Zapraszamy Pielgrzymka KSM RCS Diecezji Kieleckiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Ruch Czystych Serc zapraszają na VII Pielgrzymkę Młodych Diecezji Kieleckiej do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny pod hasłem: „Trudna miłość. Jak kochać Kościół?”. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia 2020 r.

Dziś, gdy autorytet Kościoła jest podważany na różne sposoby, warto prezentować osobę błogosławionej Karoliny, która w trudnych czasach angażowała się w życie swojej parafii. Ta 16-letnia dziewczyna jest patronką Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc. Niech świadectwo jej życia i umierania wzbudza w młodych pragnienie życia w miłości do Chrystusa i Kościoła. Gdy widać tak wiele zła warto szukać wstawiennictwa świętych i błogosławionych. Błogosławiona Karolino – módl się za nami.

Rozpoczęcie spotkania o godz. 10.00. W spotkaniu będziemy uczestniczyć zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi (mierzenie temperatury, maseczki, bezpieczna odległość). Proszę przestrzec młodzież, aby unikała kontaktu z uczestnikami z innych grup.

Zapraszamy serdecznie duszpasterzy wraz z młodzieżą. Ufamy, że z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych spotkamy się u grobu bł. Karoliny.

Informacje o zgłoszeniach na plakacie.

About author View all posts

ks. Dariusz Węgrzyn