Zwyczajni prości my ;)

W paru zdaniach i kilkunastu zdjęciach o nas, tworzących łódzki Ruch Czystych Serc 😉
Jesteśmy młodzi i piękni, co nie znaczy że mamy po 19 lat i błyszczymy na okładkach czasopism. Robimy to co większość ludzi w naszym wieku – uczymy się lub pracujemy. Poszukujemy i odkrywamy, wspieramy się i współpracujemy. Wiemy czym jest się obrazić, skalać, zazdrościć ALE bardziej pragniemy dobra, prawdy i piękna – w mocy Ojca i Syna i Ducha Świętego. Nie jesteśmy “dewotami”, ale ufamy Panu, bo wierzymy że jest z nami, uzdalnia nas do miłości i służby. Dlatego też…

no i modlimy się, adorujemy Pana Jezusa, przyjmujemy sakramenty – czyli takie rzeczy przy których raczej nie robi się zdjęć, bo ktoś by pomyślał że na pokaz.

Ruch Czystych Serc to przede wszystkim rodzina, która stawia na pogłębianie relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Jesteśmy wparciem dla tych, którzy próbują wyjść z nieuporządkowanego życia, ale też grupą spontanicznych młodych ludzi, z którymi nie można się nudzić. Nasz wspólnota oferuje cykliczne spotkania formacyjne (w każdy czwartek o godz. 19.00, ul. ks. Skorupki 13/2), jak i szereg wyjazdów integracyjnych, spotkań plenerowych i wszelkich form bliższego poznania siebie nawzajem. Naszym głównym celem jest wskazywanie na Jezusa, jako jedynego Eksperta od spraw poranionych serc i prawdziwej Miłości.
W spotkaniach uczestniczy średnio 70 osób. Przyjść może każdy, kto pragnie ofiarować Jezusowi swoje serce na leczenie i chce uczyć się od Niego kochać czystą miłością (od wieku nastoletniego wzwyż; osoby nie żyjące w związkach małżeńskich).