Kurs Alpha – ONLINE !

Alpha Online to cykl interaktywnych spotkań za pomocą programu do wideokonferencji zoom, w trakcie których odkrywamy różne aspekty wiary chrześcijańskiej.

Aby uczestniczyć w spotkaniu, nie musisz wychodzić z domu. Nie musisz mieć również skomplikowanego oprogramowania i drogiego sprzętu. Wystarczy komputer z mikrofonem połączony z internetem… no i świetnie jeśli będziesz miał/miała także kamerkę, abyśmy mogli lepiej się komunikować.

Dla lepszej organizacji naszych spotkań zachęcamy Cię do rejestracji swojej obecności w formularzu:

https://forms.gle/WzRK6AF3535iDQAj8

Zaczynamy już we wtorek 21 kwietnia o godz. 19.00!

Spotkania zawierają ciekawy wykład w formie filmu i dyskusję w kilkuosobowych grupach. Podczas rozmowy można zadać każde pytanie, także to, na które nie ma gotowych odpowiedzi. Wykłady i dyskusje są prowadzone w sposób przystępny i nie wywierający presji. Zatem nie przejmuj się swoimi poglądami, czy światopoglądem. Zawsze będziesz mile widziany/widziana w naszym gronie 🙂

Pamiętaj, że Alpha jest dla każdego!

W Alpha, mogą uczestniczyć Ci którzy regularnie chodzą do Kościoła, jak również Ci, którzy w nim dawno nie byli, ale są otwarci na zrozumienie chrześcijaństwa i nie boją się zadawać, trudnych pytań, oraz szukać na nie odpowiedzi.

Uczestnictwo w Alpha jest całkowicie bezpłatne!

Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć na temat Alpha dla młodzieży Online możesz do nas napisać: spotkania.alpha@gmail.com

Więcej informacji na temat Alpha znajdziesz na stronie:
http://polska.alpha.org