecha.Proszę o zbudowanie silnych trwałych więzi w rodzinie.Dziękuję, Panie Jezu,za Twoją opiekę i wiele łask.Dziękuję innym za modlitwę.

 • Prosze o to aby czekające mnie badanie wykluczylo podejrzewana u mnie cukrzyce

 • o nawrocenie dla wszytskich moich wrogow, Boze przelam przeklenstwo zebym miala prace i meza w tym roku, niech sie w koncu odmieni na lepiej to wszytsko

 • Prosze o Boże błogosławieństwo dla mnie, małżeństwa Justyny i Kamila, dla Ali, Mateusza, o powrót do Sakramentów moich rodziców.

 • Blagam o modlitwe za mnie i 3 moich synkow: Antosia, Tomusia, Andrzejka o uzdrowienie trudnych spraw sadowych, powrot moich dzieci do mnie i uratowanie im zycia, oraz nawrocenie osob ktore nas przesladuja. Jezu ufamy Tobie. Matko Boza miej nas w Swojej opiece i obronie. Bog zaplac. Justyna

 • Panie Jezu proszę Cię o dojrzałość w podejmowaniu decyzji dla mojego syna, o uzdrowienie Go ze zranień duchowych z dzieciństwa.matka

 • by darek, pawel, piotr, mateusz, wojtek wyszli z pornografi o dobrego meza w tym roku jezu ty sie tym zajmij bym wyszla za maz jezu ufam tobie

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 58000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Boze miej litosc nade mna, blagam cie by wojtek rzucil porno bo staje sie egoista i jest niezdolny do niczego, jezu ty sie tym zajmij niech sie otworzy na twoje boze laski niech zerwie z pokusa pornografi i samogwłatu

 • Proszę o dar modlitwy w intencji znalezienia dobrej pracy i wszelkie łaski które pomogą uzdrowić mnie na duchu i ciele .Maryjo zabierz ode mnie tę niemoc i rezygnację z samej siebie,Wysłuchaj wolania mego.

 • Proszę o modlitwe, aby wyklarowały się decyzje, czy Joachim wybaczy, czy nie. Prosze o modlitwe, aby dał mi znak. Proszę o siłę i szczęście, aby cierpienie już sie skończyło. Jezu Ty się tym zajmij

 • Błagam o zdrowie dla mamy Jadwigi – błagam bo mama z każdym dniem słabnie – a Bóg nie słyszy modlitw mnie grzesznika – błagam o modlitwę wstawienniczą – zrozpaczona córka Anna

 • Proszę o szczerą miłość wzajemną dla Mateusza i Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa; uzdrowienie Doroty z nowotworu

 • Szczęść Boże! Dziękuję i proszę nadal za Jakuba modlitwę o całkowite uzdrowienie z epilepsji i upośledzenia psychoruchowego, poprawna mowę, żeby był zdrowym chłopcem.Jezus uzdrawia jego i Chwała Jezusowi za to co czyni w Jakuba Życiu. Mama.

 • za dusze czysciowe, za pewna osobe by do mnie zadzwonila by ta relacja szla w dobrym kierunku uczyn Boze cud przemien otworz serce na moja milosc tej osoby

 • o przemiane serca sumienia dla damiana darka i krzysztofa , by darek na zla droge krzyska nie prowadzil , by nie mieszal w zwiazku krzyska i gosi
  o zakonczenie spraw szczesliwie z urzedem dla marty i jej rodziny by sie odczepili

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Panie Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Jezu Miłosierny o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 • Proszę o uzdrowienie moich ran ojcowskich, poprawienie mojej sytuacji finansowej.

 • Miłosierny Panie proszę Cię o cud uzdrowienia,a także dobrego męża,który kiedyś będzie wspaniałym ojcem dla naszych dzieci.Dziękuję Ci Jezu za te wszystkie trudy codzienności.

 • Proszę o nawrócenie, przemianę serc,umyslu; uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,zawiści,msciwosci,poczucia N izszosci,niewiary;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz Bojazn Bożą, ducha służby,miłość, ofiarność, zaufanie,czystość ,mądrość i odpowiedzialnośc dla Martyny i jej bliskich. Prosze za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję.

 • Panie Jezu proszę cie o poprawie kodycyli fizycznej i przygotowanie do lepszej pracy i wyjście z różnych nałogów oraz przybliżenie do Pana Boga.Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o uzdrowienie z zapalenia stawów kolanowych i skokowych oraz bólu w prawej pachwinie

  Z Panem Bogiem!+

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby mój mąż zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą. Proszę też o modlitwę za tą kobietę o uwolnienie ją od uczuć skierowanych do mojego męża i o nawrócenie jej. Uzdrów mojego męża i kochankę z tej chorej relacji.

 • za dusze czysciowe, o dar pracy w zawodzie w marcu Jezu ty sie tym zajmij, o laske wyjscia zamaz w tym roku jezu ty sie tym zajmij za dobrego mezczyzne jezu ty sie tym zajmij

 • Bardzo proszę o modlitwę w bardzo trudnej sytuacji finansowej oraz o wyjście z długów. Sylwia i Paweł

 • Panie Jezu,Matko Boża,powierzam Wam Jean-Michel’a, prosząc o Dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla niego.

 • ZA PX ,ZA SOLENIZANTÓW ZA KONAJĄCYCH ,ZA POMYŚLNE ZDANIE I DOSTANIA RENTY,ZA RODZINĘ,O BOGOSŁAWIEŃSTWO DLA RODZIN,ZA KONAJĄCYCH ZA WSPÓLNOTY,ZA CAŁY KRK,ZA EUROPĘ POLSKĘ,ŚWIAT O BEZPIECZEŃSTWO I POKÓJ NA ŚWIECIE CZYNAJMIEJ W NASYM REGIONIE EUROPA AZJA AMERYKA AFRYKA,ZA KAPŁANÓW ZA NOWOŻEŃCÓW ZA MISJONARZY ,ZA NAWRÓCENIE BRATA RYCHŁE BY BYŁ BARDZIEJ W PRACY GORLIWY I PRACOWITY I CICHY,BY BYŁ SKROMNY,I ZNALAZŁ DOBRĄ PRACE CHOĆBY JAKO MASZYNISTA CZY KOLEJARZ A POCZĄTEK CZY KONDUKTOR POTEM DOBRY TYTUŁ NAUKOWY I ZAKON OBLACKI OMI,ZA NOWOŻEŃCÓW JAK NUPTURIENTÓW TEGO ROKU,BOGU POLECONYCH WIADOMYCH INTENCJACH ,KAPŁANÓW,ZA CHORYCH STRAPIONYCH ,ZA NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW,MAGISTRÓW PROFESORÓW I DOCENTÓW.ZA PRAWNIKÓW ŁAWNIKÓW OBROŃCÓW SIĘDZIÓW,I ICH RODZINY,ZA KIEROWCÓW,PIESZYCH ,ZA BIEDNYCH ,BEZDOMNYCH ,ZA NOWE POWOŁANIA DO KLASZTORU ZAKONÓW ŻYCIA W KONSEKROWANEJ FORMIE LUB ZAŁORZENIA NOWYCH STOWARZYSZEŃ RUCHÓW CZY BRACTW Z ZAKONAMI I KLASZTORAMI ,O DOBRĄ POGODE ,O WSPANIAŁY ROK O TEGO DNIA,ZA LUDZI W DEPRESJI ZA MŁODIERZ I DZIECI Z RODZICAMI ,BY KAPŁANI I RODZICE BŁOGOSŁAWILI NIE USTANIE .ZA CZŁONKÓW RODZINY CO NIE CHODZĄ DO KRK BY OD SIEBE POCZULI ŻE JEDNAK WARTO CHODZIĆ NAWET PO DWIE MSZE DZIENNIE I DWA RAZY W TYGODNIU .ZA KLASE BY CAŁA ZDAŁA ZADOWOLONA Z WYNIKU U MNIE.ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH ,KONAJĄCYCH OSOBY KONSEKROWANE I NIE TYLKO.ZA NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI I EUROPY I MOCARSTWOWOŚĆ JEJ+ZA NOWE RZĄDY I PARLAMENTY I WYBORY,ZA BEZROBOTNYCH,ZAKONY,KLASZTORY,BY DOM PAŁAC KULTURY WE WARSZAWIE BYŁ BAZYLIKĄ WSPANIAŁĄ MARYJNĄ KRÓLOWEJ KORONY POLSKI WARSZAWY I PÓŁNOCNEJ POLSKI NIEPODLEGŁEJ I MOCARSKIEJ EUROPY KATOLICKIEJ BY POWSTAŁ COKUŁ MARYJNY JAKO SZPIC TEGO NOWEGO SANKTUARIUM MARYJNYM JAKO POMNIK MARYI DEPCZĄCEJ KOMUNIZ-WĘŻA BO TO BYŁ POMNIK STALINA ZATEM MARYJA ZWYCIĘSKA DEPCZĄCA WROGÓW KOŚCIOŁA I EUROPY KATOLICKIEJ JAKO PORT NIEOMYLNY LATARNIA DLA KATOLICKICH DOKTORÓW ZATEM ŚWIATEŁKO MOGŁO BY BYĆ W KORONIE MARYI JAK LATARNIA DLA KATOLIKÓW GDZIE CENTRUM WARSZAWY JAKO DAR ZA WYGRANĄ I CUDEM DOKONANYM W 1920 ZATEM JAKO DAR WDZIĘCZNOŚCI NARODU ZA PAMIĘĆ I HONOR DLA KRÓLOWEJ I PANI I MATKI NARODU I KONTYNENTU EUROPEJSKIEGO W KOLORACH BIAŁO-BŁĘNKITO-ZŁOTYM W SZACIE KRÓLOWEJ POLSKI I EUROPY CO NA SZACIE JEJ GODŁA NARODÓW EUROPY CO NAWET NIE SĄ W EU JAKO PŁASZCZ MARYI OTACZA KRAJE EUROPEJSKIE KORONA CESARSKA PODWÓJNA GDZIE BYŁ BY W NIEJ KLUCZE I TIARA Z ORŁEM POLSKI Z CZASÓW POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO CO JAKO DUMA CO POKAZAŁA HISTORIA NARODU POLSKIEGO TYLKO DAĆ DO NIEGO KORONE ZAMKNIĘTĄ Z KRZYŻEM JAK KORONA ZAMKNIĘTA Z KRZYŻEM WERSJI MATLAŃSKIM Z PLATYNY,JAKO DAR NARODU. BÓG ZAPŁAĆ ZA PAMIĘĆ,CHĘĆ I MODLITWE Z OFIARAMI ZA NAS+

 • Proszę o modlitwe za córeczkę Dianę żeby była zdrowa oraz o uzdrowienie mojego małżeństwa ,Jezu Ty się tym zajmij ,

 • Maryjo,błagam Cię o Cud uzdrowienia Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Proszę zabierz jego ból i cierpienie. Módl się za nim, ofiaruj mu zdrowie.Tylko w Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

 • Szcześc Boże prosze o modlitwe o zdrowie łaskie uzdrawiajaca dla meza kuzynki Paweł Kózka stan baedzo cięzki lekarze kazuja przygotowac sie na najgorsze.Prosze modlitwe o zdrowie dla Pawła,prosze tez o zdrowie dla mojego taty Jozef Rakoczy chorujacego na nowotwor zeby udalo wyjsc z choroby.Bóg zapłac

 • Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomej intencji, sprawie z dnia 16.03.2019 roku.

 • Proszę o modlitwę za mojego syna o uzdrowienie jego serca od zranien i uwolnienie.

 • Szczęść Boże
  Jesteśmy Szkołą Nowej Ewangelizacji Theoforos w Łomży. Będziemy prowadzić Kurs Nowe Życie (22-24 marca 2019r) w Wiźnie. Bardzo prosimy o modlitwę za uczestników i posługujących. Z Panem Bogiem

 • W intencjach o chrzest w duchu świętym dla mnie, o zaplecze finansowe i zdrowotne, o miłość i przyjaźń, o bezpieczeństwo, w intencji Pani Alfredy w jej trudnych sprawach finansowych i sądowych.

 • o wyjscie za maz w tym roku, i jezu przelam wszystkie zlorzeczenia przeklenstwa i zlam wszytskie przeszkody na drodze,i dar zebym w tym roku zaszla w ciaze , o dobra prace, za dusze czysciowe

 • Proszę o modlitwę: o dobrego męża na ślubie kościelnym,o dobre prace dorywcze,za nieprzyjaciół moich,za Mateusza,za Eryka,o odzyskanie dóbr,o poznanie tajemnic dotyczących mnie bądź rodziny.

 • Proszę Panie Jezu o szczęśliwą podróż, zdrowie i obfite błogosławieństwo w całym życiu dla całej rodziny.

 • zebym wyszla za maz w tym roku jezu ty sie zajmij zebym zaciazyla w tym roku i laske dzieciakow

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, samotności,zlych emocji ,niewiary,zlych myśli, chorób nieuleczalnych;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji oraz pracowitość,wzajemne wsparcie,ofiarność,życzliwość, miłość do Boga i innych w życiu Martyny i jej bliskich. Panie ,proszę o Twoje opiekę nad nami i pomoc w znalezieniu drogi do serca córki. Proszę za duszę sp.Wojciecha.Dziękuję Tobie,Jezu,za wszystko.

 • Szczęść Boże
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji: niewtrącania się teściowej do życia młodego małżeństwa

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. Proszę również o modlitwę za Teściową i Teścia i o uzdrowienie ich relacji z synem, o uwolnienie międzypokoleniowe.
  Dziękuję

 • Błagam o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie; o nawrócenie Waldemara, zerwanie definitywne relacji z inną kobietą, wyzwolenie z nałogów, o sakrament pokuty, stanięcie w prawdzie; o mądrość dla Anny, wyzwolenie z współuzależnienia, o błogosławieństwo Boże w domu i pracy

 • Blagam o modlitwe za mojego meza Krzysia o laske glebokiego nawrocenia i osobistego spotkania Jezusa.Bog zaplac

 • proszę o modlitwę w intencji syna Tomka o łaskę nawrócenia i łaskę pozytywnego wyniku badań przez biegłego sądowego Tomka i jego synka które będzie 13 marca oraz o pozostawienie synka pod opieką Tomka sprawa 26 marca

 • Bym dobrze rozeznał wole Boza i poszedl za nia, zjednoczyl sie w pelni z nia; zebym odnalazl swoje miejsce, pasje i tam w pelni dzialal z Bogiem

 • Proszę o modlitwę w intencji Moniki Kasprzyk o uleczenie wszelkich krzywd jakie mogłem jej wyrządzić

 • Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości.
  Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób.

 • Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba.

 • Błagam o zdrowie dla mamy, której lekarze liczą dni życia do pół roku z czego minęło już 5 miesięcy i mama jest coraz słabsza:( Rak woreczka żółciowego, żółtaczka, anemia – załamanie psychiczne:((( Marzę by Boski Lekarz pomógł – błagam ja grzeszny człowiek o pomoc w modlitwie wstawienniczej bardzo cierpiącej na bezsenność i ból ukochanej mamy JADWIGI BŁAGAM – zrozpaczona córka Ania

 • Proszę za zmarłych członków rodziny, o uzdrowienie moich emocji, uwolnienie od lęków.

 • prosze o dar meza w tym roku zebym wyszla za maz w 2019, i poczelo sie zdrowe dziecko lub bliznaiaki,prosze o dar pracy z zawodem , dobrze platnej,

 • Bardzo proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa. Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę, obecnie staram sie o pracę, Boże spraw by wszystko ię udało.
  Jezu Ufam Tobie

  Agnieszka

 • Proszę Panie Jezu o zdrowie, opiekę od zła, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkim czym się zajmujemy.

 • O pojednanie, dobro, miłość, wierność i uczciwość w małżeństwie Iwony i Józefa oraz o nie wtrącanie się osób trzecich.

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby mój mąż zakończył chorą znajomość jaką utrzymuje z inną kobietą.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zls ,nałogów, nieposłuszeństwo,chorób nieulecznych,;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnien, relacji; uzdrowienie duszy, psychiki, ciała oraz miłość,pokorę, zaufanie,życzliwość, wzajemna pomoc i poboznosc a także Twoją ,Panie,opiekę i Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję, Panie ,za wszystkie łaski.

 • Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 22-24.03.2019 r. Niech Dobry Bóg obdarzy kursantów oraz członków ekipy potrzebnymi łaskami i zrealizuje Swoje dzieło w uczestnikach. Bóg zapłać. LSE Miriam

 • Proszę o modlitwe za mnie abym nie dał już się kusić na pokusę złego i abym wygrał z pokusą pornografii oraz nałogu seksualnego.

 • Proszę o uwolnienie mnie od lęków, uleczenie moich emocji, o odcięcie się mentalne od rodziców, zaliczenie licencjatu.

 • Bardzo proszę o modlitwę wyjścia z nałogu ,zaufania Panu Bogu .przebacz mi Boże i daj siłę walki Che być dzieckiem Bożym cieszyć się życiem zkochac Ciebie Boże .

 • Panie Jezu proszę cię o uzdrowienie mnie z mojej choroby oraz żebym nie miał choroby cukrzycy i żebym nie jadł słodyczy i nie grzeszył Bóg zapłać za modlitwę

 • Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę za Mnie, abym jak najdłużej żyła w czystości czekając na tą właściwą osobę, którą Ty Panie Jezu postawisz na mej drodze.Proszę o zdrowie,dobrego męża.
  Dziękuję Ci Panie Jezu że Jesteś Przy Mnie.

 • Szczęść Boże! Proszę o wsparcie modlitewne o zdrowie dla męża Witolda.Maria

 • Szczęść Boże! Błagam o modlitwę za Ashley moja 17 letnia corke , ktora duchowo jest martwa i nie wierzy w Boga oraz nie szanuje rodziny. Prosze aby sie nawrocila,
  Prosze rowniez o to aby moj syn Michal dostal sie na studia tam gdzie Pan Bog chce aby mogl wypelnic wole Pana.
  Prosze o zeslanie Ducha Swietego ktory uleczy mnie z depresji. Na koniec prosze o modlitwe w intencji ex malzonka, ktory odszedl i zyje w grzechu z inna partnerka aby zaczal wierzyc w Boga. Bog zaplac.

 • Proszę o wiarę, miłość i zdrowie w mojej rodzinie, o dobrego męża, uzdrowienie i tak upragniony dar macierzyństwa.
  Dziękuję za wsparcie modlitewne. Bóg zapłać!

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie; o nawrócenie Waldemara, o zerwanie relacji z inną kobietą, wyzwolenie z nałogów, o stanięcie w prawdzie i niedzieałanie na niekorzyść małżeństw; o mądrość dla Anny i nie wszczynanie awantur, o błogosławieństwo Boże w domu i pracy dla małżonków

 • Prosze o uwolnienie mnie od lekow, uwolnienie z nerwic, poprawe mojej sytuacji finanswej.

 • laske dobrego chlopaka w marcu i pracy jezu ty sie tym zajmioj za dusze czysciowe

 • maryjo Jezusie ratujcie dusze Eli kingi pawla piotra kuby mateusza adriana michala joli krzysztofa grazyny wieska zbyszka wojtka darka, daniela damiana, prosze o przemiane i nawrocenie dla nich

 • „Uzdrów mnie Panie, bym się stał zdrowym; ratuj mnie, bym doznał ratunku. Ty bowiem jesteś moją chlubą”. Jr 17,14

 • Jestem strasznie samotna, cierpię na depresję i jest mi bardzo źle. Proszę o modlitwę, o pociechę, o przyjaciela, o miłość…! Proszę…

 • Sw Jozefie, Sw Janie Pawle 2 pomozcie w uzyskaniu dobrego kontraktu jesli mozna to na uniwersytecie, jest taka mozliwosc, sama nie dam rady, mam aktualnie smieciowy kontrakt od wielu lat, nie da sie tak zyc

 • Proszę o modlitwę, aby Joachim wybaczył mi zło, które wyrządziłam, abym z Boża pomocą zmieniła się skutecznie, abyśmy na zawsze razem mogli trwać przed Panem Bogiem. Amen

 • Proszę Boga Ojca wszechmogącego o błogosławieństwo w pracy, nauce, podróży, o zdrowie i odpuszczenie wszystkich naszych grzechów oraz potrzebne łaski we ważnej sprawie.

 • Pokornie proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwe rozwiązanie moich problemów ze zdrowiem i aby nie sprawdziły się moje obawy.

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 • Szczęść Boże! Błagam o modlitwę za Dominika, o uratowanie jego życia. Okazało się, że duchowo jest martwy, jest jak dolina wyschłych kości z Ez 37. Polecam szczególnie jego seksualność, korzystanie z wszelakich używek, Internetu, materializm, sferę relacji z ludźmi, która kuleje i brak kontaktu z Bogiem, a także brak świadomości godności dziecka Bożego, dramatycznie niskie poczucie własnej wartości. Oddaję również w modlitwie wszystko, co związane z moją relacją z nim. Dziękuję!

 • Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski całkowitego cudownego uzdrowienia córeczki Nadii Marii K. Bóg zapłać

 • aby firma wyslala nam fakture, jezu ty sie tym zajmij, zeby zygmunt wlal plyny obudz sumienei jego, prosze o dar meza i pracy zebym w tym roku wyszla za maz i Ania tez

 • Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego i pomyślnego kupna mieszkania, spokój na stancji, dobrego męża, spełnienia pragnień, odnowienie relacji z Eweliną, o przyjaźń i miłość, szczęście w relacjach z ludźmi i Bogiem, o dobrego animatora.

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie z ciężkiej choroby genetycznej mojej nienarodzonej Zosi, jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą. Proszę też o jak najściślejsze zjednoczenie się z Wolą Bożą dla mnie, dla mojej najbliższej rodziny także. A dla niewierzących członków rodziny błagam o nawrócenie; dla letnich proszę o żarliwą wiarę, nadzieję i miłość; dla gorących o świętą wytrwałość.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła ,oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki ,ciała, relacji oraz pomoc Bożą w naprawieniu błędów i grzechów z przeszłości Martyny i jej bliskich. Proszę o odnalezienie Boga i doświadczenie Jego Miłości i Miłosierdzia przez nas.Dziękuję, Panie Jezu,za Twoją pomoc i opiekę.

 • Proszę za Jana i jego rodziców, o skończenie z jak najlepszym wynikiem studiów i znalezienie pracy, o uwolnienie mnie od perfekcjonizmu, zazdrości, pychy.

 • Proszę o modlitwę za umierającego Rafała i jego rodzinę o uzdrowienie i nawrócenie

 • w intencji pewnych nastolatków, o światło Ducha Świętego, siłę i chęci do nauki zgodnie z talentami, którymi zostali obdarzeni. O wolność od używek i złego towarzystwa. Panie Jeżu, ty się tym zajmij!

 • Za narzeczonych Małgorzatę i Grzegorza, aby poukładali swoje życie zgodnie z wolą Boga. O odwagę i otwartość do dalszego budowania związku. O umocnienie i wzrost miłości. O zamknięcie przeszłości, o rozwiązanie wszystkich problemów. O błogosławieństwo i pomyślność dla nich jak również dziecka Piotra.

 • Proszę o modlitwę w intencji Ewy, aby niebawem poznała i znalazła człowieka, w którym zakocha się z wzajemnością, ułoży sobie życie i wyjedzie

 • Prosze o modlitwe o znalezienie dobrej i dlgugoterminowej pracy i blogoslawienstwo Boze,a takze o dobra spowiedz.

 • Proszę o modlitwę w intencji ś.p. Grzegorza o dar nieba w 3 miesiąc po śmierci oraz w intencji mojego Taty o uzdrowienie z choroby nowotworowej i alkoholowej. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 • Blagamy o modlitwy: o cud uzdrowienia dla Danuty,laske przebaczenia wszystkiego wszystkim i wyciagniecie reki dla Doroty oraz w int.PBogu wiadomych

 • O Boże Miłosierdzie dla Marcina, pomyślny przebieg rozprawy sądowej i światło Ducha świętego dla prawników.

 • o cud narzeczonego i pracy w marcu jako miesiacu ku czci sw jozefowi, jezu urfam tobie

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej by nowotwor nie dawał żadnych przezutow by się zmniejszył I można było zoperowac

 • Proszę Panie Jezu o zdrowie, szczęśliwą podróż, przebaczenie grzechów, obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zlecen na prace.
  Bóg zapłać za modlitwe

 • Proszę o modlite za mnie o wybór szkoły i powołania, ktore wyznaczył mi Bóg, a także o znalezienie bliskiej mi osobyw postaci chłopaka lub przyjciela.

 • Proszę o przemianę mojego serca, żebym chciała i potrafiła przebaczyć z serca osobom, które mnie skrzywdziły, o uwolnienie mnie od pychy i dumy, za osoby, które skrzywdziłam, o poprawienie mojej sytuacji finansowej i błogosławieństwo Boże dla mnie.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 56000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Proszę aby firma wyslaala nam fakture, ktora za rok bedzie uznana do ulgi w calosci, prosze o dobra prace w sądzie, laske wyjscia za maz w tym roku, dar potomstwa, nawrocenie joli, zbyszka, lukasz,za dusze czysciowe,o to by pan zygmunt w koncu nam wlal plyn do kaloryferow

 • prosze cie dobry Boze, ulecz moje zycie neich bede miec prace w zawodzie, prosze przemien serce w. aby w koncu mial sumienie prosze oddal od niego zle dziewczyny, prosze niech zaluje ze perfidnie sie bawil moimi emocjami jezeli tak bylo

 • o ustabilizowanie sytuacji zawodowej / zarobkowej dla Gosia

  o uwolnienie Piotra od nałogów

 • Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, zgodnie z moim wykształceniem , w której mojej zdrowie nie będzie przeszkodą.

 • W intencji bliskiej mi osoby o łaskę zdrowia i cud uzdrowienia jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. W intencji chorych polecanych się w modlitwie, a także tych którym obiecaliśmy tę modlitwę oraz wszystkich chorych,samotnych, biednych,bezrobotnych,zapomnianych, którzy stracili w życiu Nadzieję…proszę Ciebie Panie Boże o łaskę Miłosierdzia. Proszę także o wszelkie dary Ducha św. dla lekarzy, pielęgniarek, całej służby zdrowia i wszystkich opiekujących się chorymi by codziennie dbali i pielęgnowali w sobie postawę czystego i miłosiernego serca. Proszę w intencji Panu Bogu wiadomej!

 • Panie Jezu, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,samotnosci, zachlannosci,przeklenstwa; oczyszczenie, uleczenie poranionych serc;uzdrowienie oraz wierność Bogu ,przykazaniom aż do końca dla Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w przekazaniu córce wartości.Dziękuję, Panie Jezu,za wszystkie otrzymane łaski i Twoją pomoc.

 • Proszę o modlitwę, aby Bóg ofiarował mi przyjaciela, chłopaka, kogoś bliskiego. Nie mogę znieść wiecznej samotności… ;( Bardzo proszę o modlitwę.

 • Proszę o modlitwę za znalezienie dobrej pracy dla mnie i dobrego męża, zdrowie dla mojej rodziny, uwolnienie mojego taty od nałogów- alkoholu i papierosów. Oraz o nawrócenie wszystkich moich bliskich. Proszę również o modlitwę za pogłębienie mojej wiary, uwolnienie od złych myśli, smutku, lęku, bezsilności- stanów depresyjnych, o potrzebne łaski. Niech będzie Twoja wola Panie.

 • Proszę o nawrócenie, uzdrowienie wewnętrzne dla mnie i członków mojej rodziny, za moje relacje z babcią i wzajemne przebaczenie.

 • Proszę o modlitwę za mnie, żebym stanęła finansowo na nogi, żeby moja terapia przyniosła pozytywne efekty, abym miała siłę, żeby walczyć o moje małżeństwo.
  Amen

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji Kamilki o uzdrowienie na duszy, ciele i umyśle. Bóg zapłać.

 • Błagam o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, o nawrócenie Waldemara o zerwanie relacji z inną kobietą, wyrwanie z nałogu alkoholowego, o błogosławieństwo w domu i pracy

 • przemiane serca dla eli, wojtka, krzysztofa by sie gleboko nawrocili i przyjjmowali godnie komunie sw

 • Proszę o modlitwę za moją rodzinę, znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, z której po ludzku nie widzimy wyjścia.

 • Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

 • proszę o modlitwę za moje życie, bym ten koszmarny kryzys przeszła w moim życiu zgodnie z tym jak chce Jezus, bo wszystko runęło

 • Szczęść Boże!
  Jesteśmy jedną ze Szkół Ewangelizacji Św.Andrzeja (SESA) i reprezentujemy Szkołę Lokalną z Lublina noszącą nazwę Lubelska Szkoła Ewangelizacji MIRIAM. W dniach 08-10.03.2019r. prowadzimy KURS NOWE ŻYCIE w Parafii pw.NMP Matki Kościoła w Świdniku. W związku z tym zwracamy się z prośbą o modlitwę w intencji uczestników kursu i ekipy posługującej.Z doświadczenia wiemy, że wsparcie modlitewne jest nam bardzo potrzebne abyśmy byli otwarci na to co Bóg chce nam dać na kursie.
  Z góry DZIĘKUJEMY za każdą modlitwę czy westchnienie do Pana Boga
  Pozdrawiamy serdecznie!
  Z Panem Bogiem!
  Lubelska Szkoła Ewangelizacji MIRIAM

 • Proszę o modlitwę o uwolnienie z alkoholu i pornografii, o poprawę moich relacji małżeńskich. Mój syn ma schizofrenię – proszę o modlitwę uzdrawiającą i uwalniającą z tej opresji a także o uwolnienie z niewłaściwego związku.

 • Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem. Proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów oraz pornografii i uzależnienia od seksu, a moją siostrę od niewłaściwych relacji i związków pozamałżeńskich oraz chorób. Proszę o modlitwę o moją mamę (jest wolnego stanu) i o mnie abyśmy znalazły odpowiednich Bożych mężczyzn na mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, gniewu i złości a także o awans w mojej pracy lub nową pracę oraz o błogosławieństwo finansowe, złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. Dziękuję i Błogosławię

 • Proszę o przemianę serc,uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie ,uzdrowienie oraz opiekę Matki Bożej nad Martyna i jej bliskimi. Dziękuję.

 • Pomóż mi proszę w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
  Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

 • Dziś zaczynam. Moja nowennę pompejską, proszę o modlitwę w wytrwałości. Dziekuje

 • Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby córeczki Rozalki,o łaskę znalezienie wyjścia z problemów materialnych w rodzinie Sabiny,o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Joanny,o straż Aniołów w rodzinie.

 • Proszę z całego serca o modlitwę w intencji zdrowia ciała i duszy dla mnie i bliskich oraz pomoc w sprawie wiadomej. Jezu ufam Tobie!

 • Proszę w imię Jezusa o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie i członków mojej rodziny, za mojego kolegę i nasze relacje, o znalezienie dobrej pracy i Boże błogosławieństwo dla mnie, skończenie studiów.

 • Proszę o modlitwę o zachowanie czystości dla moich dzieci, a zwłaszcza dla córki, która zaczęła pozwalać na okazje do zła w tej sferze.

 • Zwracam się z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej mamy Anieli, która od ok. 2 lat cierpi duchowo i fizycznie. Mama ma 75 lat i przez nieokreśloną chorobę nie jest w stanie usiąść w miejscu na więcej niż kilka minut. Tylko leżenie i chodzenie. Okres ten traktuje jak ciężką walkę o nawrócenie i zmianę życia. Proszę o modlitwę o uwolnienie oraz uzdrowienie fizyczne.

 • O zdrowie dla mojej Mamy oraz babci. O czystość w sercu. O Dobrą relacje z Kasią z którą się przyjaźnie i jeśli Pan Bóg przygotował coś dla nas więcej to o odwagę w podejmowaniu decyzji.

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od zła, grzechu,zlych myśli, nieprzebaczenia,doręczeń złego ducha; oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnien, relacji,uczuć; uzdrowienie duszy,psychiki, ciała, relacji oraz życie sakramentalne i Błogosławieństwo Boże, doświadczenie Bożej Milosci i Miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich. Proszę o odpowiedzialnosc, pobożność,silna wiarę i dojrzałość emocjonalną i duchową dla córki.Dziękuję, Panie Jezu,za wszystko,co dla nas robisz.

 • Dziękując za wszystkie łaski proszę o zdrowie, poprawę sytuacji w pracy oraz życzliwość do mojej osoby Dziękuję

 • Szczęść Boże!

  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.

  Bóg zapłać!

 • o laske potomstwa blizniakow w tym roku, dobrego meza, dar publikacji i wysokich stypendiow na studiach 3 stopnia niech sie dostane ukoncze i uzyskam tytul ,za dusze czysciowe, stanislawa, antoniego pawla co odebrali sobie zycie, za wojtka darka mateusza adriana daniela by wyszli z pornografi i neiczystosci niech zaluja mocno o laske ppracy jezu ty sie tym zajmj przelam bezrobocie zebym w koncu po 7 latach bezrobocia miala parce i meza

 • Proszę Panie Jezu o zdrowie, pomoc we wszystkich sprawach, przebaczenie grzechów, opiekę od zła i błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia mojego małżeństwa z Piotrem. Aby zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą.

 • prosze o zdrowie szczesliwe nastepne badania i szczesliwe wynuki oraz pokonanie raka dla edwarda prosi zona z corkami

 • Proszę o modlitwę w intencji syna, o dary Ducha św. zaliczenie pierwszego semestru i pozostanie na studiach.

 • Pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła,
  gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.
  Proszę Cię dodaj mi odwagi, mądrości i łaski podejmowania dobrych decyzji.

 • prosze o dar slubu , zebym wyszla za maz za dobrego, madrego przystojego mezczyzne, prosze o dar pracy w sadzie w Przemyslu w lutym zebym dostała tam prace jako asystent sedziego, za dusze czysciowe, zebym urodzila zdrowe blizniaki,prosze o laske dr studiow i wyskokie stypendia, zeby sie udalo zrobic tanio wklady kominowe jezu ty sie tym zajmij

 • Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Anny i Waldemara o miłość i jedność w małżeństwie, o nawrócenie Waldemara, sakrament pokuty dla niego, zerwanie relacji z inną kobietą, wyzwolenie z nałogu alkoholizmu

 • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Bartka. O wyjście z nałogu, uwolnienie i powrót do rodziny.

 • Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę uzdrowienia z niedosłuchu prawego ucha, które pojawiło się po infekcji grypowej. Jestem w trakcie zabiegów u lekarza laryngologa, lecz nadzieja moja gaśnie, że słuch powróci. Dlatego błagam z całego serca o modlitwę do Najukochańszego Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Matki najczulszej o łaskę uzdrowienia. Jezu Ufam Tobie, Kocham Ciebie. Zajmij się Moim zdrowiem. Chcę słyszeć Twoje słowa i dzielić się nimi z innymi. proszę usłysz me wołanie .Weronika

 • Proszę o uleczenie wszelkich ran ojcowskich w moim sercu, o uzdrowienie moich emocji, wspomnień, za moich rodzicow, o napisanie dobrej pracy, dziękuję za wszystko.

 • Proszę o wsparcie modlitewne z intencji uzdrowienia z choroby. A także łaskę odnalezienia właściwej drogi przez Ewelinę, zabierz z jej serca lęki. Bóg zapłać.

 • Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z epilepsji i upośledzenia psychoruchowego oraz przebłaganie kar za grzechy Haliny i Zbigniewa, przodków żyjących i zmarłych,
  duszę Henryka . Bóg zapłać za modlitwę.

 • Proszę o modlitwę dla mojego brata aby nie załamał się po rozstaniu z dziewczyną i żeby w końcu na swojej drodze poznał prawdziwą miłość. Proszę również o zdrowie dla moich rodziców.

 • Za dusze czysciowe.dar pracy w sadzie.dar db meza na walentynki 2019 jezu ty sie tym zajmij

 • Panie Jezu proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boga Ojca dla całej rodziny. Amen

 • Panie Jezu,proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, zatwardzialosci serc, złych emocji,egoizmu; oczyszczenie, uleczenie poranionych serc,wspomnień, relacji, uczuć; uzdrowienie duszy,ciała, psychiki oraz Twoja ,Panie ,opiekę i Błogosławieństwo dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję, Jezu Chryste,że wszystkie łaski.

 • Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu Chryste o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 • O dobre wyniki badań dla mamy. O uzdrowienie dla niej z białaczki. O pozytywny wyniki egzaminu. O zdrowie w całej rodzinie. Prosi syn.

 • Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla mnie, za moje studia, o poprawienie mojej sytuacji finansowej.

 • Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. O dobrego sędziego i adwokata. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie…

 • Proszę Was o modlitwę w intencji: abym zbudował swoje życie na skale i nie miał myśli samobójczych.

 • Błagam pomóż mi w obraniu właściwej drogi zawodowej. Spraw bym szybko znalazła pracę, w której będę sobie świetnie radziła, gdzie się dużo nauczę, która będzie przyszłościowa, gdzie będę szanowana, doceniana, z dobrym szefem i zespołem.

 • Proszę Was drodzy o modlitwę w intencji znalezienia stałego spowiednika oraz znalezienia księdza, który pomoże mi modlitwą uwolnienia, o uzbieranie pieniędzy na msze święte, o nawrócenie Pawła i opiekę Maryi nad nim.

 • Z całego serca proszę Was Kochani o modlitwę za Moją Mamusię Lucynkę która Cierpi na zadyszki i bóle serca i na na nad płytkowość płytek krwi
  Proszę pomóżcie mnie się modlić o jej uzdrowienie
  Mamusia od Wielu lat rozprowadza Pismo Miłujcie się wszędzie gdzie da rady
  razem ze mną Kasią(proszę Was o odpis na mejla:proszę napisać czy pomożecie mi modlić się za Moją Mamusię Lucynkę na adres mejlowy:kajka.milka@wp.pl,ta intencja jest bardzo dla mnie ważna bo jestem chora mam powikłania po nowotworze złośliwym.

 • Błagam Panie Jezu o uzdrowienie serca mojego męża, który zamieszkał z inną kobietą . Proszę aby odnalazł miłość do mnie aby żałował wszystkich poplenionych zdrad z różnymi kobietami aby się nawrócił i Zaufał Tobie Panie Jezu. Proszę również o łaskę dla mojej córeczki aby zbyt mocno nie odczuła rozłąki z tatą i kryzysu w rodzinie.

 • prosze aby pawel, piotr, kuba, wojtek, daniel , mateusz wyszli z pornografii i samogwałtu i zachowali czystosc przedmalzenska, prosze o ich przsemiane, prosze za dusze czysciowe, pawla i stanislawa ktorzy odebrali sobie sami zycie, za wrozbitow politykow i ele by sie nawrocili

 • Błagam o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony od kochanka i od wszelkich związań demonicznych i o dochowanie przysięgi małżeńskiej.

 • Panie Jezu. Ty znasz mnie najlepiej. Ty znasz moją przeszłość i przyszłość. Podaruj mi proszę rodzinę. Pozwól by spotkał tą niewiaste, którą pokocham, i z którą się zwiążę na całe życie. Pozwól mi też mieć dzieci. Wszystko to ku Twojej chwale. A jeśli jest wolą Świętą Twoją,bym żył bezżennie to daj mi siły na ten trud życia. Proszę Was Drodzy o modlitwę za mnie w intencji przyszłej rodziny i Woli Bożej w moim życiu bo już tracę nadzieję i bliski jestem rozpaczy. Dziękuję

 • Bardzo proszę bym razem z mamą znalazły nowe miejsce do zamieszkania i pracę. Bardzo dziękuję!

 • PODZIEKOWANIE przede wszystkim za otrzymane łaski i opieke i prowadzenie Ducha Sw i Maryji i Świętych i Aniołów.
  PROSBA Proszę o modlitwę za męża Tomka o uwolnienie od opętania (ma stwierdzone) oraz jego nawrócenie zdrowie (podejrzenie chlonniaka) powrot do nas.Oraz o uzdrowienie duszy serca pokój i wybaczenie sobie i innym zła i ran wspomnień urazów emocjonalnych i psychicznych.Dobre relacje z Bogiem i Maryja o Dary Ducha Świętego o jego wylanie uwolnienie od zniewolen i uzależnień.O opiekę Matki Boskiej i Boga zawierzenie go Im.O spokój radość miłość.Zeby szatan itd przestał nas atakować z zewnątrz i w nas.Ufnosc w Boże Miłosierdzie.

  I jeśli można to samo dla mnie oraz żebym mogła zostać tu w tym domu do jego powrotu i pomoc finansową dla mnie i dzieci oraz o to samo dla dzieci oraz naszych rodzin i bliskich nawrcanie zdrowie relcje z Bogiem i ludźmi i jak wyżej.O wstawiennictwo Świętych i Aniołów Maryji o zawierzenie Jej nas przez Jej serce Bogu naszemu Kochanemu Ojcu.O naprawę relcji z rodzina meza.Aby dzieci były grzeczne zdrowe i bezpieczne i chciały Boga jak ja.
  Za wszystkich co nam pomogli i pomagają oraz tych co nas skrzywdzili opuścili zranili.
  Abym dobrze znosiła cierpienia. I dobrze rozumiała co Bóg Woli o dar modlitwy sercem językami oraz słowem Bożym.Abym nie bała się ich używać.?
  Dziękuję bardzo niech Was Bóg Błogosławi a Matka Boska otoczy opieka i napełnia łaskami.
  Zgodnie z Wola Boga Ojca Amen

 • Proszę o modlitwę w intencji rodzin, otoczenia i przyjaciół Piotra i Jakuba, Zofii i Kamila, oraz Magdaleny i Tomasza o cnotę czystości, roztropności, błogosławieństwo i potrzebną opiekę i pomoc w sferze duchowej, zawodowej, zdrowotnej, relacyjnej, uczuciowej i materialnej.
  Dziękuję

 • Proszę o modlitwę za mojego brata Rafała- alkoholika, który jest dodatkowo na 1 grupie inwalidzkiej i ma problemy ze zdrowiem. Aby nie zmienił zdania i jechał trzeźwy, zawieziony przeze mnie- w tą niedzielę na dobrowolne leczenie do zakładu zamkniętego na 2 miesiące.
  Proszę też o modlitwę za drugiego mojego brata Mariusza, który też jest alkoholikiem, ma myśli samobójcze, silną depresję i zapewne nerwicę aby także dał namówić się na leczenie odwykowe zamknięte- w przeciwnym razie grozi mu więzienie którym przejmuje się tak mocno, że aż myśli o odebraniu sobie życia ( Proszę Cię Jezu przez Maryję chroń go, aby tego nie zrobił).
  Proszę także o modlitwę za mnie abym nie wracał do pornografii ( miałem 3 miesiące abstynencji) niestety wkradła się pycha, że dam radę i porno wróciło, chce zerwać z tym na dobre ale samemu bez Boga to niemożliwe. Proszę też abym nie marnował czasu na rzeczy próżne- nie potrzebne, stawiał modlitwę na pierwszym miejscu, nie ulegał lenistwu i żebym nie żałował czasu na pomoc innym. Proszę Was o modlitwę a Ciebie kochany Jezu za wstawiennictwem Maryi i św. Józefa o pomoc w tych sprawach.

 • Proszę o modlitwę w intencji Rafała, który dowiedział się, że ma nowotwór złośliwy jelita grubego, o zdrowie i potrzebne łaski dla niego i rodziny.

 • prosze aby wojtek ze mna czesto na telefon rozmawial i w koncu dal mi szanse jako na narzeczona i zebysmy staneli do czerwca 2019 przed Bogiem i zlozyli przysiege mazlenska jezu ty siue tym zajmij, daj mu madrosc odwage niech w koncu sie oswiadczy

 • Proszę Panie Jezu o przebaczenie grzechów, pomoc we ważnej sprawie, zdrowie i obfite błogosławieństwo w całym życiu dla naszej rodziny.

 • Panie Jezu,proszę o przemianę serc,życia, umysłu; uwolnienie od wszelkiego zła, dręczeń, okultyzmu,chciwosci,zatwardzialosci serc;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc, wspomnien, relacji ;uzdrowienie duszy, psychiki,ciała oraz Błogosławieństwo Boże dla Martyny i jej bliskich. Panie ,naucz nas kochać,daj nam patrzeć Twoimi oczami.Dziękuję Tobie za wszystkie łaski.

 • Proszę o łaskę wiary dla Mamy. Proszę o modlitwę w intencji Sylwii, aby dokonywała mądrych wyborów życiowych.

 • Dzięki Waszej modlitwie do rąk wiernych trafiło ponad 54000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę. O jedność, mądrość, pokorę, siłę, wytrwałość i determinację dla nas. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Bóg zapłać
  Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.

 • Prosze o laske zerwania z przeszloscia, nalogiem i o milosierdzie oraz o opatrznosc dla mego malzenstwa.

 • Proszę o modlitwę za duszę wujka Tadeusza Gładysza który zmarł 03.09.2018 roku. Proszę Ciebie Panie Boże aby 2019 rok był by błogosławiony na mnie i mojej rodziny. Amen.

 • Błagam o pomoc w obraniu właściwej drogi zawodowej i znalezieniu świetnej pracy, w której będę szanowana i doceniana.

 • Bardzo proszę o modlitwę, aby Bóg pobłogosławił mi dobrym mężem. Niech Jego opatrzność kieruje moim życiem aby nasze drogi się już spotkały a my przyjęli dar miłości. Proszę tez o szczere pojednanie i chęć obdarowania siebie wzajemnie miłością, oddaniem, troska i łagodnością dla mnie i Marcina. Amen

 • Prośba o modlitwę w ciężkiej chorobie.
  Moja ciocia Małgorzata jest chora na nieoperacyjny nowotwór, stan uznany za beznadziejny, terapia, którą jej zlecono, miała tylko przedłużać życie. Teraz nie jest już leczona i nie wiadomo, co dalej robić. Jak na swój stan zdrowia, jest nadal samodzielna i w nienajgorszej kondycji, jednak zaczynają się coraz silniejsze stany bólowe. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia, a jeśli to nie będzie wolą Bożą, to o to, żeby mogła jeszcze długo być z nami bez cierpienia, żeby znalazł się jeszcze jakiś sposób, by jej mimo wszystko pomóc, i o jej nawrócenie do Boga i Kościoła.

 • Proszę z całego serca o modlitwę w intencji zdrowia ciała i duszy dla mnie i bliskich oraz wyprowadzenie z trudnej sytuacji. Jezu ufam Tobie!

 • Prosze by pewna osoba sie na lepsze zmienila..przestala sie bawic ze mna moimi uczuciami.niech sumienie go ruszy aby mnie przeprosil i w koncu zachowal sie jak ttzeba oddal od niego pornografir i samogwalt..

 • Bardzo proszę o modlitwę o jedność i miłość w naszym narodzie aby wzajemne oskarżenia, ostry i pogardliwy język w debacie i przestrzeni publicznej oraz nawoływanie do przemocy do drugiego człowieka zostały uzdrowione mocą naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  Serdeczne Bóg zapłać.

 • o laske przebaczenia, chce sie podniesc i zyc, ja juz nie moge tak dluzej zyc, prosze o modlitwe

 • proszę o nawrócenie brata, aby poczuł MILOść Jezusa umiał się na nią otworzyć, bardzo proszę dla niego o wspaniałą żonę w rozumieniu RCS, jeśli taka jest wola boża

 • Proszę o pomyślne zdanie sesji zaliczeniowej i egzaminacyjnej oraz zaliczenie badań operacyjnych w pierwszym terminie.