LINK DO TRANSMISJI UWIELBIENIE LUMEN Ite ad Joseph

https://www.youtube.com/channel/UCxfcJsyC1aubv9XGRLGzo6A/live    ITE AD JOSEPH

RUCH CZYSTYCH SERC KIELCE I BUSKO ZDRÓJ ZAPRASZA

Uwielbienie ze św. Józefem!

Kiedy? Niedziela 9 maja 2021 r.

Gdzie? Kościół pw Świętego Brata Alberta w Busku – Zdroju.

O której?

17.00 Uwielbienie Ite ad Joseph – LUMEN I RCS

18:30 Nabożeństwo Majowe – w aranżacji muzycznej zespołu LUMEN

19:00 Msza Święta, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi Ks. Jerzy Molewski z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii zagranicznej, zastępca redaktora naczelnego pisma „Miłujcie się” i moderatora krajowego Ruchu Czystych Serc.

Dlaczego ze Świętym Józefem? Prośmy, aby Święty Józef wypraszał nam dar czystego serca i prowadził po drogach pięknej miłości!

W parafii pw. Św. Brata Alberta w Busku Zdroju, będzie to czas Peregrynacji Obrazu Świętego Józefa, którą zainicjował Ksiądz Biskup Jan Piotrowski w dniu 1 maja 2021 r. błogosławiąc obrazy św. Józefa w Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodziny w Kielcach.

Peregrynacja Obrazu Opiekuna Rodziny odbywa się w całej diecezji kieleckiej, pod hasłem: „Święty Józefie, po drogach życia nas prowadź”.

Pan Zbigniew Małkowicz wraz zespołem LUMEN, którzy poprowadzą nas w rytmie uwielbienia dzieląc się owocami swojej twórczości oraz pracy i RCS DK, który ma swoją wspólnotę międzyparafialną w Kielcach jak też w Busku Zdroju zapraszają: ITE AD JOSEPH – Idźmy do Świętego Józefa.

Z powodu przepisów sanitarnych zapraszamy również do łączności duchowej i do uczestnictwa we wspólnej modlitwie za pośrednictwem transmisji on line, która będzie udostępniona na naszym fb wspólnoty RCS Kielce oraz na naszej stronie https://rcs.org.pl/kielce/

 

Ks. Dariusz Węgrzyn

Moderator diecezjalny Ruchu Czystych Serc

 

About author View all posts

ks. Dariusz Węgrzyn